STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
STA
86C
Liverpool ONE Bus Station-06:37-06:5707:1707:3707:5708:1708:3708:5709:1709:3709:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:2918:4519:4520:2721:2722:2723:27
School Lane-06:39-06:5907:1907:3907:5908:1908:3908:5909:1909:3909:5910:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:3118:4719:4720:2921:2922:2923:29
Great Charlotte Street-06:42-07:0207:2207:4208:0208:2208:4209:0209:2209:4210:0210:2210:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2213:4214:0214:2214:4215:0215:2215:4216:0216:2216:4217:0217:2217:4218:0218:3418:5019:5020:3221:3222:3223:32
Upper Newington-06:43-07:0307:2307:4308:0308:2308:4309:0309:2309:4310:0310:2310:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2313:4314:0314:2314:4315:0315:2315:4316:0316:2316:4317:0317:2317:4318:0318:3518:5119:5120:3321:3322:3323:33
Renshaw Street-06:44-07:0407:2407:4408:0408:2408:4409:0409:2409:4410:0410:2410:4411:0411:2411:4412:0412:2412:4413:0413:2413:4414:0414:2414:4415:0415:2415:4416:0416:2416:4417:0417:2417:4418:0418:3618:5219:5220:3421:3422:3423:34
South Hunter Street-06:45-07:0507:2507:4508:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:3718:5319:5320:3521:3522:3523:35
Sugnall Street-06:46-07:0607:2607:4608:0608:2608:4609:0609:2609:4610:0610:2610:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2613:4614:0614:2614:4615:0615:2615:4616:0616:2616:4617:0617:2617:4618:0618:3818:5419:5420:3621:3622:3623:36
Falkner Street-06:47-07:0707:2707:4708:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:3918:5519:5520:3721:3722:3723:37
Egerton Street-06:48-07:0807:2807:4808:0808:2808:4809:0809:2809:4810:0810:2810:4811:0811:2811:4812:0812:2812:4813:0813:2813:4814:0814:2814:4815:0815:2815:4816:0816:2816:4817:0817:2817:4818:0818:4018:5619:5620:3821:3822:3823:38
Sandon Street-06:50-07:1007:3007:5008:1008:3008:5009:1009:3009:5010:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:5016:1016:3016:5017:1017:3017:5018:1018:4218:5819:5820:4021:4022:4023:40
Crown Street-06:51-07:1107:3107:5108:1108:3108:5109:1109:3109:5110:1110:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:1118:4318:5919:5920:4121:4122:4123:41
Crown Street-06:52-07:1207:3207:5208:1208:3208:5209:1209:3209:5210:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:3214:5215:1215:3215:5216:1216:3216:5217:1217:3217:5218:1218:4419:0020:0020:4221:4222:4223:42
Commerce Way-06:53-07:1307:3307:5308:1308:3308:5309:1309:3309:5310:1310:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:3314:5315:1315:3315:5316:1316:3316:5317:1317:3317:5318:1318:4519:0120:0120:4321:4322:4323:43
Yanwath Street-06:55-07:1507:3507:5508:1508:3508:5509:1509:3509:5510:1510:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:1518:4719:0320:0320:4521:4522:4523:45
Wendell Street-06:55-07:1507:3507:5508:1508:3508:5509:1509:3509:5510:1510:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:1518:4719:0320:0320:4521:4522:4523:45
Salisbury Road-06:57-07:1707:3707:5708:1708:3708:5709:1709:3709:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:1718:4919:0520:0520:4621:4622:4623:46
Portman Road-06:57-07:1707:3707:5708:1708:3708:5709:1709:3709:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:1718:4919:0520:0520:4721:4722:4723:47
Blantyre Road-06:59-07:1907:3907:5908:1908:3908:5909:1909:3909:5910:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:1918:5119:0720:0720:4821:4822:4823:48
Borrowdale Road-07:00-07:2007:4008:0008:2008:4009:0009:2009:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:2016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:5219:0820:0820:4921:4922:4923:49
Deepfield Road-07:01-07:2107:4108:0108:2108:4109:0109:2109:4110:0110:2110:4111:0111:2111:4112:0112:2112:4113:0113:2113:4114:0114:2114:4115:0115:2115:4116:0116:2116:4117:0117:2117:4118:0118:2118:5319:0920:0920:5121:5122:5123:51
Plattsville Road-07:04-07:2407:4408:0408:2408:4409:0409:2409:4410:0410:2410:4411:0411:2411:4412:0412:2412:4413:0413:2413:4414:0414:2414:4415:0415:2415:4416:0416:2416:4417:0417:2417:4418:0418:2418:5619:1220:1220:5321:5322:5323:53
Queens Drive-07:05-07:2507:4508:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:2518:5619:1220:1220:5321:5322:5323:53
Addingham Road-07:05-07:2507:4508:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:2518:5719:1320:1320:5421:5422:5423:54
Green Lane-07:06-07:2607:4608:0608:2608:4609:0609:2609:4610:0610:2610:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2613:4614:0614:2614:4615:0615:2615:4616:0616:2616:4617:0617:2617:4618:0618:2618:5819:1420:1420:5521:5522:5523:55
Cromptons Lane-07:07-07:2707:4708:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:2718:5919:1520:1520:5621:5622:5623:56
Taggart Avenue-07:09-07:2907:4908:0908:2908:4909:0909:2909:4910:0910:2910:4911:0911:2911:4912:0912:2912:4913:0913:2913:4914:0914:2914:4915:0915:2915:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:2919:0019:1620:1620:5721:5722:5723:57
Salisbury Park-07:09-07:2907:4908:0908:2908:4909:0909:2909:4910:0910:2910:4911:0911:2911:4912:0912:2912:4913:0913:2913:4914:0914:2914:4915:0915:2915:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:2919:0119:1720:1720:5821:5822:5823:58
Childwall Park Avenue-07:10-07:3007:5008:1008:3008:5009:1009:3009:5010:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:3014:5015:1015:3015:5016:1016:3016:5017:1017:3017:5018:1018:3019:0119:1720:1720:5821:5822:5823:58
Devon Gardens06:3107:1106:5107:3107:5108:1108:3108:5109:1109:3109:5110:1110:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:1118:3119:0219:1820:1820:5921:5922:5923:59
Devon Way06:3207:1206:5207:3207:5208:1208:3208:5209:1209:3209:5210:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:3214:5215:1215:3215:5216:1216:3216:5217:1217:3217:5218:1218:3219:0319:1920:1921:0022:0023:0000:00
Stand Park Road06:3207:1206:5207:3207:5208:1208:3208:5209:1209:3209:5210:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:3214:5215:1215:3215:5216:1216:3216:5217:1217:3217:5218:1218:3219:0319:1920:1921:0022:0023:0000:00
Childwall Park Avenue06:3307:1306:5307:3307:5308:1308:3308:5309:1309:3309:5310:1310:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:3314:5315:1315:3315:5316:1316:3316:5317:1317:3317:5318:1318:3319:0419:2020:2021:0122:0123:0100:01
Irene Road06:3507:1506:5507:3507:5508:1508:3508:5509:1509:3509:5510:1510:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1514:3514:5515:1515:3515:5516:1516:3516:5517:1517:3517:5518:1518:3519:0619:2220:2221:0322:0323:0300:03
Woolton Road06:3607:1606:5607:3607:5608:1608:3608:5609:1609:3609:5610:1610:3610:5611:1611:3611:5612:1612:3612:5613:1613:3613:5614:1614:3614:5615:1615:3615:5616:1616:3616:5617:1617:3617:5618:1618:3619:0719:2320:2321:0422:0423:04-
Menlove Avenue06:3807:1806:5807:3807:5808:1808:3808:5809:1809:3809:5810:1810:3810:5811:1811:3811:5812:1812:3812:5813:1813:3813:5814:1814:3814:5815:1815:3815:5816:1816:3816:5817:1817:3817:5818:1818:3819:0919:2520:2521:0622:0623:06-
Cromptons Lane06:3907:1906:5907:3907:5908:1908:3908:5909:1909:3909:5910:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:1918:3919:1019:2620:2621:0622:0623:06-
Calder Drive06:4007:2007:0007:4008:0008:2008:4009:0009:2009:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:2015:4016:0016:2016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:4019:1119:2720:2721:0722:0723:07-
Garthdale Road06:4407:2407:0407:4408:0408:2408:4409:0409:2409:4410:0410:2410:4411:0411:2411:4412:0412:2412:4413:0413:2413:4414:0414:2414:4415:0415:2415:4416:0416:2416:4417:0417:2417:4418:0418:2418:4419:1519:3120:3121:1022:1023:10-
Mapledale Road06:4507:2507:0507:4508:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:2518:4519:1619:3220:3221:1122:1123:11-
Devondale Road06:4707:2707:0707:4708:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:2718:4719:1819:3420:3421:1322:1323:13-
Calton Avenue06:4707:2707:0707:4708:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0710:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4714:0714:2714:4715:0715:2715:4716:0716:2716:4717:0717:2717:4718:0718:2718:4719:1819:3420:3421:1322:1323:13-
Russell Road06:4907:2907:0907:4908:0908:2908:4909:0909:2909:4910:0910:2910:4911:0911:2911:4912:0912:2912:4913:0913:2913:4914:0914:2914:4915:0915:2915:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:2918:4919:2019:3620:3621:1522:1523:14-
Nicander Road06:4907:2907:0907:4908:0908:2908:4909:0909:2909:4910:0910:2910:4911:0911:2911:4912:0912:2912:4913:0913:2913:4914:0914:2914:4915:0915:2915:4916:0916:2916:4917:0917:2917:4918:0918:2918:4919:2019:3620:3621:1522:1523:15-
Gresford Avenue06:5107:3107:1107:5108:1108:3108:5109:1109:3109:5110:1110:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:1118:3118:5119:2219:3820:3821:1722:1723:16-
Wellington Avenue06:5207:3207:1207:5208:1208:3208:5209:1209:3209:5210:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:3214:5215:1215:3215:5216:1216:3216:5217:1217:3217:5218:1218:3218:5219:2319:3920:3921:1822:1823:17-
Granville Road06:5307:3307:1307:5308:1308:3308:5309:1309:3309:5310:1310:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:3314:5315:1315:3315:5316:1316:3316:5317:1317:3317:5318:1318:3318:5319:2419:4020:4021:1922:1923:18-
Garrick Street06:5407:3407:1407:5408:1408:3408:5409:1409:3409:5410:1410:3410:5411:1411:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:3414:5415:1415:3415:5416:1416:3416:5417:1417:3417:5418:1418:3418:5419:2519:4120:4121:2022:2023:19-
Magdala Street06:5607:3607:1607:5608:1608:3608:5609:1609:3609:5610:1610:3610:5611:1611:3611:5612:1612:3612:5613:1613:3613:5614:1614:3614:5615:1615:3615:5616:1616:3616:5617:1617:3617:5618:1618:3618:5619:2719:4320:4321:2222:2223:21-
Lorton Street06:5707:3707:1707:5708:1708:3708:5709:1709:3709:5710:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1714:3714:5715:1715:3715:5716:1716:3716:5717:1717:3717:5718:1718:3718:5719:2819:4420:4421:2322:2323:22-
Mulgrave Street06:5907:3907:1907:5908:1908:3908:5909:1909:3909:5910:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1914:3914:5915:1915:3915:5916:1916:3916:5917:1917:3917:5918:1918:3918:5919:3019:4620:4621:2522:2523:24-
Bedford Street South07:0107:4107:2108:0108:2108:4109:0109:2109:4110:0110:2110:4111:0111:2111:4112:0112:2112:4113:0113:2113:4114:0114:2114:4115:0115:2115:4116:0116:2116:4117:0117:2117:4118:0118:2118:4019:0019:3119:4720:4721:2622:2623:25-
Egerton Street07:0207:4207:2208:0208:2208:4209:0209:2209:4210:0210:2210:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2213:4214:0214:2214:4215:0215:2215:4216:0216:2216:4217:0217:2217:4218:0218:2218:4119:0119:3219:4820:4821:2722:2723:26-
Back Canning Street07:0307:4307:2308:0308:2308:4309:0309:2309:4310:0310:2310:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2313:4314:0314:2314:4315:0315:2315:4316:0316:2316:4317:0317:2317:4318:0318:2318:4219:0219:3319:4920:4921:2822:2823:27-
Sugnall Street07:0507:4507:2508:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0510:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2513:4514:0514:2514:4515:0515:2515:4516:0516:2516:4517:0517:2517:4518:0518:2518:4419:0419:3519:5120:5121:3022:3023:28-
Roscoe Street07:0607:4607:2608:0608:2608:4609:0609:2609:4610:0610:2610:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2613:4614:0614:2614:4615:0615:2615:4616:0616:2616:4617:0617:2617:4618:0618:2618:4519:0519:3619:5220:5221:3122:3123:29-
Newington07:0807:4807:2808:0808:2808:4809:0809:2809:4810:0810:2810:4811:0811:2811:4812:0812:2812:4813:0813:2813:4814:0814:2814:4815:0815:2815:4816:0816:2816:4817:0817:2817:4818:0818:2818:4719:0719:3819:5420:5421:3322:3323:31-
Gradwell Street07:1107:5107:3108:1108:3108:5109:1109:3109:5110:1110:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:3113:5114:1114:3114:5115:1115:3115:5116:1116:3116:5117:1117:3117:5118:1118:3118:4919:0919:4019:5620:5621:3522:3523:33-
Liverpool ONE07:1207:5207:3208:1208:3208:5209:1209:3209:5210:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:3214:5215:1215:3215:5216:1216:3216:5217:1217:3217:5218:1218:3218:5019:1019:4119:5720:5721:3622:3623:34-