STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
STA
2
Duke Street---06:54-07:1507:54-09:1509:1810:1811:1511:1812:1813:1513:1814:1815:1515:1816:1817:1517:1818:1819:0419:1519:4920:4921:0022:3423:00
Nevill Street---06:55-07:1607:55-09:1609:1910:1911:1611:1912:1913:1613:1914:1915:1615:1916:1917:1617:1918:1919:0519:1619:5020:5021:0122:3523:01
Bold Street---06:56-07:1707:56-09:1709:2110:2111:1711:2112:2113:1713:2114:2115:1715:2116:2117:1717:2118:2019:0619:1619:5120:5121:0122:3623:01
Leicester Street---06:56-07:1807:56-09:1809:2110:2111:1811:2112:2113:1813:2114:2115:1815:2116:2117:1817:2118:2019:0619:1719:5120:5121:0222:3623:02
Alexandra Road---06:57-07:1907:57-09:1909:2310:2311:1911:2312:2313:1913:2314:2315:1915:2316:2317:1917:2318:2119:0719:1819:5220:5221:0322:3723:03
Park Road West---06:58-07:2007:58-09:2009:2410:2411:2011:2412:2413:2013:2414:2415:2015:2416:2417:2017:2418:2219:0819:1819:5320:5321:0322:3823:03
Argyle Road---06:59-07:2107:59-09:2109:2610:2611:2111:2612:2613:2113:2614:2615:2115:2616:2617:2117:2618:2319:0919:1919:5420:5421:0422:3923:04
Brocklebank Road---07:00-07:2208:00-09:2209:2610:2611:2211:2612:2613:2213:2614:2615:2215:2616:2617:2217:2618:2419:0919:1919:5420:5421:0422:3923:04
Brunlees Court---07:01-07:2308:01-09:2309:2710:2711:2311:2712:2713:2313:2714:2715:2315:2716:2717:2317:2718:2519:1019:2019:5520:5521:0522:4023:05
Cockle Dicks Lane---07:01-07:2408:01-09:2409:2910:2911:2411:2912:2913:2413:2914:2915:2415:2916:2917:2417:2918:2519:1119:2119:5620:5621:0622:4123:06
Emmanuel Road---07:02-07:2508:02-09:2509:2910:2911:2511:2912:2913:2513:2914:2915:2515:2916:2917:2517:2918:2619:1119:2119:5620:5621:0622:4123:06
Cambridge Avenue---07:03-07:2508:03-09:2509:3010:3011:2511:3012:3013:2513:3014:3015:2515:3016:3017:2517:3018:2719:1219:2219:5720:5721:0722:4223:07
Marshside Road---07:04-07:2708:04-09:2709:3210:3211:2711:3212:3213:2713:3214:3215:2715:3216:3217:2717:3218:2819:1319:2319:5820:5821:0822:4323:08
Larkfield Primary School---07:04-07:2708:04-09:2709:3210:3211:2711:3212:3213:2713:3214:3215:2715:3216:3217:2717:3218:2819:1319:2319:5820:5821:0822:4323:08
Lexton Drive---07:05-07:2808:05-09:2809:3310:3311:2811:3312:3313:2813:3314:3315:2815:3316:3317:2817:3318:2919:1419:2419:5920:5921:0922:4423:09
Fairhaven Road---07:06-07:2908:06-09:2909:3410:3411:2911:3412:3413:2913:3414:3415:2915:3416:3417:2917:3418:3019:1519:2520:0021:0021:1022:4523:10
Fylde Road---07:07-07:3008:07-09:3009:3510:3511:3011:3512:3513:3013:3514:3515:3015:3516:3517:3017:3518:3119:1619:2620:0121:0121:1122:4623:11
Bridge Wills Lane---07:08-07:3108:08-09:3109:3710:3711:3111:3712:3713:3113:3714:3715:3115:3716:3717:3117:3718:3319:1719:2720:0221:0221:1222:4723:12
Rufford Drive---07:10-07:3308:10-09:3309:3910:3911:3311:3912:3913:3313:3914:3915:3315:3916:3917:3317:3918:3519:1919:2920:0421:0421:1422:4923:14
Police Station---07:10-07:3308:10-09:3309:3910:3911:3311:3912:3913:3313:3914:3915:3315:3916:3917:3317:3918:3519:1919:2920:0421:0421:1422:4923:14
Station Road---07:11-07:3408:11-09:3409:4010:4011:3411:4012:4013:3413:4014:4015:3415:4016:4017:3417:4018:3619:2019:3020:0521:0521:1522:5023:15
Hoole Lane---07:11-07:3408:11-09:3409:4010:4011:3411:4012:4013:3413:4014:4015:3415:4016:4017:3417:4018:3619:2019:3020:0521:0521:1522:5023:15
The New Fleetwood---07:12-07:3508:12-09:3509:4110:4111:3511:4112:4113:3513:4114:4115:3515:4116:4117:3517:4118:3719:2119:3120:0621:0621:1622:5123:16
Glebe Road---07:12-07:3508:12-09:3509:4110:4111:3511:4112:4113:3513:4114:4115:3515:4116:4117:3517:4118:3719:2119:3120:0621:0621:1622:5123:16
Church Road---07:12-07:3508:12-09:3509:4110:4111:3511:4112:4113:3513:4114:4115:3515:4116:4117:3517:4118:3719:2119:3120:0621:0621:1622:5123:16
Methodist School---07:12-07:3508:12-09:3509:4110:4111:3511:4112:4113:3513:4114:4115:3515:4116:4117:3517:4118:3719:2119:3120:0621:0621:1622:5123:16
Smithy Corner---07:13-07:3608:13-09:3609:4210:4211:3611:4212:4213:3613:4214:4215:3615:4216:4217:3617:4218:3819:2219:3220:0721:0721:1722:5223:17
New Lane Pace---07:13-07:3608:13-09:3609:4210:4211:3611:4212:4213:3613:4214:4215:3615:4216:4217:3617:4218:3819:2219:3220:0721:0721:1722:5223:17
New Lane Pace Nursery---07:14-07:3708:14-09:3709:4310:4311:3711:4312:4313:3713:4314:4315:3715:4316:4317:3717:4318:3919:2319:3320:0821:0821:1822:5323:18
Marsh Lane---07:16-07:3908:16-09:3909:4510:4511:3911:4512:4513:3913:4514:4515:3915:4516:4517:3917:4518:4119:2519:3520:1021:1021:2022:5523:20
Chapel Road06:12-06:4707:2006:5807:4308:2008:4709:4309:4910:4911:4311:4912:4913:4313:4914:4915:4315:4916:4917:4317:4918:4519:2919:3920:1421:1421:2422:5923:24
Methodist Church06:12-06:4707:2006:5807:4308:2008:4709:4309:5010:5011:4311:5012:5013:4313:5014:5015:4315:5016:5017:4317:4918:4519:2919:3920:1421:1421:2422:5923:24
Chandlers Croft06:13-06:4807:2106:5907:4408:2108:4809:4409:5010:5011:4411:5012:5013:4413:5014:5015:4415:5016:5017:4417:5018:4619:3019:4020:1521:1521:2523:0023:25
All Saints Church06:14-06:4907:2207:0007:4508:2208:4909:4509:5110:5111:4511:5112:5113:4513:5114:5115:4515:5116:5117:4517:5118:4719:3119:4120:1621:1621:2623:0123:26
Becconsall Hotel06:14-06:4907:2207:0007:4508:2208:4909:4509:5210:5211:4511:5212:5213:4513:5214:5215:4515:5216:5217:4517:5118:4719:3119:4120:1621:1621:2623:0123:26
Booths Moss Lane06:14-06:4907:2307:0107:4608:2308:5009:4609:5310:5311:4611:5312:5313:4613:5314:5315:4615:5316:5317:4617:5218:4719:3119:4120:1621:1621:2623:0123:26
Fermor Road06:15-06:5007:2407:0207:4708:2408:5109:4709:5410:5411:4711:5412:5413:4713:5414:5415:4715:5416:5417:4717:5318:4819:3219:4220:1721:1721:2723:0223:27
Clock Garage06:16-06:5107:2407:0207:4708:2408:5109:4709:5510:5511:4711:5512:5513:4713:5514:5515:4715:5516:5517:4717:5318:4919:3319:4320:1821:1821:2823:0323:28
Sutton Avenue06:17-06:5207:2507:0307:4808:2508:5209:4809:5610:5611:4811:5612:5613:4813:5614:5615:4815:5616:5617:4817:5418:5019:3419:4420:1921:1921:2923:0423:29
Kearsley Avenue06:18-06:5307:2707:0507:5008:2708:5409:5009:5710:5711:5011:5712:5713:5013:5714:5715:5015:5716:5717:5017:5618:5119:3519:4520:2021:2021:3023:0523:30
Plox Brow06:18-06:5307:2707:0507:5008:2708:5409:5009:5810:5811:5011:5812:5813:5013:5814:5815:5015:5816:5817:5017:5618:5119:3519:4520:2021:2021:3023:0523:30
Cock and Bottle06:1906:2106:5407:2807:0607:5108:2808:5509:5109:5910:5911:5111:5912:5913:5113:5914:5915:5115:5916:5917:5117:5718:5219:3619:4620:2121:2121:3123:0623:31
Trinity Walks06:1906:2106:5407:2807:0607:5108:2808:5509:5109:5910:5911:5111:5912:5913:5113:5914:5915:5115:5916:5917:5117:5718:5219:3619:4620:2121:2121:3123:0623:31
Traffic Lights06:1906:2106:5407:2807:0607:5108:2808:5509:5109:5910:5911:5111:5912:5913:5113:5914:5915:5115:5916:5917:5117:5718:5219:3619:4620:2121:2121:3123:0623:31
Windgate06:2006:2206:5507:2907:0707:5208:2908:5609:5210:0011:0011:5212:0013:0013:5214:0015:0015:5216:0017:0017:5217:5818:5319:3719:4720:2221:2221:3223:0723:32
Toll Bar06:2206:2406:5707:3207:0907:5408:3208:5909:5410:0311:0311:5412:0313:0313:5414:0315:0315:5416:0317:0317:5418:0018:5519:3919:4920:2421:2421:3423:0923:34
Liverpool Old Road06:2406:2706:5907:3507:1207:5708:3509:0209:5710:0611:0611:5712:0613:0613:5714:0615:0615:5716:0617:0617:5718:0318:5719:4119:5220:2621:2621:3723:1123:37
Liverpool Old Road06:2506:2807:0007:3607:1307:5808:3609:0309:5810:0711:0711:5812:0713:0713:5814:0715:0715:5816:0717:0717:5818:0418:5819:4219:5320:2721:2721:3823:1223:38
Village Hall06:2506:2807:0007:3607:1307:5808:3609:0309:5810:0711:0711:5812:0713:0713:5814:0715:0715:5816:0717:0717:5818:0418:5819:4219:5320:2721:2721:3823:1223:38
Burial Ground06:2606:2907:0107:3707:1407:5908:3709:0409:5910:0811:0811:5912:0813:0813:5914:0815:0815:5916:0817:0817:5918:0518:5919:4319:5420:2821:2821:3923:1323:39
Star Garage06:2706:3007:0207:3807:1508:0008:3809:0510:0010:0911:0912:0012:0913:0914:0014:0915:0916:0016:0917:0918:0018:0619:0019:4419:5520:2921:2921:4023:1423:40
Walmer Bridge Inn06:2806:3207:0307:4007:1708:0208:4009:0710:0210:1111:1112:0212:1113:1114:0214:1115:1116:0216:1117:1118:0218:0819:0119:4519:5620:3021:3021:4123:1523:41
Junction Garage06:2906:3207:0407:4107:1708:0208:4109:0810:0210:1111:1112:0212:1113:1114:0214:1115:1116:0216:1117:1118:0218:0819:0119:4519:5620:3021:3021:4123:1523:41
Hall Lane06:3006:3307:0507:4207:1808:0308:4209:0910:0310:1211:1212:0312:1213:1214:0314:1215:1216:0316:1217:1218:0318:0919:0219:4619:5720:3121:3121:4223:1623:42
School Lane06:3006:3407:0507:4207:1908:0408:4209:0910:0410:1311:1312:0412:1313:1314:0414:1315:1316:0416:1317:1318:0418:1019:0319:4719:5720:3221:3221:4223:1723:42
Golden Ball06:3106:3407:0607:4307:1908:0408:4309:1010:0410:1311:1312:0412:1313:1314:0414:1315:1316:0416:1317:1318:0418:1019:0319:4719:5820:3221:3221:4323:1723:43
Black Bull06:3206:3507:0707:4407:2008:0508:4409:1110:0510:1411:1412:0512:1413:1414:0514:1415:1416:0516:1417:1418:0518:1119:0419:4819:5820:3321:3321:4323:1823:43
Booths06:3306:3607:0807:4507:2108:0608:4509:1210:0610:1511:1512:0612:1513:1514:0614:1515:1516:0616:1517:1518:0618:1219:0519:4919:5920:3421:3421:4423:1923:44
Library06:3306:3607:0807:4507:2108:0608:4509:1210:0610:1511:1512:0612:1513:1514:0614:1515:1516:0616:1517:1518:0618:1219:0519:4919:5920:3421:3421:4423:1923:44
Birchwood Avenue06:3406:3707:0907:4607:2208:0708:4609:1310:0710:1611:1612:0712:1613:1614:0714:1615:1616:0716:1617:1618:0718:1319:0619:5020:0020:3521:3521:4523:2023:45
Skip Lane06:3506:3707:1007:4707:2208:0708:4709:1410:0710:1611:1612:0712:1613:1614:0714:1615:1616:0716:1617:1618:0718:1319:0619:5020:0020:3521:3521:4523:2023:45
Grammar School06:3606:3807:1107:4807:2308:0808:4809:1510:0810:1711:1712:0812:1713:1714:0814:1715:1716:0816:1717:1718:0818:1419:0719:5120:0120:3621:3621:4623:2123:46
Anchor Inn06:3706:3907:1207:4907:2408:0908:4909:1610:0910:1811:1812:0912:1813:1814:0914:1815:1816:0916:1817:1818:0918:1519:0819:5220:0220:3721:3721:4723:2223:47
Lindle Lane06:3706:4007:1207:4907:2508:1008:4909:1710:1010:1911:1912:1012:1913:1914:1014:1915:1916:1016:1917:1918:1018:1619:0819:5220:0220:3721:3721:4723:2223:47
Howick CEPS06:3806:4007:1307:5007:2508:1008:5009:1710:1010:2011:2012:1012:2013:2014:1014:2015:2016:1016:2017:2018:1018:1719:0919:5320:0320:3821:3821:4823:2323:48
Howick Cross Lane06:3906:4207:1407:5107:2708:1208:5109:1910:1210:2211:2212:1212:2213:2214:1214:2215:2216:1216:2217:2218:1218:1919:1019:5420:0420:3921:3921:4923:2423:49
Howick Shops06:4006:4307:1507:5207:2808:1308:5209:2010:1310:2311:2312:1312:2313:2314:1314:2315:2316:1316:2317:2318:1318:2019:1119:5520:0520:4021:4021:5023:2523:50
Blashaw Lane06:4106:4407:1607:5307:2908:1408:5309:2110:1410:2411:2412:1412:2413:2414:1414:2415:2416:1416:2417:2418:1418:2119:1219:5620:0620:4121:4121:5123:2623:51
Crookings Lane06:4206:4507:1707:5407:3008:1508:5409:2210:1510:2511:2512:1512:2513:2514:1514:2515:2516:1516:2517:2518:1518:2219:1319:5720:0720:4221:4221:5223:2723:52
Library06:4306:4607:1807:5507:3108:1608:5509:2310:1610:2711:2712:1612:2713:2714:1614:2715:2716:1616:2717:2718:1618:2419:1419:5820:0820:4321:4321:5323:2823:53
Fishergate Hill06:4506:4907:2007:5707:3408:1908:5709:2610:1910:3011:3012:1912:3013:3014:1914:3015:3016:1916:3017:3018:1918:2719:1620:0020:1020:4521:4521:5523:3023:55
Hartington Road06:4606:4907:2107:5807:3408:1908:5809:2710:1910:3111:3112:1912:3113:3114:1914:3115:3116:1916:3117:3118:1918:2819:1620:0020:1020:4521:4521:5523:3023:55
Railway Station06:4706:5007:2207:5907:3508:2008:5909:2810:2010:3211:3212:2012:3213:3214:2014:3215:3216:2016:3217:3218:2018:2919:1720:0120:1120:4621:4621:5623:3123:56
Ring Way06:4806:5207:2308:0007:3708:2209:0009:3010:2210:3411:3412:2212:3413:3414:2214:3415:3416:2216:3417:3418:2218:3119:1820:0220:1220:4721:4721:5723:3223:57
Bus Station06:5106:5507:2608:0307:4008:2509:0309:3310:2510:3811:3812:2512:3813:3814:2514:3815:3816:2516:3817:3818:2518:3519:2120:0520:1520:5021:5022:0023:3500:00