STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
Chapel Street00:03--------------------------------------------------------------------------------------------21:2521:5522:2522:5523:25
Bixteth Street00:03--------------------------------------------------------------------------------------------21:2521:5522:2522:5523:25
Smithfield Street00:04--------------------------------------------------------------------------------------------21:2621:5622:2622:5623:26
Johnson Street00:04--------------------------------------------------------------------------------------------21:2621:5622:2622:5623:26
Queen Square Bus Station00:0706:1206:4207:0307:1807:3307:4808:0308:1808:3308:4809:0309:1309:2309:3309:4309:5310:0310:1310:2310:3310:4310:5311:0311:1311:2311:3311:4011:4811:5512:0312:1012:1812:2512:3312:4012:4812:5513:0313:1013:1813:2513:3313:4013:4813:5514:0314:1014:1814:2514:3314:4014:4814:5515:0315:1015:1815:2515:3315:4015:4815:5516:0316:1016:1816:2516:3316:4016:4816:5517:0317:1017:1817:2517:3317:4017:4817:5518:0318:1018:2018:3018:4018:5019:0019:0919:1919:2919:4419:5920:1420:2920:5921:2921:5922:2922:5923:29
Greek Street00:1006:1506:4507:0507:2007:3507:5008:0508:2008:3508:5009:0509:1509:2509:3509:4509:5610:0610:1610:2610:3610:4610:5611:0611:1611:2611:3611:4311:5111:5812:0612:1312:2112:2812:3612:4312:5112:5813:0613:1313:2113:2813:3613:4313:5113:5814:0614:1314:2114:2814:3614:4314:5114:5815:0615:1315:2115:2815:3615:4315:5115:5816:0616:1316:2116:2816:3616:4316:5116:5817:0617:1317:2117:2817:3617:4317:5117:5818:0618:1318:2318:3318:4318:5319:0319:1219:2219:3219:4720:0220:1720:3221:0221:3222:0222:3223:0223:32
Gildart Street00:1006:1606:4607:0607:2107:3607:5108:0608:2108:3608:5109:0609:1609:2609:3609:4609:5710:0710:1710:2710:3710:4710:5711:0711:1711:2711:3711:4411:5211:5912:0712:1412:2212:2912:3712:4412:5212:5913:0713:1413:2213:2913:3713:4413:5213:5914:0714:1414:2214:2914:3714:4414:5214:5915:0715:1415:2215:2915:3715:4415:5215:5916:0716:1416:2216:2916:3716:4416:5216:5917:0717:1417:2217:2917:3717:4417:5217:5918:0718:1418:2418:3418:4418:5419:0419:1319:2319:3319:4820:0320:1820:3321:0321:3322:0322:3223:0223:32
Shaw Street00:1206:1806:4807:0807:2307:3807:5308:0808:2308:3808:5309:0809:1809:2809:3809:4809:5810:0910:1910:2910:3910:4910:5911:0911:1911:2911:3911:4611:5412:0112:0912:1612:2412:3112:3912:4612:5413:0113:0913:1613:2413:3113:3913:4613:5414:0114:0914:1614:2414:3114:3914:4614:5415:0115:0915:1615:2415:3115:3915:4615:5416:0116:0916:1616:2416:3116:3916:4616:5417:0117:0917:1617:2417:3117:3917:4617:5418:0118:0918:1518:2518:3518:4518:5519:0519:1419:2419:3419:4920:0420:1920:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34
Brunswick Road00:1306:1906:4907:1007:2507:4007:5508:1008:2508:4008:5509:1009:2009:3009:4009:5010:0010:1110:2110:3110:4110:5111:0111:1111:2111:3111:4111:4811:5612:0312:1112:1812:2612:3312:4112:4812:5613:0313:1113:1813:2613:3313:4113:4813:5614:0314:1114:1814:2614:3314:4114:4814:5615:0315:1115:1815:2615:3315:4115:4815:5616:0316:1116:1816:2616:3316:4116:4816:5617:0317:1117:1817:2617:3317:4117:4817:5618:0318:1118:1718:2718:3718:4718:5719:0719:1619:2619:3619:5120:0620:2120:3621:0621:3622:0622:3523:0523:35
Plumpton Street00:1406:2006:5007:1107:2607:4107:5608:1108:2608:4108:5609:1109:2109:3109:4109:5110:0110:1210:2210:3210:4210:5211:0211:1211:2211:3211:4211:4911:5712:0412:1212:1912:2712:3412:4212:4912:5713:0413:1213:1913:2713:3413:4213:4913:5714:0414:1214:1914:2714:3414:4214:4914:5715:0415:1215:1915:2715:3415:4215:4915:5716:0416:1216:1916:2716:3416:4216:4916:5717:0417:1217:1917:2717:3417:4217:4917:5718:0418:1218:1818:2818:3818:4818:5819:0819:1719:2719:3719:5220:0720:2220:3721:0721:3722:0722:3623:0623:36
Lloyd Close00:1506:2106:5107:1207:2707:4207:5708:1208:2708:4208:5709:1209:2209:3209:4209:5210:0210:1310:2310:3310:4310:5311:0311:1311:2311:3311:4311:5011:5812:0512:1312:2012:2812:3512:4312:5012:5813:0513:1313:2013:2813:3513:4313:5013:5814:0514:1314:2014:2814:3514:4314:5014:5815:0515:1315:2015:2815:3515:4315:5015:5816:0516:1316:2016:2816:3516:4316:5016:5817:0517:1317:2017:2817:3517:4317:5017:5818:0518:1318:1918:2918:3918:4918:5919:0919:1819:2819:3819:5320:0820:2320:3821:0821:3822:0822:3723:0723:37
Jasmin Close00:1606:2206:5207:1307:2807:4307:5808:1308:2808:4308:5809:1309:2309:3309:4309:5310:0310:1410:2410:3410:4410:5411:0411:1411:2411:3411:4411:5111:5912:0612:1412:2112:2912:3612:4412:5112:5913:0613:1413:2113:2913:3613:4413:5113:5914:0614:1414:2114:2914:3614:4414:5114:5915:0615:1415:2115:2915:3615:4415:5115:5916:0616:1416:2116:2916:3616:4416:5116:5917:0617:1417:2117:2917:3617:4417:5117:5918:0618:1418:2018:3018:4018:5019:0019:1019:1819:2819:3819:5320:0820:2320:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38
Hamilton Road00:1706:2306:5307:1407:2907:4407:5908:1408:2908:4408:5909:1409:2409:3409:4409:5410:0410:1510:2510:3510:4510:5511:0511:1511:2511:3511:4511:5212:0012:0712:1512:2212:3012:3712:4512:5213:0013:0713:1513:2213:3013:3713:4513:5214:0014:0714:1514:2214:3014:3714:4514:5215:0015:0715:1515:2215:3015:3715:4515:5216:0016:0716:1516:2216:3016:3716:4516:5217:0017:0717:1517:2217:3017:3717:4517:5218:0018:0718:1518:2118:3118:4118:5119:0119:1119:1919:2919:3919:5420:0920:2420:3921:0921:3922:0922:3923:0923:39
Northumberland Terrace00:1706:2406:5407:1507:3007:4508:0008:1508:3008:4509:0009:1509:2509:3509:4509:5510:0510:1610:2610:3610:4610:5611:0611:1611:2611:3611:4611:5312:0112:0812:1612:2312:3112:3812:4612:5313:0113:0813:1613:2313:3113:3813:4613:5314:0114:0814:1614:2314:3114:3814:4614:5315:0115:0815:1615:2315:3115:3815:4615:5316:0116:0816:1616:2316:3116:3816:4616:5317:0117:0817:1617:2317:3117:3817:4617:5318:0118:0818:1618:2218:3218:4218:5219:0219:1219:2019:3019:4019:5520:1020:2520:4021:1021:4022:1022:3923:0923:39
Penrose Street00:1906:2506:5507:1607:3107:4608:0108:1608:3108:4609:0109:1609:2609:3609:4609:5610:0710:1810:2810:3810:4810:5811:0811:1811:2811:3811:4811:5512:0312:1012:1812:2512:3312:4012:4812:5513:0313:1013:1813:2513:3313:4013:4813:5514:0314:1014:1814:2514:3314:4014:4814:5515:0315:1015:1815:2515:3315:4015:4815:5516:0316:1016:1816:2516:3316:4016:4816:5517:0317:1017:1817:2517:3317:4017:4817:5518:0318:1018:1818:2418:3418:4418:5419:0419:1419:2219:3219:4219:5720:1220:2720:4221:1221:4222:1222:4123:1123:41
Staffordshire Close00:1906:2606:5607:1707:3207:4708:0208:1708:3208:4709:0209:1709:2709:3709:4709:5710:0810:1910:2910:3910:4910:5911:0911:1911:2911:3911:4911:5612:0412:1112:1912:2612:3412:4112:4912:5613:0413:1113:1913:2613:3413:4113:4913:5614:0414:1114:1914:2614:3414:4114:4914:5615:0415:1115:1915:2615:3415:4115:4915:5616:0416:1116:1916:2616:3416:4116:4916:5617:0417:1117:1917:2617:3417:4117:4917:5618:0418:1118:1918:2518:3518:4518:5519:0519:1519:2219:3219:4219:5720:1220:2720:4221:1221:4222:1222:4123:1123:41
Blessington Road00:2106:2806:5807:1907:3407:4908:0408:1908:3408:4909:0409:1909:2909:3909:4909:5910:1010:2110:3110:4110:5111:0111:1111:2111:3111:4111:5111:5812:0612:1312:2112:2812:3612:4312:5112:5813:0613:1313:2113:2813:3613:4313:5113:5814:0614:1314:2114:2814:3614:4314:5114:5815:0615:1315:2115:2815:3615:4315:5115:5816:0616:1316:2116:2816:3616:4316:5116:5817:0617:1317:2117:2817:3617:4317:5117:5818:0618:1318:2118:2718:3718:4718:5719:0719:1719:2419:3419:4419:5920:1420:2920:4421:1421:4422:1422:4323:1323:43
Liverpool FC00:2306:3007:0007:2107:3607:5108:0608:2108:3608:5109:0609:2109:3109:4109:5110:0110:1210:2310:3310:4310:5311:0311:1311:2311:3311:4311:5312:0012:0812:1512:2312:3012:3812:4512:5313:0013:0813:1513:2313:3013:3813:4513:5314:0014:0814:1514:2314:3014:3814:4514:5315:0015:0815:1515:2315:3015:3815:4515:5316:0016:0816:1516:2316:3016:3816:4516:5317:0017:0817:1517:2317:3017:3817:4517:5318:0018:0818:1518:2318:2918:3918:4918:5919:0919:1919:2619:3619:4620:0120:1620:3120:4621:1621:4622:1622:4523:1523:45
Anfield Road00:2406:3107:0107:2207:3707:5208:0708:2208:3708:5209:0709:2209:3209:4209:5210:0210:1310:2410:3410:4410:5411:0411:1411:2411:3411:4411:5412:0112:0912:1612:2412:3112:3912:4612:5413:0113:0913:1613:2413:3113:3913:4613:5414:0114:0914:1614:2414:3114:3914:4614:5415:0115:0915:1615:2415:3115:3915:4615:5416:0116:0916:1616:2416:3116:3916:4616:5417:0117:0917:1617:2417:3117:3917:4617:5418:0118:0918:1618:2418:3018:4018:5019:0019:1019:2019:2719:3719:4720:0220:1720:3220:4721:1721:4722:1722:4623:1623:46
Priory Road00:2406:3107:0107:2207:3707:5308:0808:2308:3808:5309:0809:2309:3309:4309:5310:0310:1410:2510:3510:4510:5511:0511:1511:2511:3511:4511:5512:0212:1012:1712:2512:3212:4012:4712:5513:0213:1013:1713:2513:3213:4013:4713:5514:0214:1014:1714:2514:3214:4014:4714:5515:0215:1015:1715:2515:3215:4015:4715:5516:0216:1016:1716:2516:3216:4016:4716:5517:0217:1017:1717:2517:3217:4017:4717:5518:0218:1018:1718:2518:3118:4118:5119:0119:1119:2119:2819:3819:4820:0320:1820:3320:4821:1821:4722:1722:4623:1623:46
Bidston Road00:2506:3207:0207:2307:3807:5308:0808:2408:3908:5409:0909:2409:3409:4409:5410:0410:1510:2510:3510:4510:5511:0511:1511:2511:3511:4511:5512:0212:1012:1712:2512:3212:4012:4712:5513:0213:1013:1713:2513:3213:4013:4713:5514:0214:1014:1714:2514:3214:4014:4714:5515:0215:1015:1715:2515:3215:4015:4715:5516:0216:1016:1716:2516:3216:4016:4716:5517:0217:1017:1717:2517:3217:4017:4717:5518:0218:1018:1718:2518:3118:4118:5119:0119:1119:2119:2819:3819:4820:0320:1820:3320:4821:1821:4822:1822:4723:1723:47
Ayrshire Road00:2606:3307:0307:2407:3907:5508:1008:2508:4008:5509:1009:2509:3509:4509:5510:0510:1610:2710:3710:4710:5711:0711:1711:2711:3711:4711:5712:0412:1212:1912:2712:3412:4212:4912:5713:0413:1213:1913:2713:3413:4213:4913:5714:0414:1214:1914:2714:3414:4214:4914:5715:0415:1215:1915:2715:3415:4215:4915:5716:0416:1216:1916:2716:3416:4216:4916:5717:0417:1217:1917:2717:3417:4217:4917:5718:0418:1218:1918:2718:3318:4318:5319:0319:1319:2319:3019:4019:5020:0520:2020:3520:5021:2021:4922:1922:4823:1823:48
Cherry Lane00:2706:3407:0407:2507:4007:5508:1008:2608:4108:5609:1109:2609:3609:4609:5610:0610:1710:2710:3710:4710:5711:0711:1711:2711:3711:4711:5712:0412:1212:1912:2712:3412:4212:4912:5713:0413:1213:1913:2713:3413:4213:4913:5714:0414:1214:1914:2714:3414:4214:4914:5715:0415:1215:1915:2715:3415:4215:4915:5716:0416:1216:1916:2716:3416:4216:4916:5717:0417:1217:1917:2717:3417:4217:4917:5718:0418:1218:1918:2718:3318:4318:5319:0319:1319:2319:3019:4019:5020:0520:2020:3520:5021:2021:5022:2022:4923:1923:49
Ricahrd Kelly Drive00:2806:3507:0507:2607:4107:5608:1108:2708:4208:5709:1209:2709:3709:4709:5710:0710:1810:2810:3810:4810:5811:0811:1811:2811:3811:4811:5812:0512:1312:2012:2812:3512:4312:5012:5813:0513:1313:2013:2813:3513:4313:5013:5814:0514:1314:2014:2814:3514:4314:5014:5815:0515:1315:2015:2815:3515:4315:5015:5816:0516:1316:2016:2816:3516:4316:5016:5817:0517:1317:2017:2817:3517:4317:5017:5818:0518:1318:2018:2818:3418:4418:5419:0419:1419:2419:3119:4119:5120:0620:2120:3620:5121:2121:5122:2122:5023:2023:50
Daneville Road00:2906:3607:0607:2707:4207:5708:1208:2808:4308:5809:1309:2809:3809:4809:5810:0810:1910:2910:3910:4910:5911:0911:1911:2911:3911:4911:5912:0612:1412:2112:2912:3612:4412:5112:5913:0613:1413:2113:2913:3613:4413:5113:5914:0614:1414:2114:2914:3614:4414:5114:5915:0615:1415:2115:2915:3615:4415:5115:5916:0616:1416:2116:2916:3616:4416:5116:5917:0617:1417:2117:2917:3617:4417:5117:5918:0618:1418:2118:2918:3518:4518:5519:0519:1519:2519:3219:4219:5220:0720:2220:3720:5221:2221:5222:2222:5123:2123:51
Strawberry Road00:3006:3707:0707:2807:4307:5808:1308:2908:4408:5909:1409:2909:3909:4909:5910:0910:2010:3010:4010:5011:0011:1011:2011:3011:4011:5012:0012:0712:1512:2212:3012:3712:4512:5213:0013:0713:1513:2213:3013:3713:4513:5214:0014:0714:1514:2214:3014:3714:4514:5215:0015:0715:1515:2215:3015:3715:4515:5216:0016:0716:1516:2216:3016:3716:4516:5217:0017:0717:1517:2217:3017:3717:4517:5218:0018:0718:1518:2218:3018:3618:4618:5619:0619:1619:2619:3319:4319:5320:0820:2320:3820:5321:2321:5322:2322:5223:2223:52
Parthenon Drive00:3006:3707:0707:2807:4307:5908:1408:3008:4509:0009:1509:3009:4009:5010:0010:1010:2110:3110:4110:5111:0111:1111:2111:3111:4111:5112:0112:0812:1612:2312:3112:3812:4612:5313:0113:0813:1613:2313:3113:3813:4613:5314:0114:0814:1614:2314:3114:3814:4614:5315:0115:0815:1615:2315:3115:3815:4615:5316:0116:0816:1616:2316:3116:3816:4616:5317:0117:0817:1617:2317:3117:3817:4617:5318:0118:0818:1618:2318:3118:3718:4718:5719:0719:1719:2719:3419:4419:5420:0920:2420:3920:5421:2421:5322:2322:5223:2223:52
Gable View00:3106:3807:0807:2907:4408:0008:1508:3108:4609:0109:1609:3109:4109:5110:0110:1110:2210:3210:4210:5211:0211:1211:2211:3211:4211:5212:0212:0912:1712:2412:3212:3912:4712:5413:0213:0913:1713:2413:3213:3913:4713:5414:0214:0914:1714:2414:3214:3914:4714:5415:0215:0915:1715:2415:3215:3915:4715:5416:0216:0916:1716:2416:3216:3916:4716:5417:0217:0917:1717:2417:3217:3917:4717:5418:0218:0918:1718:2418:3218:3818:4818:5819:0819:1819:2819:3519:4519:5520:1020:2520:4020:5521:2521:5422:2422:5323:2323:53
Faversham Road00:3206:3907:0907:3007:4508:0108:1608:3208:4709:0209:1709:3209:4209:5210:0210:1210:2310:3310:4310:5311:0311:1311:2311:3311:4311:5312:0312:1012:1812:2512:3312:4012:4812:5513:0313:1013:1813:2513:3313:4013:4813:5514:0314:1014:1814:2514:3314:4014:4814:5515:0315:1015:1815:2515:3315:4015:4815:5516:0316:1016:1816:2516:3316:4016:4816:5517:0317:1017:1817:2517:3317:4017:4817:5518:0318:1018:1818:2518:3318:3918:4918:5919:0919:1919:2919:3619:4619:5620:1120:2620:4120:5621:2621:5522:2522:5423:2423:54
Landford Avenue00:3206:3907:0907:3007:4508:0108:1608:3208:4709:0209:1709:3209:4209:5210:0210:1210:2310:3310:4310:5311:0311:1311:2311:3311:4311:5312:0312:1012:1812:2512:3312:4012:4812:5513:0313:1013:1813:2513:3313:4013:4813:5514:0314:1014:1814:2514:3314:4014:4814:5515:0315:1015:1815:2515:3315:4015:4815:5516:0316:1016:1816:2516:3316:4016:4816:5517:0317:1017:1817:2517:3317:4017:4817:5518:0318:1018:1818:2518:3318:3918:4918:5919:0919:1919:2919:3619:4619:5620:1120:2620:4120:5621:2621:5522:2522:5423:2423:54
Scargreen Avenue00:3306:4007:1007:3107:4608:0208:1708:3308:4809:0309:1809:3309:4309:5310:0310:1310:2410:3410:4410:5411:0411:1411:2411:3411:4411:5412:0412:1112:1912:2612:3412:4112:4912:5613:0413:1113:1913:2613:3413:4113:4913:5614:0414:1114:1914:2614:3414:4114:4914:5615:0415:1115:1915:2615:3415:4115:4915:5616:0416:1116:1916:2616:3416:4116:4916:5617:0417:1117:1917:2617:3417:4117:4917:5618:0418:1118:1918:2618:3418:4018:5019:0019:1019:2019:3019:3719:4719:5720:1220:2720:4220:5721:2721:5622:2622:5523:2523:55
Lower Lane00:3406:4107:1107:3207:4708:0308:1808:3408:4909:0409:1909:3409:4409:5410:0410:1410:2510:3510:4510:5511:0511:1511:2511:3511:4511:5512:0512:1212:2012:2712:3512:4212:5012:5713:0513:1213:2013:2713:3513:4213:5013:5714:0514:1214:2014:2714:3514:4214:5014:5715:0515:1215:2015:2715:3515:4215:5015:5716:0516:1216:2016:2716:3516:4216:5016:5717:0517:1217:2017:2717:3517:4217:5017:5718:0518:1218:2018:2718:3518:4118:5119:0119:1119:2119:3119:3819:4819:5820:1320:2820:4320:5821:2821:5722:2722:5623:2623:56
Ternhall Road00:3506:4207:1207:3307:4808:0408:1908:3508:5009:0509:2009:3509:4509:5510:0510:1510:2610:3610:4610:5611:0611:1611:2611:3611:4611:5612:0612:1312:2112:2812:3612:4312:5112:5813:0613:1313:2113:2813:3613:4313:5113:5814:0614:1314:2114:2814:3614:4314:5114:5815:0615:1315:2115:2815:3615:4315:5115:5816:0616:1316:2116:2816:3616:4316:5116:5817:0617:1317:2117:2817:3617:4317:5117:5818:0618:1318:2118:2818:3618:4218:5219:0219:1219:2219:3219:3919:4919:5920:1420:2920:4420:5921:2921:5822:2822:5723:2723:57
Police Station00:3506:4207:1207:3307:4808:0408:1908:3508:5009:0509:2009:3509:4509:5510:0510:1510:2610:3610:4610:5611:0611:1611:2611:3611:4611:5612:0612:1312:2112:2812:3612:4312:5112:5813:0613:1313:2113:2813:3613:4313:5113:5814:0614:1314:2114:2814:3614:4314:5114:5815:0615:1315:2115:2815:3615:4315:5115:5816:0616:1316:2116:2816:3616:4316:5116:5817:0617:1317:2117:2817:3617:4317:5117:5818:0618:1318:2118:2818:3618:4218:5219:0219:1219:2219:3219:3919:4919:5920:1420:2920:4420:5921:2921:5822:2822:5723:2723:57
Aintree Hospital00:3706:4407:1407:3507:5008:0608:2108:3708:5209:0709:2209:3709:4709:5710:0710:1710:2810:3810:4810:5811:0811:1811:2811:3811:4811:5812:0812:1512:2312:3012:3812:4512:5313:0013:0813:1513:2313:3013:3813:4513:5314:0014:0814:1414:2314:3014:3814:4514:5315:0015:0815:1515:2315:3015:3815:4515:5316:0016:0816:1516:2316:3016:3816:4516:5317:0017:0817:1517:2317:3017:3817:4517:5318:0018:0818:1518:2318:3018:3818:4418:5419:0419:1419:2419:3419:4119:5120:0120:1620:3120:4621:0121:3122:0022:3022:5923:2923:59
Moss Pits Lane-06:4407:14--------------------------------------------------------------------17:45---18:15---18:44--19:14--19:41-20:01-20:31-21:0121:3122:0022:3022:5923:2923:59
Longmoor Close-06:4507:15--------------------------------------------------------------------17:47---18:16---18:45--19:16--19:42-20:02-20:32-21:0221:3222:0122:3123:0023:3000:00
Sherwoods Lane-06:4607:16--------------------------------------------------------------------17:48---18:17---18:46--19:17--19:43-20:03-20:33-21:0321:3322:0222:3223:0023:3000:00
New Hall Cottages-06:4607:16--------------------------------------------------------------------17:48---18:18---18:47--19:17--19:43-20:03-20:33-21:0321:3322:0222:3223:0123:3100:01
Haven Road-06:4607:16--------------------------------------------------------------------17:49---18:18---18:47--19:18--19:44-20:04-20:34-21:0421:3422:0322:3323:0123:3100:01
Aintree Lane-06:4707:17--------------------------------------------------------------------17:51---18:19---18:48--19:19--19:45-20:05-20:35-21:0521:3522:0422:3423:0223:3200:02
Ingoe Lane-06:4807:18--------------------------------------------------------------------17:52---18:21---18:50--19:21--19:46-20:06-20:36-21:0621:3622:0522:3523:0323:3300:03
Porton Road-06:5107:21--------------------------------------------------------------------17:56---18:24---18:53--19:25--19:49-20:09-20:39-21:0921:3922:0822:3823:0523:3500:05
Wervin Road-06:5107:21--------------------------------------------------------------------17:57---18:25---18:54--19:25--19:49-20:09-20:39-21:0921:3922:0922:3923:0623:3600:06
William Roberts Avenue-06:5207:22--------------------------------------------------------------------17:58---18:25---18:54--19:26--19:50-20:10-20:40-21:1021:4022:1022:4023:0623:3600:06
Old Hall Lane-06:5307:23--------------------------------------------------------------------17:59---18:26---18:55--19:27--19:50-20:10-20:40-21:1021:4022:1022:4023:0723:3700:07
Kirkby Bus Station-06:5407:24--------------------------------------------------------------------18:01---18:28---18:57--19:29--19:52-20:12-20:42-21:1221:4222:1222:4223:0823:3800:08
Cherryfield Drive-----------------------------------------------------------------------18:02---18:29---18:58--19:30--19:53-20:13-20:43-21:1321:4322:1322:4323:0923:39-
Mainside Road-----------------------------------------------------------------------18:03---18:30---18:59--19:31--19:54-20:14-20:44-21:1421:4422:1322:4323:0923:39-
Rowlings Way-----------------------------------------------------------------------18:04---18:31---19:00--19:32--19:55-20:15-20:45-21:1421:4422:1422:4423:1023:40-
Henlow Avenue-----------------------------------------------------------------------18:05---18:32---19:01--19:32--19:55-20:15-20:45-21:1521:4522:1522:4523:1123:41-
Bewley Drive-----------------------------------------------------------------------18:06---18:33---19:02--19:33--19:56-20:16-20:46-21:1621:4622:1522:4523:1123:41-
Peatwood Avenue-----------------------------------------------------------------------18:07---18:34---19:03--19:34--19:57-20:17-20:47-21:1721:4722:1622:4623:1223:42-
Bewley Drive-----------------------------------------------------------------------18:08---18:35---19:04--19:35--19:58-20:18-20:48-21:1721:4722:1722:4723:1323:43-
Shaldon Close-----------------------------------------------------------------------18:09---18:36---19:05--19:36--19:59-20:19-20:49-21:1821:4822:1722:4723:1323:43-
Lindby Close-----------------------------------------------------------------------18:10---18:37---19:06--19:36--19:59-20:19-20:49-21:1921:4922:1822:4823:1423:44-
Lees Road-----------------------------------------------------------------------18:11---18:38---19:07--19:38--20:01-20:21-20:51-21:2021:5022:1922:4923:1523:45-
Admin Road-----------------------------------------------------------------------18:13---18:40---19:09--19:39--20:02-20:22-20:52-21:2121:5122:2022:5023:1623:46-
Download Current PDF Timetable Download PDF Timetable valid from 19 January 2020