Skip to content Skip to menu
STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
20X
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
STA
20
Queen Square Bus Station/Stand 705:0206:0106:3106:5507:15-07:3507:5508:1508:3508:5609:1609:3109:4610:0110:1610:3110:4410:5811:1311:2811:4311:5812:1212:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1214:2414:3614:4815:0015:1315:2515:3715:4916:0116:1316:2516:3716:4917:0117:1317:2517:3717:4918:0118:1118:2318:3818:5419:1019:2619:4219:5520:2020:5021:2021:5022:2022:5023:2023:50
Scotland Road, Leeds Street05:0506:0406:3406:5907:19-07:3907:5908:1908:3908:5909:1909:3409:4910:0410:1910:3410:4711:0111:1611:3111:4612:0112:1512:2712:3912:5113:0313:1513:2713:3913:5114:0314:1514:2714:3914:5115:0315:1715:2915:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1518:2718:4218:5819:1419:3019:4619:5920:2320:5321:2321:5322:2322:5323:2323:53
Scotland Road, Woodstock Street05:0806:0606:3607:0207:22-07:4208:0208:2208:4209:0209:2209:3709:5210:0710:2210:3710:5011:0411:1911:3411:4912:0412:1812:3012:4212:5413:0613:1813:3013:4213:5414:0614:1814:3014:4214:5415:0615:2015:3215:4415:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:1818:3018:4519:0119:1719:3319:4920:0220:2520:5521:2521:5522:2522:5523:2523:55
Scotland Road, Boundary Street05:0906:0706:3707:0407:24-07:4408:0408:2408:4409:0309:2309:3809:5310:0810:2310:3810:5111:0511:2011:3511:5012:0512:1912:3112:4312:5513:0713:1913:3113:4313:5514:0714:1914:3114:4314:5515:0715:2115:3315:4515:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:1918:3118:4619:0219:1819:3419:5020:0320:2620:5621:2621:5622:2622:5623:2623:56
Kirkdale Road, Wrexham Street05:1006:0806:3807:0407:24-07:4408:0408:2408:4409:0409:2409:3909:5410:0910:2410:3910:5211:0611:2111:3611:5112:0612:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:4414:5615:0815:2115:3315:4515:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:1918:3118:4619:0219:1819:3419:5020:0320:2720:5721:2721:5722:2722:5723:2723:57
Kirkdale Road, Smith Street05:1006:0906:3907:0507:25-07:4508:0508:2508:4509:0409:2409:3909:5410:0910:2410:3910:5211:0611:2111:3611:5112:0612:2012:3212:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:4414:5615:0815:2215:3415:4615:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2018:3218:4719:0319:1919:3519:5120:0420:2820:5821:2821:5822:2822:5823:2823:58
Walton Road, Sandheys Close05:1206:1006:4007:0707:27-07:4708:0708:2708:4709:0609:2609:4109:5610:1110:2610:4110:5411:0811:2311:3811:5312:0812:2212:3412:4612:5813:1013:2213:3413:4613:5814:1014:2214:3414:4614:5815:1015:2415:3615:4816:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2218:3418:4919:0519:2119:3719:5320:0620:2920:5921:2921:5922:2922:5923:2923:59
Walton Road, Fountains Road05:1206:1006:4007:0707:27-07:4708:0708:2708:4709:0609:2609:4109:5610:1110:2610:4110:5411:0811:2311:3811:5312:0812:2212:3412:4612:5913:1013:2213:3413:4613:5814:1014:2214:3414:4614:5815:1015:2415:3615:4816:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2218:3418:4919:0519:2119:3719:5320:0620:2920:5921:2921:5922:2922:5923:2923:59
Walton Road, Bradewell Street05:1306:1106:4107:0807:28-07:4808:0808:2808:4809:0709:2709:4209:5710:1210:2710:4210:5511:0911:2511:4011:5512:1012:2412:3612:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1214:2414:3614:4815:0015:1215:2615:3815:5016:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:1418:2318:3518:5019:0619:2219:3819:5420:0720:3021:0021:3022:0022:3023:0023:3000:00
County Road, Ludlow Street05:1406:1206:4207:1007:30-07:5008:1008:3008:5009:0909:2909:4409:5910:1410:2910:4410:5711:1111:2711:4211:5712:1212:2612:3812:5013:0213:1413:2613:3813:5014:0214:1414:2614:3814:5015:0215:1415:2815:4015:5216:0416:1616:2816:4016:5217:0417:1617:2817:4017:5218:0418:1618:2518:3718:5219:0819:2419:4019:5620:0820:3121:0121:3122:0122:3123:0123:3100:01
County Road, Arundel Street05:1506:1206:4207:1007:30-07:5008:1008:3008:5009:1009:3009:4510:0010:1510:3010:4510:5811:1211:2811:4311:5812:1312:2712:3912:5113:0413:1513:2713:3913:5114:0314:1514:2714:3914:5115:0315:1515:2915:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2518:3718:5219:0819:2419:4019:5620:0820:3221:0221:3222:0222:3223:0223:3200:02
County Road, Makin Street05:1506:1306:4307:1107:31-07:5108:1108:3108:5109:1109:3109:4610:0110:1610:3110:4610:5911:1311:2911:4411:5912:1412:2812:4012:5213:0513:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5215:0415:1615:3015:4215:5416:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:2618:3818:5319:0919:2519:4119:5720:0920:3221:0221:3222:0222:3223:0223:3200:02
County Road, Breeze Hill05:1706:1406:4407:1207:32-07:5208:1208:3208:5209:1209:3209:4710:0210:1710:3210:4711:0011:1411:3011:4512:0012:1512:2912:4112:5313:0713:1713:2913:4113:5314:0514:1714:2914:4114:5315:0515:1715:3115:4315:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:2718:3918:5419:1019:2619:4219:5820:1020:3421:0421:3422:0422:3423:0423:3400:04
Rice Lane, York Street05:1706:1406:4407:1307:33-07:5308:1308:3308:5309:1309:3309:4810:0310:1810:3310:4811:0111:1511:3111:4612:0112:1612:3012:4212:5413:0813:1813:3013:4213:5414:0614:1814:3014:4214:5415:0615:1815:3215:4415:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:2018:2818:4018:5519:1119:2719:4319:5920:1020:3421:0421:3422:0422:3423:0423:3400:04
Rice Lane, Clock Tower Drive05:1906:1606:4607:1507:35-07:5508:1508:3508:5509:1509:3509:5010:0510:2010:3510:5011:0311:1711:3411:4912:0412:1912:3312:4512:5713:1113:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:4514:5715:0915:2115:3515:4715:5916:1116:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1118:2318:3018:4218:5719:1319:2919:4520:0120:1220:3621:0621:3622:0622:3623:0623:3600:06
Rice Lane, Rawcliffe Road05:1906:1606:4607:1607:36-07:5608:1608:3608:5609:1609:3609:5110:0610:2110:3610:5111:0411:1811:3511:5012:0512:2012:3412:4612:5813:1113:2213:3413:4613:5814:1014:2214:3414:4614:5815:1015:2215:3615:4816:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2318:3018:4218:5719:1319:2919:4520:0120:1220:3621:0621:3622:0622:3623:0623:3600:06
Rice Lane, Rice Lane Station05:2006:1806:4807:1707:37-07:5708:1708:3708:5709:1709:3709:5210:0710:2210:3710:5211:0511:1911:3611:5112:0612:2112:3512:4712:5913:1313:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:4714:5915:1115:2315:3715:4916:0116:1316:2516:3716:4917:0117:1317:2517:3717:4918:0118:1318:2518:3218:4418:5919:1519:3119:4720:0320:1420:3821:0821:3822:0822:3823:0823:3800:08
Rice Lane, Orrell Park Station05:2106:1806:4807:1807:38-07:5808:1808:3808:5809:1809:3809:5310:0810:2310:3810:5311:0611:2011:3711:5212:0712:2212:3612:4813:0013:1313:2413:3613:4814:0014:1214:2414:3614:4815:0015:1215:2415:3815:5016:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:1418:2518:3218:4418:5919:1519:3119:4720:0320:1420:3821:0821:3822:0822:3823:0823:3800:08
Longmoor Lane, Warbreck Moor05:2206:2006:5007:1907:39-07:5908:1908:3908:5909:1909:3909:5410:0910:2410:3910:5411:0711:2111:3811:5312:0812:2312:3712:4913:0113:1513:2513:3713:4914:0114:1314:2514:3714:4915:0115:1315:2515:3915:5116:0316:1516:2716:3916:5117:0317:1517:2717:3917:5118:0318:1518:2718:3418:4619:0119:1719:3319:4920:0520:1620:4021:1021:4022:1022:4023:1023:4000:10
Longmoor Lane, Goodacre Road05:2306:2106:5107:2007:40-08:0008:2008:4009:0009:2009:4009:5510:1010:2510:4010:5511:0811:2211:3911:5412:0912:2412:3812:5013:0213:1513:2613:3813:5014:0214:1414:2614:3814:5015:0215:1415:2615:4015:5216:0416:1616:2816:4016:5217:0417:1617:2817:4017:5218:0418:1618:2718:3518:4719:0219:1819:3419:5020:0620:1720:4021:1021:4022:1022:4023:1023:4000:10
Longmoor Lane, Greenwich Road05:2306:2206:5207:2107:41-08:0108:2108:4109:0109:2109:4109:5610:1110:2610:4110:5611:0911:2311:4011:5512:1012:2512:3912:5113:0313:1613:2713:3913:5114:0314:1514:2714:3914:5115:0315:1515:2715:4115:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2818:3618:4819:0319:1919:3519:5120:0720:1820:4121:1121:4122:1122:4123:1123:4100:11
Longmoor Lane, Seeds Lane05:2406:2306:5307:2207:42-08:0208:2208:4209:0209:2209:4209:5710:1210:2710:4210:5711:1011:2411:4111:5612:1112:2612:4012:5213:0413:1713:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4215:5416:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:2918:3718:4919:0419:2019:3619:5220:0820:1920:4221:1221:4222:1222:4223:1223:4200:12
Longmoor Lane, Sixth Avenue05:2406:2306:5307:2307:43-08:0308:2308:4309:0309:2309:4309:5810:1310:2810:4310:5811:1111:2511:4211:5712:1212:2712:4112:5313:0513:1813:2913:4113:5314:0514:1714:2914:4114:5315:0515:1715:2915:4315:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:3018:3718:4919:0419:2019:3619:5220:0820:1920:4321:1321:4322:1322:4323:1323:4300:13
Longmoor Lane, Fazakerley Station05:2506:2406:5407:2407:44-08:0408:2408:4409:0409:2409:4409:5910:1410:2910:4410:5911:1211:2611:4311:5812:1312:2812:4212:5413:0613:1913:3013:4213:5414:0614:1814:3014:4214:5415:0615:1815:3015:4415:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:2018:3118:3818:5019:0519:2119:3719:5320:0920:2020:4421:1421:4422:1422:4423:1423:4400:14
Longmoor Lane, Longmoor Close05:2606:2506:5507:2507:45-08:0508:2508:4509:0509:2509:4510:0010:1510:3010:4511:0011:1311:2711:4411:5912:1412:2912:4312:5513:0713:1913:3113:4313:5514:0714:1914:3114:4314:5515:0715:1915:3115:4515:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2118:3118:3918:5119:0619:2219:3819:5420:1020:2120:4421:1421:4422:1422:4423:1423:4400:14
Longmoor Lane, Sherwoods Lane05:2706:2606:5607:2607:46-08:0608:2608:4609:0609:2609:4610:0110:1610:3110:4611:0111:1411:2811:4512:0012:1512:3012:4412:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:4414:5615:0815:2015:3215:4615:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2218:3218:4018:5219:0719:2319:3919:5520:1120:2220:4521:1521:4522:1522:4523:1523:4500:15
Longmoor Lane, New Hall Cottages05:2706:2706:5707:2707:47-08:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0210:1710:3210:4711:0211:1511:2911:4612:0112:1612:3112:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:4514:5715:0915:2115:3315:4715:5916:1116:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1118:2318:3318:4118:5319:0819:2419:4019:5620:1220:2320:4621:1621:4622:1622:4623:1623:4600:16
Longmoor Lane, Haven Road05:2806:2706:5707:2707:47-08:0708:2708:4709:0709:2709:4710:0210:1710:3210:4711:0211:1511:2911:4612:0112:1612:3112:4512:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:4514:5715:0915:2115:3315:4715:5916:1116:2316:3516:4716:5917:1117:2317:3517:4717:5918:1118:2318:3318:4118:5319:0819:2419:4019:5620:1220:2320:4621:1621:4622:1622:4623:1623:4600:16
Valley Road, Aintree Lane05:2806:2906:5907:2907:49-08:0908:2908:4909:0909:2909:4910:0410:1910:3410:4911:0411:1711:3111:4812:0312:1812:3312:4712:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:4714:5915:1115:2315:3515:4916:0116:1316:2516:3716:4917:0117:1317:2517:3717:4918:0118:1318:2518:3518:4318:5519:1019:2619:4219:5820:1420:2520:4821:1821:4822:1822:4823:1823:4800:18
Valley Road, Ingoe Lane05:3006:3007:0007:3007:50-08:1008:3008:5009:1009:3009:5010:0510:2010:3510:5011:0511:1811:3211:4912:0412:1912:3412:4813:0013:1213:2413:3613:4814:0014:1214:2414:3614:4815:0015:1215:2415:3615:5016:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:1418:2618:3618:4418:5619:1119:2719:4319:5920:1520:2620:4921:1921:4922:1922:4923:1923:49-
Whitefield Drive, Elstead Road05:3206:3307:0307:3307:53-08:1308:3308:5309:1309:3409:5410:0910:2410:3910:5411:0911:2211:3611:5312:0812:2312:3812:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5316:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2918:3918:4718:5919:1419:3019:4620:0220:1820:2920:5221:2221:5222:2222:5223:2223:52-
Whitefield Drive, Ingoe Close05:3306:3307:0307:3407:54-08:1408:3408:5409:1409:3509:5510:1010:2510:4010:5511:1011:2311:3711:5312:0812:2312:3812:5213:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5416:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:3018:4018:4819:0019:1519:3119:4720:0320:1920:2920:5321:2321:5322:2322:5323:2323:53-
Whitefield Drive, Houlston Road05:3306:3407:0407:3507:55-08:1508:3508:5509:1509:3609:5610:1110:2610:4110:5611:1111:2411:3811:5412:0912:2412:3912:5313:0513:1713:2913:4113:5314:0514:1714:2914:4114:5315:0515:1715:2915:4115:5516:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:3118:4118:4919:0119:1619:3219:4820:0420:2020:3020:5421:2421:5422:2422:5423:2423:54-
Whitefield Drive, Lingtree Road05:3406:3507:0507:3607:56-08:1608:3608:5609:1609:3709:5710:1210:2710:4210:5711:1211:2511:3911:5612:1112:2612:4112:5513:0713:1913:3113:4313:5514:0714:1914:3114:4314:5515:0715:1915:3115:4315:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:2018:3218:4218:5019:0219:1719:3319:4920:0520:2120:3120:5521:2521:5522:2522:5523:2523:55-
Whitefield Drive, Kirkby Station05:3506:3607:0607:3607:56-08:1608:3608:5609:1609:3809:5810:1310:2810:4310:5811:1311:2611:4011:5612:1112:2612:4112:5513:0713:1913:3113:4313:5514:0714:1914:3114:4314:5515:0715:1915:3115:4315:5616:0816:2016:3216:4416:5617:0817:2017:3217:4417:5618:0818:2018:3218:4218:5019:0219:1719:3319:4920:0520:2120:3220:5521:2521:5522:2522:5523:2523:55-
Kirkby Row, Kirkby Station05:3506:3607:0607:3707:57-08:1708:3708:5709:1709:3809:5810:1310:2810:4310:5811:1311:2611:4011:5712:1212:2712:4212:5613:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:4414:5615:0815:2015:3215:4415:5716:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2118:3318:4318:5119:0319:1819:3419:5020:0620:2220:3220:5621:2621:5622:2622:5623:2623:56-
Kirkby Row, Old Hall Lane05:3606:3707:0707:3807:58-08:1808:3808:5809:1809:4010:0010:1510:3010:4511:0011:1511:2811:4211:5812:1312:2812:4312:5713:0913:2113:3313:4513:5714:0914:2114:3314:4514:5715:0915:2115:3315:4515:5816:1016:2216:3416:4616:5817:1017:2217:3417:4617:5818:1018:2218:3418:4418:5219:0419:1919:3519:5120:0720:2320:3320:5721:2721:5722:2722:5723:2723:57-
Hall Lane, Old Hall Lane05:37--------------------------------------------------------------------
Kirkby Bus Station, Kirkby Bus Station-06:3907:0907:4008:0007:3008:2008:4009:0009:2009:4210:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3011:4412:0012:1512:3012:4512:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:4714:5915:1115:2315:3515:4716:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2418:3618:4618:5419:0619:2119:3719:5320:0920:2520:3520:5921:2921:5922:2922:5923:2923:59-
Hall Lane, Millbrook Drive05:37--------------------------------------------------------------------
Webster Drive, St Chad's Drive-06:3907:0907:4008:0007:3008:2008:4009:0009:2009:4210:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3011:4412:0012:1512:3012:4512:5913:1113:2313:3513:4713:5914:1114:2314:3514:4714:5915:1115:2315:3515:4716:0016:1216:2416:3616:4817:0017:1217:2417:3617:4818:0018:1218:2418:3618:4618:5419:0619:2119:3719:5320:0920:2520:3520:5921:2921:5922:2922:5923:29--
Old Rough Lane, Briery Hey Avenue05:38--------------------------------------------------------------------
Old Rough Lane, Bigdale Drive05:39--------------------------------------------------------------------
County Road, Melling Drive-06:4207:1207:4308:0307:3308:2308:4309:0309:2309:4510:0510:2010:3510:5011:0511:2011:3311:4712:0212:1712:3212:4713:0113:1313:2513:3713:4914:0114:1314:2514:3714:4915:0115:1315:2515:3715:4916:0216:1416:2616:3816:5017:0217:1417:2617:3817:5018:0218:1418:2618:3818:4818:5719:0919:2419:4019:5620:1220:2820:3721:0221:3222:0222:3223:0223:32--
Quarryside Drive, Harleston Road05:39--------------------------------------------------------------------
Headbolt Lane, Fallowfield-06:4307:1307:4408:0407:3408:2408:4409:0409:2409:4610:0610:2110:3610:5111:0611:2111:3411:4812:0412:1912:3412:4913:0313:1513:2713:3913:5114:0314:1514:2714:3914:5115:0315:1515:2715:3915:5116:0416:1616:2816:4016:5217:0417:1617:2817:4017:5218:0418:1618:2818:4018:5018:5819:1019:2519:4119:5720:1320:2920:3921:0321:3322:0322:3323:0323:33--
Headbolt Lane, Langton Road-06:4407:1407:4508:0507:3508:2508:4509:0509:2509:4710:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3511:4912:0512:2012:3512:5013:0413:1613:2813:4013:5214:0414:1614:2814:4014:5215:0415:1615:2815:4015:5216:0516:1716:2916:4116:5317:0517:1717:2917:4117:5318:0518:1718:2918:4118:5118:5919:1119:2619:4219:5820:1420:3020:4021:0421:3422:0422:3423:0423:34--
Simonswood Lane, Mintor Road05:40--------------------------------------------------------------------
Simonswood Lane, Simonswood Walk05:41--------------------------------------------------------------------
Headbolt Lane, Cherry View-06:4507:1507:4608:0607:3608:2608:4609:0609:2609:4810:0810:2310:3810:5311:0811:2311:3611:5012:0612:2112:3612:5113:0513:1713:2913:4113:5314:0514:1714:2914:4114:5315:0515:1715:2915:4115:5316:0616:1816:3016:4216:5417:0617:1817:3017:4217:5418:0618:1818:3018:4218:5219:0019:1219:2719:4319:5920:1520:3120:4121:0521:3522:0522:3523:0523:35--
Simonswood Lane, Farrier Road05:41--------------------------------------------------------------------
Pingwood Lane, Epsom Grove-06:4707:1707:4808:0807:3808:2808:4809:0809:2809:5010:1010:2510:4010:5511:1011:2511:3811:5212:0712:2212:3712:5213:0613:1813:3013:4213:5414:0614:1814:3014:4214:5415:0615:1815:3015:4215:5416:0716:1916:3116:4316:5517:0717:1917:3117:4317:5518:0718:1918:3118:4318:5319:0219:1419:2919:4520:0120:1720:3320:4221:0721:3722:0722:3723:0723:37--
County Road, Lees Road05:43--------------------------------------------------------------------
Shevingtons Lane, Moorfield-06:4907:1907:5008:1007:4008:3008:5009:1009:3009:5210:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4011:5412:0912:2412:3912:5413:0813:2013:3213:4413:5614:0814:2014:3214:4414:5615:0815:2015:3215:4415:5616:0916:2116:3316:4516:5717:0917:2117:3317:4517:5718:0918:2118:3318:4518:5519:0419:1619:3119:4720:0320:1920:3520:4421:0921:3922:0922:3923:0923:39--
South Boundary Road, Lees Road05:44--------------------------------------------------------------------
South Boundary Road, Admin Road05:45--------------------------------------------------------------------
Download PDF Timetable