STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
86D
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
Liverpool ONE Bus Station-07:05-07:2507:4508:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:05
School Lane-07:07-07:2707:4708:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:07
Great Charlotte Street-07:09-07:2907:4908:0908:2908:5009:1009:3009:5010:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:5016:1016:3016:5017:1017:3017:5018:10
Upper Newington-07:10-07:3007:5008:1008:3008:5109:1109:3109:5110:1110:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:11
Renshaw Street-07:11-07:3107:5108:1108:3108:5209:1209:3209:5210:1210:3210:5211:1211:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:3314:5315:1315:3315:5316:1316:3316:5317:1317:3317:5318:13
South Hunter Street-07:12-07:3207:5208:1208:3208:5309:1309:3309:5310:1310:3310:5311:1311:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:3414:5415:1415:3415:5416:1416:3416:5417:1417:3417:5418:14
Sugnall Street-07:13-07:3307:5308:1308:3308:5409:1409:3409:5410:1410:3410:5411:1411:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:15
Falkner Street-07:14-07:3407:5408:1408:3408:5609:1609:3609:5610:1610:3610:5611:1611:3611:5612:1612:3612:5613:1613:3613:5614:1614:3614:5615:1615:3615:5616:1616:3616:5617:1617:3617:5618:16
Egerton Street-07:15-07:3507:5508:1508:3508:5709:1709:3709:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:17
Sandon Street-07:17-07:3707:5708:1708:3708:5909:1909:3909:5910:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:19
Crown Street-07:18-07:3807:5808:1808:3809:0009:2009:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4112:0112:2112:4113:0113:2113:4114:0114:2114:4115:0115:2115:4116:0116:2116:4117:0117:2117:4118:0118:21
Crown Street-07:19-07:3907:5908:1908:3909:0109:2109:4110:0110:2110:4111:0111:2111:4212:0212:2212:4213:0213:2213:4214:0214:2214:4215:0215:2215:4216:0216:2216:4217:0217:2217:4218:0218:22
Commerce Way-07:20-07:4008:0008:2008:4009:0209:2209:4210:0210:2210:4211:0211:2211:4312:0312:2312:4313:0313:2313:4314:0314:2314:4315:0315:2315:4316:0316:2316:4317:0317:2317:4318:0318:23
Yanwath Street-07:22-07:4208:0208:2208:4209:0409:2409:4410:0410:2410:4411:0411:2411:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:25
Wendell Street-07:22-07:4208:0208:2208:4209:0409:2409:4410:0410:2410:4411:0411:2411:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:25
Salisbury Road-07:23-07:4308:0308:2308:4309:0509:2609:4610:0610:2610:4611:0611:2611:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:27
Portman Road-07:24-07:4408:0408:2408:4409:0609:2609:4610:0610:2610:4611:0611:2611:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:27
Blantyre Road-07:25-07:4508:0508:2508:4509:0709:2809:4810:0810:2810:4811:0811:2811:4912:0912:2912:4913:0913:2913:4914:0914:2914:4915:0915:2915:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:29
Borrowdale Road-07:26-07:4608:0608:2608:4609:0809:2909:4910:0910:2910:4911:0911:2911:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:5016:1016:3016:5017:1017:3017:5018:1018:30
Deepfield Road-07:28-07:4808:0808:2808:4809:1009:3009:5010:1010:3010:5011:1011:3011:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:1118:31
Plattsville Road-07:30-07:5008:1008:3008:5009:1209:3309:5310:1310:3310:5311:1311:3311:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:3414:5415:1415:3415:5416:1416:3416:5417:1417:3417:5418:1418:34
Queens Drive-07:31-07:5108:1108:3108:5109:1309:3409:5410:1410:3410:5411:1411:3411:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:1518:35
Addingham Road-07:31-07:5108:1108:3108:5109:1309:3409:5410:1410:3410:5411:1411:3411:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:1518:35
Green Lane-07:32-07:5208:1208:3208:5209:1409:3509:5510:1510:3510:5511:1511:3511:5612:1612:3612:5613:1613:3613:5614:1614:3614:5615:1615:3615:5616:1616:3616:5617:1617:3617:5618:1618:36
Cromptons Lane-07:34-07:5408:1408:3408:5409:1509:3609:5610:1610:3610:5611:1611:3611:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:1718:37
Taggart Avenue-07:35-07:5508:1508:3508:5509:1709:3809:5810:1810:3810:5811:1811:3811:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:1918:39
Salisbury Park-07:36-07:5608:1608:3608:5609:1709:3809:5810:1810:3810:5811:1811:3811:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:1918:39
Childwall Park Avenue-07:37-07:5708:1708:3708:5709:1809:3909:5910:1910:3910:5911:1911:3912:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:2016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:40
Devon Gardens06:5807:3807:1807:5808:1808:3808:5809:1909:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0112:2112:4113:0113:2113:4114:0114:2114:4115:0115:2115:4116:0116:2116:4117:0117:2117:4118:0118:2118:41
Devon Way06:5907:3907:1907:5908:1908:3908:5909:2009:4110:0110:2110:4111:0111:2111:4112:0212:2212:4213:0213:2213:4214:0214:2214:4215:0215:2215:4216:0216:2216:4217:0217:2217:4218:0218:2218:42
Stand Park Road07:0007:4007:2008:0008:2008:4009:0009:2109:4210:0210:2210:4211:0211:2211:4212:0312:2312:4313:0313:2313:4314:0314:2314:4315:0315:2315:4316:0316:2316:4317:0317:2317:4318:0318:2318:43
Childwall Park Avenue07:0207:4207:2208:0208:2208:4209:0209:2309:4410:0410:2410:4411:0411:2411:4412:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:2518:45
Irene Road07:0407:4407:2408:0408:2408:4409:0409:2509:4610:0610:2610:4611:0611:2611:4612:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:2718:47
Woolton Road07:0507:4507:2508:0508:2508:4509:0509:2609:4710:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0812:2812:4813:0813:2813:4814:0814:2814:4815:0815:2815:4816:0816:2816:4817:0817:2817:4818:08--
Menlove Avenue07:0707:4707:2708:0708:2708:4709:0709:2809:4910:0910:2910:4911:0911:2911:4912:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:5016:1016:3016:5017:1017:3017:5018:10--
Cromptons Lane07:0807:4807:2808:0808:2808:4809:0809:2809:4910:0910:2910:4911:0911:2911:4912:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:5016:1016:3016:5017:1017:3017:5018:10--
Calder Drive07:0907:4907:2908:0908:2908:4909:0909:3009:5110:1110:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:11--
Garthdale Road07:1307:5307:3308:1308:3308:5309:1309:3309:5410:1410:3410:5411:1411:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:3414:5415:1415:3415:5416:1416:3416:5417:1417:3417:5418:14--
Mapledale Road07:1407:5407:3408:1408:3408:5409:1409:3409:5510:1510:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:15--
Devondale Road07:1607:5607:3608:1608:3608:5609:1609:3609:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:17--
Calton Avenue07:1607:5607:3608:1608:3608:5609:1609:3609:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:17--
Russell Road07:1807:5807:3808:1808:3808:5809:1809:3809:5910:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:19--
Nicander Road07:1807:5807:3808:1808:3808:5809:1809:3810:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:19--
Gresford Avenue07:2008:0007:4008:2008:4009:0009:2009:4010:0110:2110:4111:0111:2111:4112:0112:2112:4113:0113:2113:4114:0114:2114:4115:0115:2115:4116:0116:2116:4117:0117:2117:4118:0118:21--
Wellington Avenue07:2108:0107:4108:2108:4109:0109:2109:4110:0310:2310:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2313:4314:0314:2314:4315:0315:2315:4216:0216:2216:4217:0217:2217:4218:0218:22--
Granville Road07:2208:0207:4208:2208:4209:0209:2209:4210:0410:2410:4411:0411:2411:4412:0412:2412:4413:0413:2413:4414:0414:2414:4415:0415:2415:4316:0316:2316:4317:0317:2317:4318:0318:23--
Garrick Street07:2308:0307:4308:2308:4309:0309:2309:4310:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4416:0416:2416:4417:0417:2417:4418:0418:24--
Magdala Street07:2508:0507:4508:2508:4509:0509:2509:4510:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4616:0616:2616:4617:0617:2617:4618:0618:26--
Lorton Street07:2608:0607:4608:2608:4609:0609:2609:4610:0810:2810:4811:0811:2811:4812:0812:2812:4813:0813:2813:4814:0814:2814:4815:0815:2815:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:27--
Kingsley Road07:2808:0807:4808:2808:4809:0809:2809:4810:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:29--
Mulgrave Street07:2808:0807:4808:2808:4809:0809:2809:4810:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:29--
Bedford Street South07:3008:1007:5008:3008:5009:1009:3009:5010:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:3214:5215:1215:3215:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:1118:31--
Egerton Street07:3108:1107:5108:3108:5109:1109:3109:5110:1310:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:3314:5315:1315:3315:5216:1216:3216:5217:1217:3217:5218:1218:32--
Back Canning Street07:3308:1207:5208:3308:5209:1209:3209:5210:1410:3410:5411:1411:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:3414:5415:1415:3415:5416:1416:3416:5417:1417:3417:5418:1418:34--
Sugnall Street07:3508:1407:5408:3508:5409:1409:3409:5410:1610:3610:5611:1611:3611:5612:1612:3612:5613:1613:3613:5614:1614:3614:5615:1615:3615:5616:1616:3616:5617:1617:3617:5618:1618:36--
Roscoe Street07:3608:1607:5608:3608:5609:1609:3609:5610:1810:3810:5811:1811:3811:5812:1812:3812:5813:1813:3813:5814:1814:3814:5815:1815:3815:5816:1816:3816:5817:1817:3817:5818:1818:38--
Newington07:3808:1807:5808:3808:5809:1809:3809:5810:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:2016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:40--
Queen Square Bus Station07:41--08:41--------------------------------
Moorefields07:44--08:44--------------------------------
Chapel Street07:45--08:45--------------------------------
Rumford Street07:46--08:46--------------------------------
Liverpool ONE Bus Station07:51--08:51--------------------------------
Gradwell Street-08:2008:00-09:0009:2009:4010:0010:2210:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2213:4214:0214:2214:4215:0215:2215:4216:0216:2216:4217:0217:2217:4218:0218:2218:42--
Liverpool ONE-08:2208:02-09:0209:2209:4210:0210:2410:4411:0411:2411:4412:0412:2412:4413:0413:2413:4414:0414:2414:4415:0415:2415:4416:0416:2416:4417:0417:2417:4418:0418:2418:44--