ARR Arriva Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollARR
32
ARR
32
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
ARR
32
ARR
32A
Gorsey Lane---06:33-07:33-08:33-09:33-10:33-11:33-12:33-13:33-14:33-15:33-16:33-17:33-18:33-19:33-20:33-21:33-22:33-23:33
Margaret Street---06:33-07:33-08:33-09:33-10:33-11:33-12:33-13:33-14:33-15:33-16:33-17:33-18:33-19:33-20:33-21:33-22:33-23:33
Forest Road----07:05-08:05-09:05-10:05-11:05-12:05-13:05-14:05-15:05-16:05-17:05-18:05-19:05-20:05-21:05-22:05-23:05-
Tressel Drive----07:05-08:05-09:05-10:05-11:05-12:05-13:05-14:05-15:05-16:05-17:05-18:05-19:05-20:05-21:05-22:05-23:05-
Farm Road---06:34-07:34-08:34-09:34-10:34-11:34-12:34-13:34-14:34-15:34-16:34-17:34-18:34-19:34-20:34-21:34-22:34-23:34
Jubits Lane----07:07-08:07-09:07-10:07-11:07-12:07-13:07-14:07-15:07-16:07-17:07-18:07-19:07-20:07-21:07-22:07-23:07-
Field Road---06:35-07:35-08:35-09:35-10:35-11:35-12:35-13:35-14:35-15:35-16:35-17:35-18:35-19:35-20:35-21:35-22:35-23:35
Cannon Street----07:07-08:07-09:07-10:07-11:07-12:07-13:07-14:07-15:07-16:07-17:07-18:07-19:07-20:07-21:07-22:07-23:07-
Gartons Lane---06:3707:0707:3708:0708:3709:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:0722:3723:0723:37
Pendlebury Street----07:08-08:08-09:08-10:08-11:08-12:08-13:08-14:08-15:08-16:08-17:08-18:08-19:08-20:08-21:08-22:08-23:08-
Rye Close---06:3807:0907:3808:0908:3809:0909:3810:0910:3811:0911:3812:0912:3813:0913:3814:0914:3815:0915:3816:0916:3817:0917:3818:0918:3819:0919:3820:0920:3821:0921:3822:0922:3823:0923:38
Bentley Street---06:3907:0907:3908:0908:3909:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:0922:3923:0923:39
Fallow Close---06:4007:1007:4008:1008:4009:1009:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40
Four Acre Lane---06:4107:1107:4108:1108:4109:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4119:1119:4120:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:41
Ilfracombe road---06:4307:1307:4308:1308:4309:1309:4310:1310:4311:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:4318:1318:4319:1319:4320:1320:4321:1321:4322:1322:4323:1323:43
Ilfracombe Road---06:4307:1307:4308:1308:4309:1309:4310:1310:4311:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:4318:1318:4319:1319:4320:1320:4321:1321:4322:1322:4323:1323:43
Wheatsheaf Avenue---06:4407:1407:4408:1408:4409:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4418:1418:4419:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44
Wheatsheaf Avenue---06:4507:1507:4508:1508:4509:1509:4510:1510:4511:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:4520:1520:4521:1521:4522:1522:4523:1523:45
Old Mill Avenue---06:4607:1607:4608:1608:4609:1609:4610:1610:4611:1611:4612:1612:4613:1613:4614:1614:4615:1615:4616:1616:4617:1617:4618:1618:4619:1619:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46
Humber Crescent---06:4607:1607:4608:1608:4609:1609:4610:1610:4611:1611:4612:1612:4613:1613:4614:1614:4615:1615:4616:1616:4617:1617:4618:1618:4619:1619:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46
Severn Close---06:4707:1707:4708:1708:4709:1709:4710:1710:4711:1711:4712:1712:4713:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:4720:1720:4721:1721:4722:1722:4723:1723:47
Eaves Lane---06:4807:1807:4808:1808:4809:1809:4810:1810:4811:1811:4812:1812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:4820:1820:4821:1821:4822:1822:4823:1823:48
Freda Avenue---06:4907:1907:4908:1908:4909:1909:4910:1910:4911:1911:4912:1912:4913:1913:4914:1914:4915:1915:4916:1916:4917:1917:4918:1918:4919:1919:4920:1920:4921:1921:4922:1922:4923:1923:49
Dinorben Avenue---06:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:2012:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:2023:50
Olga Road---06:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:2012:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:2023:50
Highfield Street---06:5107:2107:5108:2108:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:5120:2120:5121:2121:5122:2122:5123:2123:51
Baxters Lane---06:5107:2107:5108:2108:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:5120:2120:5121:2121:5122:2122:5123:2123:51
Kinmel Street---06:5207:2207:5208:2208:5209:2209:5210:2210:5211:2211:5212:2212:5213:2213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:5220:2220:5221:2221:5222:2222:5223:2223:52
St Helens Hospital---06:5307:2307:5308:2308:5309:2309:5310:2310:5311:2311:5312:2312:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:5320:2320:5321:2321:5322:2322:5323:2323:53
Emmett Street---06:5307:2307:5308:2308:5309:2309:5310:2310:5311:2311:5312:2312:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:5320:2320:5321:2321:5322:2322:5323:2323:53
Hunter Street---06:5407:2407:5408:2408:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:5420:2420:5421:2421:5422:2422:5423:2423:54
St Helens Retail Park---06:5507:2507:5508:2508:5509:2509:5510:2510:5511:2511:5512:2512:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:2523:55
Todd Road---06:5607:2607:5608:2608:5609:2609:5610:2610:5611:2611:5612:2612:5613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:2623:56
Hall Street---06:5607:2607:5608:2608:5609:2609:5610:2610:5611:2611:5612:2612:5613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:2623:56
Hall Street05:2705:5706:2706:5707:2707:5708:2708:5709:2709:5710:2710:5711:2711:5712:2712:5713:2713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:2719:5720:2720:5721:2721:5722:2722:5723:2723:57
Baldwin Street05:3006:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30-
Mill Street05:3006:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30-
Windle Street05:3106:0106:3107:0107:3108:0108:3109:0109:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:0113:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:0123:31-
Rutland Street05:3206:0206:3207:0207:3208:0208:3209:0209:3210:0210:3211:0211:3212:0212:3213:0213:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:0220:3221:0221:3222:0222:3223:0223:32-
Mansion House05:3206:0206:3207:0207:3208:0208:3209:0209:3210:0210:3211:0211:3212:0212:3213:0213:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:0220:3221:0221:3222:0222:3223:0223:32-
Bishop Road05:3306:0306:3307:0307:3308:0308:3309:0309:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:0320:3321:0321:3322:0322:3323:0323:33-
Rivington Avenue05:3306:0306:3307:0307:3308:0308:3309:0309:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:0320:3321:0321:3322:0322:3323:0323:33-
Hard Lane05:3406:0406:3407:0407:3408:0408:3409:0409:3410:0410:3411:0411:3412:0412:3413:0413:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34-
The Brooks05:3606:0606:3607:0607:3608:0608:3609:0609:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:3620:0620:3621:0621:3622:0622:3623:0623:36-
Moss Bank Road05:3706:0706:3707:0707:3708:0708:3709:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:0722:3723:0723:37-
Bassenthwaite Avenue05:3806:0806:3807:0807:3808:0808:3809:0809:3810:0810:3811:0811:3812:0812:3813:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38-
Lorton Avenue05:3906:0906:3907:0907:3908:0908:3909:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:0922:3923:0923:39-
Ennerdale Avenue05:4006:1006:4007:1007:4008:1008:4009:1009:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40-
Windermere Avenue05:4006:1006:4007:1007:4008:1008:4009:1009:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40-
Wasdale Avenue05:4106:1106:4107:1107:4108:1108:4109:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4119:1119:4120:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:41-
Honister Avenue05:4106:1106:4107:1107:4108:1108:4109:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4119:1119:4120:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:41-
Hawes Avenue05:4206:1206:4207:1207:4208:1208:4209:1209:4210:1210:4211:1211:4212:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:4218:1218:4219:1219:4220:1220:4221:1221:4222:1222:4223:1223:42-
Eskdale Avenue05:4306:1306:4307:1307:4308:1308:4309:1309:4310:1310:4311:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:4318:1318:4319:1319:4320:1320:4321:1321:4322:1322:4323:1323:43-
Ennerdale Avenue05:4406:1406:4407:1407:4408:1408:4409:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4418:1418:4419:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44-
Ambleside Place05:4406:1406:4407:1407:4408:1408:4409:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4418:1418:4419:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44-
Loughrigg Avenue05:4606:1606:4607:1607:4608:1608:4609:1609:4610:1610:4611:1611:4612:1612:4613:1613:4614:1614:4615:1615:4616:1616:4617:1617:4618:1618:4619:1619:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46-
Download PDF timetable valid from 30 August 2020