STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
Liverpool ONE Bus Station00:5901:5902:5903:5904:59--08:05-08:2508:4509:0509:2509:4510:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4718:0218:0918:5019:2019:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:20
School Lane01:0002:0003:0004:0005:00--08:07-08:2708:4709:0709:2709:4710:0410:1910:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:4918:0418:1118:5219:2219:5220:2220:5221:2221:5222:2222:5223:22
Great Charlotte Street01:0102:0103:0104:0105:01--08:10-08:3008:5009:1009:3009:5010:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3717:5218:0718:1418:5519:2519:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:25
Upper Newington01:0202:0203:0204:0205:02--08:11-08:3108:5109:1109:3109:5110:0810:2310:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:3817:5318:0818:1518:5619:2619:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:26
Renshaw Street01:0302:0303:0304:0305:03--08:12-08:3208:5209:1209:3209:5210:0910:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5418:0918:1618:5719:2719:5720:2720:5721:2721:5722:2722:5723:27
South Hunter Street01:0402:0403:0404:0405:04--08:13-08:3308:5309:1309:3309:5310:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:4017:5518:1018:1718:5819:2819:5820:2820:5821:2821:5822:2822:5823:28
Sugnall Street01:0402:0403:0404:0405:04--08:14-08:3408:5409:1409:3409:5410:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4117:5618:1118:1818:5919:2919:5920:2920:5921:2921:5922:2922:5923:29
Falkner Street01:0502:0503:0504:0505:05--08:15-08:3508:5509:1509:3509:5510:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:4217:5718:1218:1919:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30
Egerton Street01:0602:0603:0604:0605:06--08:16-08:3608:5609:1609:3609:5610:1310:2810:4310:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1315:2815:4315:5816:1316:2816:4316:5817:1317:2817:4317:5818:1318:2019:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:0123:31
Sandon Street01:0702:0703:0704:0705:07--08:18-08:3808:5809:1809:3809:5810:1510:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4518:0018:1518:2219:0319:3320:0320:3321:0321:3322:0322:3323:0323:33
Crown Street01:0802:0803:0804:0805:08--08:19-08:3908:5909:1909:3909:5910:1610:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:3117:4618:0118:1618:2319:0419:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34
Crown Street01:0902:0903:0904:0905:09--08:20-08:4009:0009:2009:4010:0010:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4718:0218:1718:2419:0519:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:0523:35
Commerce Way01:1002:1003:1004:1005:10--08:21-08:4109:0109:2109:4110:0110:1810:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:3317:4818:0318:1818:2519:0619:3620:0620:3621:0621:3622:0622:3623:0623:36
Yanwath Street01:1102:1103:1104:1105:11--08:23-08:4309:0309:2309:4310:0310:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3517:5018:0518:2018:2719:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38
Wendell Street01:1102:1103:1104:1105:11--08:23-08:4309:0309:2309:4310:0310:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3517:5018:0518:2018:2719:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38
Salisbury Road01:1202:1203:1204:1205:12--08:25-08:4509:0509:2509:4510:0510:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3717:5118:0618:2118:2819:0919:3920:0920:3921:0921:3922:0922:3923:0923:39
Portman Road01:1302:1303:1304:1305:13--08:25-08:4509:0509:2509:4510:0510:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3717:5218:0718:2218:2919:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40
Blantyre Road01:1402:1403:1404:1405:14--08:27-08:4709:0709:2709:4710:0710:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5318:0818:2318:3019:1119:4120:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:41
Borrowdale Road01:1402:1403:1404:1405:14--08:28-08:4809:0809:2809:4810:0810:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:4017:5418:0918:2418:3119:1219:4220:1220:4221:1221:4222:1222:4223:1223:42
Deepfield Road01:1602:1603:1604:1605:16--08:29-08:4909:0909:2909:4910:0910:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4117:5618:1118:2618:3319:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44
Plattsville Road01:1702:1703:1704:1705:17--08:32-08:5209:1209:3209:5210:1210:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:4417:5818:1318:2818:3519:1619:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46
Queens Drive01:1802:1803:1804:1805:18--08:33-08:5309:1309:3309:5310:1310:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4517:5918:1318:2918:3619:1719:4720:1720:4721:1721:4722:1722:4723:1723:47
Addingham Road01:1902:1903:1904:1905:19--08:34-08:5409:1309:3409:5310:1310:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4517:5918:1418:2918:3719:1819:4820:1820:4821:1821:4822:1722:4723:1723:47
Green Lane01:1902:1903:1904:1905:19--08:35-08:5509:1409:3509:5410:1410:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:3117:4618:0018:1518:3018:3819:1919:4920:1920:4921:1921:4922:1822:4823:1823:48
Cromptons Lane01:2002:2003:2004:2005:20--08:36-08:5609:1609:3609:5510:1610:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4718:0118:1618:3118:3919:2119:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:1923:49
Taggart Avenue01:2202:2203:2204:2205:22--08:38-08:5809:1709:3809:5710:1710:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:4918:0318:1718:3318:4119:2319:5220:2220:5221:2221:5222:2122:5123:2123:51
Salisbury Park01:2202:2203:2204:2205:22--08:39-08:5909:1809:3909:5710:1810:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:4918:0318:1818:3318:4219:2419:5320:2320:5321:2321:5322:2222:5223:2123:51
Childwall Park Avenue01:2302:2303:2304:2305:23--08:40-09:0009:1909:4009:5810:1910:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3517:5018:0418:1818:3418:4319:2519:5420:2420:5421:2421:5422:2322:5323:2223:52
Devon Gardens01:2302:2303:2304:2305:2307:2207:5208:4108:1209:0109:2009:4109:5910:2010:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3617:5118:0518:1918:3518:4419:2619:5520:2520:5521:2521:5522:2422:5423:2323:53
Devon Way01:2402:2403:2404:2405:2407:2307:5308:4208:1309:0209:2109:4210:0010:2110:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3717:5218:0618:2018:3618:4519:2719:5620:2620:5621:2621:5622:2522:5523:2423:54
Stand Park Road01:2502:2503:2504:2505:2507:2407:5408:4308:1409:0309:2209:4310:0110:2210:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:3817:5318:0718:2018:3718:4619:2819:5720:2720:5721:2721:5722:2622:5623:2523:55
Childwall Park Avenue01:2602:2603:2604:2605:2607:2507:5508:4508:1509:0509:2309:4510:0210:2310:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5418:0818:2118:3818:4719:3019:5920:2920:5821:2821:5822:2722:5723:2623:56
Irene Road01:2702:2703:2704:2705:2707:2707:5708:4708:1709:0709:2509:4710:0410:2510:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4117:5618:1018:2318:4018:4919:3220:0120:3121:0021:3022:0022:2922:5923:2823:58
Woolton Road01:2702:2703:2704:27-07:2807:5808:4808:1809:0809:2609:4810:0510:2610:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:4217:57-18:24-18:5019:3320:0220:3221:0121:3122:0122:3023:00--
Menlove Avenue01:2902:2903:2904:29-07:3108:0108:5108:2109:1109:2909:5110:0710:2910:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4518:00-18:26-18:5319:3620:0520:3521:0421:3422:0422:3323:03--
Cromptons Lane01:2902:2903:2904:29-07:3108:0108:5108:2109:1109:2909:5110:0810:2910:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4518:00-18:26-18:5319:3620:0520:3521:0421:3422:0422:3323:03--
Calder Drive01:3002:3003:3004:30-07:3308:0308:5308:2309:1309:3109:5310:0910:3110:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4718:02-18:28-18:5519:3820:0720:3721:0621:3622:0622:3523:05--
Garthdale Road01:3202:3203:3204:32-07:3708:0708:5708:2709:1709:3509:5810:1310:3510:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3617:5118:06-18:31-18:5919:4320:1220:4221:1121:4122:1022:3923:09--
Mapledale Road01:3202:3203:3204:32-07:3808:0808:5808:2809:1809:3609:5910:1410:3610:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3717:5218:07-18:32-19:0019:4420:1320:4321:1221:4222:1122:4023:10--
Devondale Road01:3302:3303:3304:33-07:4008:1009:0008:3009:2009:3810:0110:1610:3810:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5418:09-18:34-19:0219:4620:1520:4521:1421:4422:1322:4223:12--
Calton Avenue01:3402:3403:3404:34-07:4008:1009:0008:3009:2009:3810:0110:1610:3810:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5418:09-18:34-19:0219:4620:1520:4521:1421:4422:1322:4223:12--
Russell Road01:3502:3503:3504:35-07:4208:1209:0208:3209:2209:4010:0310:1810:4010:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4117:5618:11-18:36-19:0419:4820:1720:4721:1621:4622:1522:4323:13--
Nicander Road01:3502:3503:3504:35-07:4208:1209:0208:3209:2209:4010:0310:1810:4010:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4117:5618:11-18:36-19:0419:4820:1720:4721:1621:4622:1522:4423:14--
Gresford Avenue01:3702:3703:3704:37-07:4408:1409:0408:3409:2409:4210:0510:2010:4210:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1315:2815:4315:5816:1316:2816:4316:5817:1317:2817:4317:5818:13-18:38-19:0619:5020:1920:4921:1821:4822:1722:4523:15--
Wellington Avenue01:3802:3803:3804:38-07:4508:1509:0508:3509:2509:4310:0610:2110:4310:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:4417:5918:14-18:39-19:0719:5120:2020:5021:1921:4922:1822:4623:16--
Granville Road01:3902:3903:3904:39-07:4608:1609:0608:3609:2609:4410:0710:2210:4411:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4518:0018:15-18:40-19:0819:5220:2120:5121:2021:5022:1922:4723:17--
Garrick Street01:3902:3903:3904:39-07:4708:1709:0708:3709:2709:4510:0810:2310:4511:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:3117:4618:0118:16-18:41-19:0919:5320:2220:5221:2121:5122:2022:4823:18--
Magdala Street01:4102:4103:4104:41-07:4908:1909:0908:3909:2909:4710:1010:2510:4711:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:3317:4818:0318:18-18:43-19:1119:5520:2420:5421:2321:5322:2222:5023:20--
Lorton Street01:4102:4103:4104:41-07:5008:2009:1008:4009:3009:4810:1110:2610:4811:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:4918:0418:19-18:44-19:1219:5620:2520:5521:2421:5422:2322:5123:21--
Kingsley Road01:4202:4203:4204:42-07:5208:2209:1208:4209:3209:5010:1310:2810:5011:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3617:5118:0618:21-18:46-19:1419:5820:2720:5721:2621:5622:2522:5323:23--
Mulgrave Street01:4202:4203:4204:42-07:5208:2209:1208:4209:3209:5010:1310:2810:5011:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3617:5118:0618:21-18:46-19:1419:5820:2720:5721:2621:5622:2522:5323:23--
Bedford Street South01:4302:4303:4304:43-07:5408:2409:1408:4409:3409:5210:1510:3010:5211:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:3817:5318:0818:23-18:48-19:1620:0020:2920:5921:2821:5822:2722:5523:25--
Egerton Street01:4402:4403:4404:44-07:5508:2509:1508:4509:3509:5310:1610:3110:5311:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5418:0918:24-18:49-19:1620:0020:2920:5921:2821:5822:2722:5523:25--
Back Canning Street01:4402:4403:4404:44-07:5608:2609:1608:4609:3609:5410:1710:3210:5411:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:4017:5518:1018:25-18:50-19:1720:0120:3021:0021:2921:5922:2822:5623:26--
Sugnall Street01:4502:4503:4504:45-07:5808:2809:1808:4809:3809:5610:1910:3410:5611:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:4217:5718:1218:27-18:51-19:1920:0320:3221:0221:3122:0122:3022:5823:28--
Roscoe Street01:4602:4603:4604:46-08:0008:3009:2008:5009:4009:5810:2110:3610:5811:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:4417:5918:1418:29-18:53-19:2020:0420:3321:0321:3222:0222:3122:5923:29--
Newington01:4602:4603:4604:46-08:0208:3209:2208:5209:4210:0010:2310:3811:0011:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:3117:4618:0118:1618:31-18:54-19:2220:0620:3521:0521:3422:0422:3323:0123:31--
Gradwell Street-----08:0408:3409:2408:5409:4410:0210:2510:4011:0211:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:3317:4818:0318:1818:33-18:57-19:2420:0820:3721:0721:3622:0622:3523:0323:33--
Liverpool ONE-----08:0608:3609:2608:5609:4610:0410:2710:4211:0411:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3517:5018:0518:2018:35-18:58-19:2520:0920:3821:0821:3722:0722:3623:0423:34--
Queen Square Bus Station01:4702:4703:4704:47------------------------------------------------------
Moorefields01:4902:4903:4904:49------------------------------------------------------
Chapel Street01:4902:4903:4904:49------------------------------------------------------
Rumford Street01:5002:5003:5004:50------------------------------------------------------
Liverpool ONE Bus Station01:5202:5203:5204:52------------------------------------------------------
Download PDF Timetable Download PDF Timetable valid from 19 January 2020