STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
86D
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
Canning Place, Stand 9----07:5408:0608:1808:3008:4208:5409:0609:1809:3009:4209:5410:0610:1810:3010:4210:5411:0611:1811:3011:4211:5412:0612:1812:3012:4212:5413:0613:1813:3013:4213:5414:0614:1814:3014:4214:5415:0615:1815:3015:4415:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:1018:5519:2019:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:20
Hanover Street, Stop HB--07:42-07:5608:0808:2008:3208:4408:5609:0809:2009:3209:4409:5610:0810:2010:3210:4410:5611:0811:2011:3211:4411:5612:0812:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5714:0914:2114:3314:4514:5715:0915:2115:3315:4715:5916:1116:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1218:5719:2219:5220:2220:5221:2221:5222:2222:5223:22
Elliot Street, Stop GD--07:45-07:5908:1108:2308:3508:4708:5909:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4714:0114:1314:2514:3714:4915:0115:1315:2515:3715:5116:0316:1516:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:1519:0019:2519:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:25
Renshaw Street, Upper Newington--07:46-08:0008:1208:2408:3608:4809:0009:1209:2409:3609:4810:0010:1210:2410:3610:4811:0011:1211:2411:3611:4812:0012:1212:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0214:1414:2614:3814:5015:0215:1415:2615:3815:5216:0416:1616:2816:4016:5217:0417:1617:2817:4017:5218:0418:1619:0119:2619:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:26
Leece Street, Renshaw Street--07:47-08:0108:1308:2508:3708:4909:0109:1309:2509:3709:4910:0110:1310:2510:3710:4911:0111:1311:2511:3711:4912:0112:1312:2512:3712:4913:0113:1313:2513:3713:4914:0414:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5416:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1719:0219:2719:5720:2720:5721:2721:5722:2722:5723:27
Hardman Street, South Hunter Street--07:48-08:0208:1408:2608:3808:5009:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0514:1714:2914:4114:5315:0515:1715:2915:4115:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1819:0319:2819:5820:2820:5821:2821:5822:2822:5823:28
Myrtle Street, Sugnall Street--07:49-08:0308:1508:2708:3908:5109:0309:1509:2709:3909:5110:0310:1510:2710:3910:5111:0311:1511:2711:3911:5112:0312:1512:2712:3912:5113:0313:1513:2713:3913:5114:0614:1814:3014:4214:5415:0615:1815:3015:4215:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:1919:0419:2919:5920:2920:5921:2921:5922:2922:5923:29
Catharine Street, Falkner Street--07:50-08:0408:1608:2808:4008:5209:0409:1609:2809:4009:5210:0410:1610:2810:4010:5211:0411:1611:2811:4011:5212:0412:1612:2812:4012:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0714:1914:3114:4314:5515:0715:1915:3115:4315:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2119:0519:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30
Catharine Street, Egerton Street--07:51-08:0508:1708:2908:4108:5309:0509:1709:2909:4109:5310:0510:1710:2910:4110:5311:0511:1711:2911:4111:5312:0512:1712:2912:4112:5313:0513:1713:2913:4113:5314:0814:2014:3214:4414:5615:0815:2015:3215:4415:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2219:0619:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:0123:31
Upper Parliament Street, Sandon Street--07:53-08:0708:1908:3108:4308:5509:0709:1909:3109:4309:5510:0710:1910:3110:4310:5511:0711:1911:3111:4311:5512:0712:1912:3112:4312:5513:0713:1913:3113:4313:5514:1014:2214:3414:4614:5815:1015:2215:3415:4616:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2419:0819:3320:0320:3321:0321:3322:0322:3323:0323:33
Upper Parliament Street, Crown Street--07:54-08:0808:2008:3208:4408:5609:0809:2009:3209:4409:5610:0810:2010:3210:4410:5611:0811:2011:3211:4411:5612:0812:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:1214:2414:3614:4815:0015:1215:2415:3615:4816:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:1418:2519:0919:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34
Upper Parliament Street, Crown Street--07:55-08:0908:2108:3308:4508:5709:0909:2109:3309:4509:5710:0910:2110:3310:4510:5711:0911:2111:3311:4511:5712:0912:2112:3312:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:1314:2514:3714:4915:0115:1315:2515:3715:4916:0316:1516:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:1518:2619:1019:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:0523:35
Upper Parliament Street, Commerce Way--07:56-08:1008:2208:3408:4608:5809:1009:2209:3409:4609:5810:1010:2210:3410:4610:5811:1011:2211:3411:4611:5812:1012:2212:3412:4612:5813:1013:2213:3413:4613:5814:1414:2614:3814:5015:0215:1415:2615:3815:5016:0416:1616:2816:4016:5217:0417:1617:2817:4017:5218:0418:1618:2719:1119:3620:0620:3621:0621:3622:0622:3623:0623:36
Smithdown Road, Yanwath Street--07:58-08:1208:2408:3608:4809:0009:1209:2409:3609:4810:0010:1210:2410:3610:4811:0011:1211:2411:3611:4812:0012:1212:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5216:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:2919:1319:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38
Smithdown Road, Wendell Street--07:58-08:1208:2408:3608:4809:0009:1209:2409:3609:4810:0010:1210:2410:3610:4811:0011:1211:2411:3611:4812:0012:1212:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5216:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:2919:1319:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38
Smithdown Road, Salisbury Road--08:00-08:1408:2608:3808:5009:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1814:3014:4214:5415:0615:1815:3015:4215:5416:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:2018:3119:1519:4020:1020:3921:0921:3922:0922:3923:0923:39
Smithdown Road, Portman Road--08:00-08:1408:2608:3808:5009:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1914:3114:4314:5515:0715:1915:3115:4315:5516:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2118:3119:1519:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40
Smithdown Road, Blantyre Road--08:02-08:1608:2808:4008:5209:0409:1609:2809:4009:5210:0410:1610:2810:4010:5211:0411:1611:2811:4011:5212:0412:1612:2812:4012:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:2014:3214:4414:5615:0815:2015:3215:4415:5616:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2218:3319:1719:4220:1220:4121:1121:4122:1122:4123:1123:41
Smithdown Road, Borrowdale Road--08:03-08:1708:2908:4108:5309:0509:1709:2909:4109:5310:0510:1710:2910:4110:5311:0511:1711:2911:4111:5312:0512:1712:2912:4112:5313:0513:1713:2913:4113:5314:0514:2214:3414:4614:5815:1015:2215:3415:4615:5816:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2418:3419:1819:4320:1320:4221:1221:4222:1222:4223:1223:42
Smithdown Road, Deepfield Road--08:04-08:1808:3008:4208:5409:0609:1809:3009:4209:5410:0610:1810:3010:4210:5411:0611:1811:3011:4211:5412:0612:1812:3012:4212:5413:0613:1813:3013:4213:5414:0614:2314:3514:4714:5915:1115:2315:3515:4715:5916:1316:2516:3716:4917:0117:1317:2517:3717:4918:0118:1318:2518:3519:1919:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44
Allerton Road, Plattsville Road--08:07-08:2108:3308:4508:5709:0909:2109:3309:4509:5710:0910:2110:3310:4510:5711:0911:2111:3311:4511:5712:0912:2112:3312:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2614:3814:5015:0215:1415:2615:3815:5016:0216:1616:2816:4016:5217:0417:1617:2817:4017:5218:0418:1618:2818:3819:2219:4720:1720:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46
Menlove Avenue, Queens Drive--08:08-08:2208:3408:4608:5809:1009:2209:3409:4609:5810:1010:2210:3410:4610:5811:1011:2211:3411:4611:5812:1012:2212:3412:4612:5813:1013:2213:3413:4613:5814:1014:2714:3914:5115:0315:1515:2715:3915:5116:0316:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2918:3919:2319:4820:1820:4721:1721:4722:1722:4723:1723:47
Menlove Avenue, Addingham Road--08:08-08:2208:3408:4608:5809:1009:2209:3409:4609:5810:1010:2210:3410:4610:5811:1011:2211:3411:4611:5812:1012:2212:3412:4612:5813:1013:2213:3413:4613:5814:1014:2714:3914:5115:0315:1515:2715:3915:5116:0316:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2918:3919:2319:4920:1820:4721:1721:4722:1722:4723:1723:47
Menlove Avenue, Green Lane--08:09-08:2308:3508:4708:5909:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5216:0416:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:3018:4019:2419:5020:1920:4821:1821:4822:1822:4823:1823:48
Menlove Avenue, Cromptons Lane--08:11-08:2408:3608:4809:0009:1209:2409:3609:4810:0010:1210:2410:3610:4811:0011:1211:2411:3611:4812:0012:1212:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1214:3014:4214:5415:0615:1815:3015:4215:5416:0616:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:3118:4119:2519:5120:2120:5021:2021:5022:1922:4923:1923:49
Woolton Road, Taggart Avenue--08:12-08:2608:3808:5009:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1414:3114:4314:5515:0715:1915:3115:4315:5516:0716:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2118:3318:4319:2719:5320:2220:5121:2121:5122:2122:5123:2123:51
Woolton Road, Salisbury Park--08:13-08:2608:3808:5009:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1414:3214:4414:5615:0815:2015:3215:4415:5616:0816:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2118:3318:4319:2719:5420:2320:5221:2221:5222:2122:5123:2123:51
Woolton Road, Childwall Park Avenue--08:14-08:2708:3908:5109:0309:1509:2709:3909:5110:0310:1510:2710:3910:5111:0311:1511:2711:3911:5112:0312:1512:2712:3912:5113:0313:1513:2713:3913:5114:0314:1514:3314:4514:5715:0915:2115:3315:4515:5716:0916:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2218:3418:4419:2819:5520:2420:5321:2321:5322:2222:5223:2223:52
Childwall Park Avenue, Devon Gardens07:1607:2808:1407:5208:2808:4008:5209:0409:1609:2809:4009:5210:0410:1610:2810:4010:5211:0411:1611:2811:4011:5212:0412:1612:2812:4012:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:3414:4614:5815:1015:2215:3415:4615:5816:1016:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1118:2318:3518:4519:2919:5620:2520:5421:2421:5422:2322:5323:2323:53
Childwall Park Avenue, Devon Way07:1707:2908:1607:5308:2908:4108:5309:0509:1709:2909:4109:5310:0510:1710:2910:4110:5311:0511:1711:2911:4111:5312:0512:1712:2912:4112:5313:0513:1713:2913:4113:5314:0514:1714:3514:4714:5915:1115:2315:3515:4715:5916:1116:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2418:3618:4619:3019:5820:2620:5521:2521:5522:2422:5423:2423:54
Roe Street, Stop A07:20-----------------------------------------------------------------
Dale Street, Stop DD07:23-----------------------------------------------------------------
Childwall Park Avenue, Stand Park Road07:2407:3008:1707:5408:3008:4208:5409:0609:1809:3009:4209:5410:0610:1810:3010:4210:5411:0611:1811:3011:4211:5412:0612:1812:3012:4212:5413:0613:1813:3013:4213:5414:0614:1814:3614:4815:0015:1215:2415:3615:4816:0016:1216:2516:3716:4917:0117:1317:2517:3717:4918:0118:1318:2518:3718:4719:3119:5920:2720:5621:2621:5622:2522:5523:2523:55
Childwall Abbey Road, Childwall Park Avenue07:2507:3208:1907:5608:3208:4408:5609:0809:2009:3209:4409:5610:0810:2010:3210:4410:5611:0811:2011:3211:4411:5612:0812:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3814:5015:0215:1415:2615:3815:5016:0216:1416:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:1518:2718:3918:4819:3320:0120:2920:5721:2721:5722:2622:5623:2623:56
Exchange Street East, Stop EA07:26-----------------------------------------------------------------
Taggart Avenue, Irene Road07:2807:3408:2007:5808:3408:4608:5809:1009:2209:3409:4609:5810:1010:2210:3410:4610:5811:1011:2211:3411:4611:5812:1012:2212:3412:4612:5813:1013:2213:3413:4613:5814:1014:2214:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5216:0416:1616:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2918:4118:5019:3520:0320:3120:5921:2921:5922:2822:5823:2823:58
Chapel Street, Stop CHB07:29-----------------------------------------------------------------
Canning Place, Stand 607:33-----------------------------------------------------------------
Taggart Avenue, Woolton Road07:3507:3508:2207:5908:3508:4708:5909:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:4114:5315:0515:1715:2915:4115:5316:0516:1716:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:06-18:30-18:5119:3620:0420:3221:0021:3022:0022:2922:59--
Cromptons Lane, Menlove Avenue07:3707:3808:2408:0208:3808:5009:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1414:2614:4414:5615:0815:2015:3215:4415:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:08-18:32-18:5319:3820:0720:3521:0321:3322:0322:3123:01--
Beech Lane, Cromptons Lane07:3807:3908:2608:0308:3908:5109:0309:1509:2709:3909:5110:0310:1510:2710:3910:5111:0311:1511:2711:3911:5112:0312:1512:2712:3912:5113:0313:1513:2713:3913:5114:0314:1514:2714:4514:5715:0915:2115:3315:4515:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:09-18:33-18:5419:3920:0820:3621:0421:3422:0422:3223:02--
Beech Lane, Calder Drive07:4007:4008:2708:0408:4008:5209:0409:1609:2809:4009:5210:0410:1610:2810:4010:5211:0411:1611:2811:4011:5212:0412:1612:2812:4012:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4614:5815:1015:2215:3415:4615:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:10-18:34-18:5519:4020:0920:3721:0521:3522:0522:3323:03--
Allerton Road, Garthdale Road07:4407:4408:3108:0808:4408:5609:0809:2009:3209:4409:5610:0810:2010:3210:4410:5611:0811:2011:3211:4411:5612:0812:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:5015:0215:1415:2615:3815:5016:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:14-18:38-18:5919:4420:1320:4121:0921:3922:0922:3723:07--
Allerton Road, Mapledale Road07:4507:4508:3208:0908:4508:5709:0909:2109:3309:4509:5710:0910:2110:3310:4510:5711:0911:2111:3311:4511:5712:0912:2112:3312:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:5115:0315:1515:2715:3915:5116:0316:1516:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:15-18:39-19:0019:4520:1420:4221:1021:4022:1022:3823:08--
Allerton Road, Devondale Road07:4607:4708:3408:1108:4708:5909:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:5315:0515:1715:2915:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:17-18:41-19:0219:4720:1620:4421:1221:4222:1222:4023:10--
Smithdown Road, Calton Avenue07:4707:4708:3508:1108:4708:5909:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:5315:0515:1715:2915:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:17-18:41-19:0219:4720:1620:4421:1221:4222:1222:4023:10--
Smithdown Road, Russell Road07:4907:4908:3608:1308:4909:0109:1309:2509:3709:4910:0110:1310:2510:3710:4911:0111:1311:2511:3711:4912:0112:1312:2512:3712:4913:0113:1313:2513:3713:4914:0114:1314:2514:3714:5515:0715:1915:3115:4315:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:19-18:43-19:0419:4920:1820:4621:1321:4322:1322:4123:11--
Smithdown Road, Nicander Road07:5007:4908:3708:1308:4909:0109:1309:2509:3709:4910:0110:1310:2510:3710:4911:0111:1311:2511:3711:4912:0112:1312:2512:3712:4913:0113:1313:2513:3713:4914:0114:1314:2514:3714:5515:0715:1915:3115:4315:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:19-18:43-19:0419:4920:1820:4621:1421:4422:1422:4223:12--
Smithdown Road, Gresford Avenue07:5107:5108:3908:1508:5109:0309:1509:2709:3909:5110:0310:1510:2710:3910:5111:0311:1511:2711:3911:5112:0312:1512:2712:3912:5113:0313:1513:2713:3913:5114:0314:1514:2714:3914:5715:0915:2115:3315:4515:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:21-18:45-19:0619:5120:2020:4821:1521:4522:1522:4323:13--
Smithdown Road, Wellington Avenue07:5307:5208:4008:1608:5209:0409:1609:2809:4009:5210:0410:1610:2810:4010:5211:0411:1611:2811:4011:5212:0412:1612:2812:4012:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5815:1015:2215:3415:4615:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:22-18:46-19:0719:5220:2120:4921:1621:4622:1622:4423:14--
Smithdown Road, Granville Road07:5407:5308:4108:1708:5309:0509:1709:2909:4109:5310:0510:1710:2910:4110:5311:0511:1711:2911:4111:5312:0512:1712:2912:4112:5313:0513:1713:2913:4113:5314:0514:1714:2914:4114:5915:1115:2315:3515:4715:5916:1116:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1118:23-18:47-19:0819:5320:2220:5021:1721:4722:1722:4523:15--
Smithdown Road, Garrick Street07:5507:5408:4208:1808:5409:0609:1809:3009:4209:5410:0610:1810:3010:4210:5411:0611:1811:3011:4211:5412:0612:1812:3012:4212:5413:0613:1813:3013:4213:5414:0614:1814:3014:4215:0015:1215:2415:3615:4816:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:24-18:48-19:0919:5420:2320:5121:1821:4822:1822:4623:16--
Smithdown Road, Magdala Street07:5607:5608:4308:2008:5609:0809:2009:3209:4409:5610:0810:2010:3210:4410:5611:0811:2011:3211:4411:5612:0812:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:4415:0215:1415:2615:3815:5016:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:1418:26-18:50-19:1119:5620:2520:5321:2021:5022:2022:4823:18--
Upper Parliament Street, Lorton Street07:5807:5708:4508:2108:5709:0909:2109:3309:4509:5710:0910:2110:3310:4510:5711:0911:2111:3311:4511:5712:0912:2112:3312:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:4515:0315:1515:2715:3915:5116:0316:1516:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:1518:27-18:51-19:1219:5720:2620:5421:2121:5122:2122:4923:19--
Upper Parliament Street, Kingsley Road08:0007:5908:4608:2308:5909:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:4715:0515:1715:2915:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:29-18:53-19:1419:5920:2720:5521:2221:5222:2222:5023:20--
Upper Parliament Street, Mulgrave Street08:0108:0008:4708:2409:0009:1209:2409:3609:4810:0010:1210:2410:3610:4811:0011:1211:2411:3611:4812:0012:1212:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1214:2414:3614:4815:0615:1815:3015:4215:5416:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:30-18:54-19:1520:0020:2820:5621:2321:5322:2322:5123:21--
Upper Parliament Street, Bedford Street South08:0308:0108:4908:2509:0109:1309:2509:3709:4910:0110:1310:2510:3710:4911:0111:1311:2511:3711:4912:0112:1312:2512:3712:4913:0113:1313:2513:3713:4914:0114:1314:2514:3714:4915:0715:1915:3115:4315:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:31-18:55-19:1620:0120:3020:5821:2421:5422:2422:5223:22--
Catharine Street, Egerton Street08:0408:0208:5008:2609:0209:1409:2609:3809:5010:0210:1410:2610:3810:5011:0211:1411:2611:3811:5012:0212:1412:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1414:2614:3814:5015:0815:2015:3215:4415:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:2018:32-18:56-19:1720:0220:3120:5921:2521:5522:2522:5323:23--
Catharine Street, Back Canning Street08:0508:0408:5108:2809:0409:1609:2809:4009:5210:0410:1610:2810:4010:5211:0411:1611:2811:4011:5212:0412:1612:2812:4012:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5215:1015:2215:3415:4615:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2218:34-18:58-19:1920:0420:3221:0021:2621:5622:2622:5423:24--
Myrtle Street, Sugnall Street08:0708:0508:5308:2909:0509:1709:2909:4109:5310:0510:1710:2910:4110:5311:0511:1711:2911:4111:5312:0512:1712:2912:4112:5313:0513:1713:2913:4113:5314:0514:1714:2914:4114:5315:1115:2315:3515:4715:5916:1116:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1118:2318:35-18:59-19:2020:0520:3321:0121:2821:5822:2822:5623:26--
Leece Street, Roscoe Street08:0808:0708:5508:3109:0709:1909:3109:4309:5510:0710:1910:3110:4310:5511:0711:1911:3111:4311:5512:0712:1912:3112:4312:5513:0713:1913:3113:4313:5514:0714:1914:3114:4314:5515:1315:2515:3715:4916:0116:1316:2516:3716:4917:0117:1317:2517:3717:4918:0118:1318:2518:37-19:01-19:2220:0720:3521:0321:2921:5922:2922:5723:27--
Renshaw Street, Newington08:1108:0908:5708:3309:0909:2109:3309:4509:5710:0910:2110:3310:4510:5711:0911:2111:3311:4511:5712:0912:2112:3312:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:4514:5715:1515:2715:3915:5116:0316:1516:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:1518:2718:39-19:03-19:2420:0920:3621:0421:3122:0122:3122:5923:29--
Hanover Street, Gradwell Street-08:1108:5908:3509:1109:2309:3509:4709:5910:1110:2310:3510:4710:5911:1111:2311:3511:4711:5912:1112:2312:3512:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:4714:5915:1715:2915:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2918:41-19:05-19:2620:1120:3921:0721:3322:0322:3323:0123:31--
Hanover Street, Liverpool ONE-08:1309:0008:3709:1309:2509:3709:4910:0110:1310:2510:3710:4911:0111:1311:2511:3711:4912:0112:1312:2512:3712:4913:0113:1313:2513:3713:4914:0114:1314:2514:3714:4915:0115:1915:3115:4315:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:3118:43-19:07-19:2820:1320:4021:0821:3422:0422:3423:0223:32--
Download PDF Timetable