STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
STA
17
Chapel Street00:05--------------------------------------------21:2721:5722:2722:5723:27
Bixteth Street00:05--------------------------------------------21:2721:5722:2722:5723:27
Smithfield Street00:06--------------------------------------------21:2821:5822:2822:5823:28
Johnson Street00:06--------------------------------------------21:2821:5822:2822:5823:28
Queen Square Bus Station00:0907:0407:3608:1108:4109:1109:4110:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1117:2617:4118:0118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:0123:31
Greek Street00:1207:0707:3908:1408:4409:1409:4410:1510:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1417:2917:4418:0418:3419:0419:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34
Gildart Street00:1207:0707:4008:1508:4509:1509:4510:1610:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1517:3017:4518:0518:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:0523:34
Shaw Street00:1407:0907:4108:1708:4709:1709:4710:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4718:0718:3719:0719:3620:0620:3621:0621:3622:0622:3623:0623:36
Brunswick Road00:1507:1007:4308:1808:4809:1809:4810:1910:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1817:3317:4818:0818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:37
Plumpton Street00:1607:1107:4408:1908:4909:1909:4910:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:1917:3417:4918:0918:3919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:0922:3923:0923:38
Lloyd Close00:1707:1207:4508:2008:5009:2009:5010:2110:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2017:3517:5018:1018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:39
Jasmin Close00:1807:1307:4508:2108:5109:2109:5110:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2117:3617:5118:1118:4119:1119:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40
Hamilton Road00:1907:1407:4608:2208:5209:2209:5210:2310:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2217:3717:5218:1218:4219:1219:4120:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:41
Northumberland Terrace00:1907:1407:4708:2308:5309:2309:5310:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2317:3817:5318:1318:4319:1319:4220:1220:4221:1221:4222:1222:4223:1223:41
Penrose Street00:2107:1607:4908:2408:5409:2409:5410:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2417:3917:5418:1418:4419:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:43
Staffordshire Close00:2107:1607:4908:2508:5509:2509:5510:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2517:4017:5518:1518:4519:1519:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:43
Blessington Road00:2307:1807:5108:2708:5709:2709:5710:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2717:4217:5718:1718:4719:1719:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:45
Liverpool FC00:2507:2007:5308:2908:5909:2909:5910:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:2917:4417:5918:1918:4919:1919:4820:1820:4821:1821:4822:1822:4823:1823:47
Anfield Road00:2607:2007:5308:3009:0009:3010:0010:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3017:4518:0018:2018:5019:2019:4920:1920:4921:1921:4922:1922:4923:1923:48
Priory Road00:2607:2107:5408:3009:0009:3010:0010:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:3017:4518:0018:2018:5019:2019:4920:1920:4921:1921:4922:1922:4923:1923:48
Bidston Road00:2707:2207:5508:3109:0109:3110:0110:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3117:4618:0118:2118:5119:2119:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:2023:49
Ayrshire Road00:2807:2307:5608:3209:0209:3210:0210:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3217:4718:0218:2218:5219:2219:5120:2120:5121:2121:5122:2122:5123:2123:50
Cherry Lane00:2907:2307:5608:3309:0309:3310:0310:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3317:4818:0318:2318:5319:2319:5220:2220:5221:2221:5222:2222:5223:2223:51
Ricahrd Kelly Drive00:3007:2407:5708:3409:0409:3410:0410:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3417:4918:0418:2418:5419:2419:5320:2320:5321:2321:5322:2322:5323:2323:52
Daneville Road00:3107:2507:5808:3509:0509:3510:0510:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:3517:5018:0518:2518:5519:2519:5420:2420:5421:2421:5422:2422:5423:2423:53
Strawberry Road00:3207:2607:5908:3609:0609:3610:0610:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3617:5118:0618:2618:5619:2619:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:2523:54
Parthenon Drive00:3207:2708:0008:3609:0609:3610:0610:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:3617:5118:0618:2618:5619:2619:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:2523:54
Gable View00:3307:2708:0008:3709:0709:3710:0710:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:3717:5218:0718:2718:5719:2719:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:2623:55
Faversham Road00:3407:2808:0108:3809:0809:3810:0810:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:3817:5318:0818:2818:5819:2819:5720:2720:5721:2721:5722:2722:5723:2723:56
Landford Avenue00:3407:2908:0208:3809:0809:3810:0810:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:3817:5318:0818:2818:5819:2819:5720:2720:5721:2721:5722:2722:5723:2723:56
Scargreen Avenue00:3507:2908:0208:3909:0909:3910:0910:4310:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1315:2815:4315:5816:1316:2816:4316:5817:1317:2817:3917:5418:0918:2918:5919:2919:5820:2820:5821:2821:5822:2822:5823:2823:57
Lower Lane00:3607:3008:0308:4009:1009:4010:1010:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:4017:5518:1018:3019:0019:3019:5920:2920:5921:2921:5922:2922:5923:2923:58
Ternhall Road00:3707:3108:0408:4109:1109:4110:1110:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4117:5618:1118:3119:0119:3120:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:3023:59
Police Station00:3707:3108:0408:4109:1109:4110:1110:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4117:5618:1118:3119:0119:3120:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:3023:59
Aintree Hospital00:3907:3308:0608:4309:1309:4310:1310:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4317:5818:1318:3319:0319:3320:0220:3221:0221:3222:0222:3223:0223:3200:01
Moss Pits Lane-07:3308:0608:4309:1309:4310:1310:47-11:17-11:47-12:17-12:47-13:17-13:47-14:17-14:47-15:17-15:47-16:17-16:47-17:17-17:43-18:1318:3319:0319:3320:0220:3221:0221:3222:0222:3223:0223:3200:01
Longmoor Close-07:3408:0708:4409:1409:4410:1410:48-11:18-11:48-12:18-12:48-13:18-13:48-14:18-14:48-15:18-15:48-16:18-16:48-17:18-17:44-18:1418:3419:0419:3420:0320:3321:0321:3322:0322:3323:0323:3300:02
Sherwoods Lane-07:3508:0808:4509:1509:4510:1510:49-11:19-11:49-12:19-12:49-13:19-13:49-14:19-14:49-15:19-15:49-16:19-16:49-17:19-17:45-18:1518:3519:0519:3520:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:3400:02
New Hall Cottages-07:3508:0808:4509:1509:4510:1510:49-11:19-11:49-12:19-12:49-13:19-13:49-14:19-14:49-15:19-15:49-16:19-16:49-17:19-17:45-18:1518:3519:0519:3520:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:3400:03
Haven Road-07:3508:0808:4609:1609:4610:1610:50-11:20-11:50-12:20-12:50-13:20-13:50-14:20-14:50-15:20-15:50-16:20-16:50-17:20-17:46-18:1618:3619:0619:3620:0520:3521:0521:3522:0522:3523:0523:3500:03
Aintree Lane-07:3608:0908:4709:1709:4710:1710:51-11:21-11:51-12:21-12:51-13:21-13:51-14:21-14:51-15:21-15:51-16:21-16:51-17:21-17:47-18:1718:3719:0719:3720:0620:3621:0621:3622:0622:3623:0623:3600:04
Ingoe Lane-07:3708:1008:4809:1809:4810:1810:52-11:22-11:52-12:22-12:52-13:22-13:52-14:22-14:52-15:22-15:52-16:22-16:52-17:22-17:48-18:1818:3819:0819:3820:0720:3721:0721:3722:0722:3723:0723:3700:05
Porton Road-07:4008:1308:5109:2109:5110:2110:55-11:25-11:55-12:25-12:55-13:25-13:55-14:25-14:55-15:25-15:55-16:25-16:55-17:25-17:51-18:2118:4119:1119:4120:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:4000:07
Wervin Road-07:4008:1308:5109:2109:5110:2110:56-11:26-11:56-12:26-12:56-13:26-13:56-14:26-14:56-15:26-15:56-16:26-16:56-17:26-17:51-18:2118:4119:1119:4120:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:4000:08
William Roberts Avenue-07:4108:1408:5209:2209:5210:2210:57-11:27-11:57-12:27-12:57-13:27-13:57-14:27-14:57-15:27-15:57-16:27-16:57-17:27-17:52-18:2218:4219:1219:4220:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:4100:08
Old Hall Lane-07:4208:1508:5209:2209:5210:2210:57-11:27-11:57-12:27-12:57-13:27-13:57-14:27-14:57-15:27-15:57-16:27-16:57-17:27-17:52-18:2218:4219:1219:4220:1120:4121:1121:4122:1122:4123:1123:4100:09
Kirkby Bus Station-07:4308:1608:5409:2409:5410:2410:59-11:29-11:59-12:29-12:59-13:29-13:59-14:29-14:59-15:29-15:59-16:29-16:59-17:29-17:54-18:2418:4419:1419:4420:1320:4321:1321:4322:1322:4323:1323:4300:10
Cherryfield Drive-07:4408:1708:5509:2509:5510:2511:00-11:30-12:00-12:30-13:00-13:30-14:00-14:30-15:00-15:30-16:00-16:30-17:00-17:30-17:55-18:2518:4519:1519:4520:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44-
Mainside Road-07:4408:1708:5609:2609:5610:2611:01-11:31-12:01-12:31-13:01-13:31-14:01-14:31-15:01-15:31-16:01-16:30-17:00-17:30-17:55-18:2518:4519:1519:4520:1420:4421:1421:4422:1422:4423:1423:44-
Rowlings Way-07:4508:1808:5709:2709:5710:2711:02-11:32-12:02-12:32-13:02-13:32-14:02-14:32-15:02-15:32-16:02-16:31-17:01-17:31-17:56-18:2618:4619:1619:4620:1520:4521:1521:4522:1522:4523:1523:45-
Henlow Avenue-07:4508:1808:5709:2709:5710:2711:02-11:32-12:02-12:32-13:02-13:32-14:02-14:32-15:02-15:32-16:02-16:32-17:02-17:32-17:57-18:2718:4719:1719:4720:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46-
Bewley Drive-07:4608:1908:5809:2809:5810:2811:03-11:33-12:03-12:33-13:03-13:33-14:03-14:33-15:03-15:33-16:03-16:32-17:02-17:32-17:57-18:2718:4719:1719:4720:1620:4621:1621:4622:1622:4623:1623:46-
Peatwood Avenue-07:4708:2008:5909:2909:5910:2911:04-11:34-12:04-12:34-13:04-13:34-14:04-14:34-15:04-15:34-16:04-16:33-17:03-17:33-17:58-18:2818:4819:1819:4820:1720:4721:1721:4722:1722:4723:1723:47-
Bewley Drive-07:4708:2009:0009:3010:0010:3011:05-11:35-12:05-12:35-13:05-13:35-14:05-14:35-15:05-15:35-16:05-16:34-17:04-17:34-17:59-18:2918:4919:1919:4920:1820:4821:1821:4822:1822:4823:1823:48-
Shaldon Close-07:4908:2209:0209:3210:0210:3211:07-11:37-12:07-12:37-13:07-13:37-14:07-14:37-15:07-15:37-16:07-16:36-17:06-17:36-18:01-18:3118:5119:2119:5120:2020:5021:2021:5022:2022:5023:2023:50-
Lindby Close-07:5008:2309:0309:3310:0310:3311:08-11:38-12:08-12:38-13:08-13:38-14:08-14:38-15:08-15:38-16:08-16:37-17:07-17:37-18:02-18:3218:5219:2219:5220:2120:5121:2121:5122:2122:5123:2123:51-
Lees Road-07:5108:2409:0509:3510:0510:3511:10-11:40-12:10-12:40-13:10-13:40-14:10-14:40-15:10-15:40-16:10-16:38-17:08-17:38-18:03-18:3318:5319:2319:5320:2220:5221:2221:5222:2222:5223:2223:52-
Admin Road-07:5208:2509:0609:3610:0610:3611:11-11:41-12:11-12:41-13:11-13:41-14:11-14:41-15:11-15:41-16:11-16:39-17:09-17:39-18:04-18:3418:5419:2419:5420:2320:5321:2321:5322:2322:5323:2323:53-