STA Stagecoach Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollSTA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
STA
41
Clifton Avenue05:04------07:16--07:3407:3607:5407:5608:1408:1608:3408:3608:5408:5609:1409:1609:3409:3609:5409:5610:1410:1610:3410:3610:5410:5611:1411:1611:3411:3611:5411:5612:1412:1612:3412:3612:5412:5613:1413:1613:3413:3613:5413:5614:1414:1614:3414:3614:5414:5615:1415:1615:3415:3615:5415:5616:1416:1616:3416:3616:5416:5617:1417:1617:3617:5618:1618:3919:3020:1521:1522:0023:00
Delamere Avenue05:04-05:2205:5606:26--07:17--07:3507:3707:5507:5708:1508:1708:3508:3708:5508:5709:1509:1709:3509:3709:5509:5710:1510:1710:3510:3710:5510:5711:1511:1711:3511:3711:5511:5712:1512:1712:3512:3712:5512:5713:1513:1713:3513:3713:5513:5714:1514:1714:3514:3714:5514:5715:1515:1715:3515:3715:5515:5716:1516:1716:3516:3716:5516:5717:1517:1717:3717:5718:1718:3919:3020:1521:1522:0023:00
Bromborough Station--05:2305:5706:27--------------------------------------------------------------------------
Calveley Avenue05:05-05:2405:5806:28--07:17--07:3607:3707:5607:5708:1608:1708:3608:3708:5608:5709:1609:1709:3609:3709:5609:5710:1610:1710:3610:3710:5610:5711:1611:1711:3611:3711:5611:5712:1612:1712:3612:3712:5612:5713:1613:1713:3613:3713:5613:5714:1614:1714:3614:3714:5614:5715:1615:1715:3615:3715:5615:5716:1616:1716:3616:3716:5616:5717:1617:1717:3717:5718:1718:4019:3120:1621:1622:0123:01
Birkdale Avenue--05:2405:5806:28--------------------------------------------------------------------------
Eastham Rake05:05-05:2505:5906:29--07:18--07:3607:3807:5607:5808:1608:1808:3608:3808:5608:5809:1609:1809:3609:3809:5609:5810:1610:1810:3610:3810:5610:5811:1611:1811:3611:3811:5611:5812:1612:1812:3612:3812:5612:5813:1613:1813:3613:3813:5613:5814:1614:1814:3614:3814:5614:5815:1615:1815:3615:3815:5615:5816:1616:1816:3616:3816:5616:5817:1617:1817:3817:5818:1818:4019:3120:1621:1622:0123:01
Fairhaven Drive--05:2505:5906:29--------------------------------------------------------------------------
Brookhurst Road--05:2606:0006:30--------------------------------------------------------------------------
Adaston Avenue05:06-05:2606:0006:30--07:18--07:3707:3807:5707:5808:1708:1808:3708:3808:5708:5809:1709:1809:3709:3809:5709:5810:1710:1810:3710:3810:5710:5811:1711:1811:3711:3811:5711:5812:1712:1812:3712:3812:5712:5813:1713:1813:3713:3813:5713:5814:1714:1814:3714:3814:5714:5815:1715:1815:3715:3815:5715:5816:1716:1816:3716:3816:5716:5817:1717:1817:3817:5818:1818:4119:3120:1621:1622:0123:01
Carlett Boulevard05:06-05:2706:0106:31--07:19--07:3807:3907:5807:5908:1808:1908:3808:3908:5808:5909:1809:1909:3809:3909:5809:5910:1810:1910:3810:3910:5810:5911:1811:1911:3811:3911:5811:5912:1812:1912:3812:3912:5812:5913:1813:1913:3813:3913:5813:5914:1814:1914:3814:3914:5814:5915:1815:1915:3815:3915:5815:5916:1816:1916:3816:3916:5816:5917:1817:1917:3917:5918:1918:4119:3220:1721:1722:0223:02
Turriff Drive--05:2706:0106:31--------------------------------------------------------------------------
Bridle Road05:07-05:2806:0206:32--07:20--07:3807:4007:5808:0008:1808:2008:3808:4008:5809:0009:1809:2009:3809:4009:5810:0010:1810:2010:3810:4010:5811:0011:1811:2011:3811:4011:5812:0012:1812:2012:3812:4012:5813:0013:1813:2013:3813:4013:5814:0014:1814:2014:3814:4014:5815:0015:1815:2015:3815:4015:5816:0016:1816:2016:3816:4016:5817:0017:1817:2017:4018:0018:2018:4219:3220:1721:1722:0223:02
Duncansby Drive--05:2806:0206:32--------------------------------------------------------------------------
Heygarth Road05:07-05:2906:0306:33--07:20--07:3907:4007:5908:0008:1908:2008:3908:4008:5909:0009:1909:2009:3909:4009:5910:0010:1910:2010:3910:4010:5911:0011:1911:2011:3911:4011:5912:0012:1912:2012:3912:4012:5913:0013:1913:2013:3913:4013:5914:0014:1914:2014:3914:4014:5915:0015:1915:2015:3915:4015:5916:0016:1916:2016:3916:4016:5917:0017:1917:2017:4018:0018:2018:4219:3220:1721:1722:0223:02
Scafell Close--05:3006:0406:34--------------------------------------------------------------------------
Wingate Road05:08-05:3006:0406:34--07:21--07:4007:4108:0008:0108:2008:2108:4008:4109:0009:0109:2009:2109:4009:4110:0010:0110:2010:2110:4010:4111:0011:0111:2011:2111:4011:4112:0012:0112:2012:2112:4012:4113:0013:0113:2013:2113:4013:4114:0014:0114:2014:2114:4014:4115:0015:0115:2015:2115:4015:4116:0016:0116:2016:2116:4016:4117:0017:0117:2017:2117:4118:0118:2118:4319:3320:1821:1822:0323:03
Eastham Rake Station--05:3106:0506:35--------------------------------------------------------------------------
Mill Park Drive--05:3106:0506:35--------------------------------------------------------------------------
Kilburn Avenue05:08-05:3106:0506:35--07:21--07:4007:4108:0008:0108:2008:2108:4008:4109:0009:0109:2009:2109:4009:4110:0010:0110:2010:2110:4010:4111:0011:0111:2011:2111:4011:4112:0012:0112:2012:2112:4012:4113:0013:0113:2013:2113:4013:4114:0014:0114:2014:2114:4014:4115:0015:0115:2015:2115:4015:4116:0016:0116:2016:2116:4016:4117:0017:0117:2017:2117:4118:0118:2118:4319:3320:1821:1822:0323:03
Manor Road05:08-05:3206:0606:36--07:22--07:4107:4208:0108:0208:2108:2208:4108:4209:0109:0209:2109:2209:4109:4210:0110:0210:2110:2210:4110:4211:0111:0211:2111:2211:4111:4212:0112:0212:2112:2212:4112:4213:0113:0213:2113:2213:4113:4214:0114:0214:2114:2214:4114:4215:0115:0215:2115:2215:4115:4216:0116:0216:2116:2216:4116:4217:0117:0217:2117:2217:4218:0218:2218:4319:3320:1821:1822:0323:03
Hatton Avenue--05:3206:0606:36--------------------------------------------------------------------------
Clifton Avenue--05:3206:0606:36--------------------------------------------------------------------------
Raeburn Primary School05:09-05:3306:0706:37--07:23--07:4207:4308:0208:0308:2208:2308:4208:4309:0209:0309:2209:2309:4209:4310:0210:0310:2210:2310:4210:4311:0211:0311:2211:2311:4211:4312:0212:0312:2212:2312:4212:4313:0213:0313:2213:2313:4213:4314:0214:0314:2214:2314:4214:4315:0215:0315:2215:2315:4215:4316:0216:0316:2216:2316:4216:4317:0217:0317:2217:2317:4318:0318:2318:4419:3420:1921:1922:0423:04
Allport Road05:10-05:3406:0806:38--07:23--07:4307:4308:0308:0308:2308:2308:4308:4309:0309:0309:2309:2309:4309:4310:0310:0310:2310:2310:4310:4311:0311:0311:2311:2311:4311:4312:0312:0312:2312:2312:4312:4313:0313:0313:2313:2313:4313:4314:0314:0314:2314:2314:4314:4315:0315:0315:2315:2315:4315:4316:0316:0316:2316:2316:4316:4317:0317:0317:2317:2317:4318:0318:2318:4419:3420:1921:1922:0423:04
Brancote Gardens05:10-05:3406:0806:38--07:24--07:4407:4408:0408:0408:2408:2408:4408:4409:0409:0409:2409:2409:4409:4410:0410:0410:2410:2410:4410:4411:0411:0411:2411:2411:4411:4412:0412:0412:2412:2412:4412:4413:0413:0413:2413:2413:4413:4414:0414:0414:2414:2414:4414:4415:0415:0415:2415:2415:4415:4416:0416:0416:2416:2416:4416:4417:0417:0417:2417:2417:4418:0418:2418:4519:3520:2021:2022:0523:05
Allport Road05:11-05:3506:0906:39--07:25--07:4507:4508:0508:0508:2508:2508:4508:4509:0509:0509:2509:2509:4509:4510:0510:0510:2510:2510:4510:4511:0511:0511:2511:2511:4511:4512:0512:0512:2512:2512:4512:4513:0513:0513:2513:2513:4513:4514:0514:0514:2514:2514:4514:4515:0515:0515:2515:2515:4515:4516:0516:0516:2516:2516:4516:4517:0517:0517:2517:2517:4518:0518:2518:4619:3520:2021:2022:0523:05
Meadowside Road05:12-05:3606:1006:40--07:26--07:4507:4608:0508:0608:2508:2608:4508:4609:0509:0609:2509:2609:4509:4610:0510:0610:2510:2610:4510:4611:0511:0611:2511:2611:4511:4612:0512:0612:2512:2612:4512:4613:0513:0613:2513:2613:4513:4614:0514:0614:2514:2614:4514:4615:0515:0615:2515:2615:4515:4616:0516:0616:2516:2616:4516:4617:0517:0617:2517:2617:4618:0618:2618:4619:3520:2021:2022:0523:05
Legion Lane05:13-05:3706:1106:41--07:27--07:4707:4708:0708:0708:2708:2708:4708:4709:0709:0709:2709:2709:4709:4710:0710:0710:2710:2710:4710:4711:0711:0711:2711:2711:4711:4712:0712:0712:2712:2712:4712:4713:0713:0713:2713:2713:4713:4714:0714:0714:2714:2714:4714:4715:0715:0715:2715:2715:4715:4716:0716:0716:2716:2716:4716:4717:0717:0717:2717:2717:4718:0718:2718:4719:3620:2121:2122:0623:06
The Cross05:14-05:3806:1206:42--07:28--07:4807:4808:0808:0808:2808:2808:4808:4809:0809:0809:2809:2809:4809:4810:0810:0810:2810:2810:4810:4811:0811:0811:2811:2811:4811:4812:0812:0812:2812:2812:4812:4813:0813:0813:2813:2813:4813:4814:0814:0814:2814:2814:4814:4815:0815:0815:2815:2815:4815:4816:0816:0816:2816:2816:4816:4817:0817:0817:2817:2817:4818:0818:2818:4819:3720:2221:2222:0723:07
Mark Rake05:14-05:3806:1206:42--07:29--07:4907:4908:0908:0908:2908:2908:4908:4909:0909:0909:2909:2909:4909:4910:0910:0910:2910:2910:4910:4911:0911:0911:2911:2911:4911:4912:0912:0912:2912:2912:4912:4913:0913:0913:2913:2913:4913:4914:0914:0914:2914:2914:4914:4915:0915:0915:2915:2915:4915:4916:0916:0916:2916:2916:4916:4917:0917:0917:2917:2917:4918:0918:2918:4919:3820:2321:2322:0823:08
New Chester Road05:15-05:3906:1306:43--07:30--07:5007:5008:1008:1008:3008:3008:5008:5009:1009:1009:3009:3009:5009:5010:1010:1010:3010:3010:5010:5011:1011:1011:3011:3011:5011:5012:1012:1012:3012:3012:5012:5013:1013:1013:3013:3013:5013:5014:1014:1014:3014:3014:5014:5015:1015:1015:3015:3015:5015:5016:1016:1016:3016:3016:5016:5017:1017:1017:3017:3017:5018:1018:3018:5019:3920:2421:2422:0923:09
Bromborough Retail Park05:17-05:4106:1506:45--07:33--07:5307:5308:1308:1308:3308:3308:5308:5309:1309:1309:3309:3309:5309:5310:1310:1310:3310:3310:5310:5311:1311:1311:3311:3311:5311:5312:1312:1312:3312:3312:5312:5313:1313:1313:3313:3313:5313:5314:1314:1314:3314:3314:5314:5315:1315:1315:3315:3315:5315:5316:1316:1316:3316:3316:5316:5317:1317:1317:3317:3317:5318:1318:3318:5319:4220:2721:2722:1223:12
Croft Retail Park05:17-05:4106:1506:45--07:34--07:5407:5408:1408:1408:3408:3408:5408:5409:1409:1409:3409:3409:5409:5410:1410:1410:3410:3410:5410:5411:1411:1411:3411:3411:5411:5412:1412:1412:3412:3412:5412:5413:1413:1413:3413:3413:5413:5414:1414:1414:3414:3414:5414:5415:1415:1415:3415:3415:5415:5416:1416:1416:3416:3416:5416:5417:1417:1417:3417:3417:5418:1418:3418:5319:4220:2721:2722:1223:12
Terminus Road05:18-05:4206:1606:46--07:35--07:5507:5508:1508:1508:3508:3508:5508:5509:1509:1509:3509:3509:5509:5510:1510:1510:3510:3510:5510:5511:1511:1511:3511:3511:5511:5512:1512:1512:3512:3512:5512:5513:1513:1513:3513:3513:5513:5514:1514:1514:3514:3514:5514:5515:1515:1515:3515:3515:5515:5516:1516:1516:3516:3516:5516:5517:1517:1517:3517:3517:5518:1518:3518:5419:4320:2821:2822:1323:13
Eastern Avenue05:19-05:4306:1706:47--07:36--07:5607:5608:1608:1608:3608:3608:5608:5609:1609:1609:3609:3609:5609:5610:1610:1610:3610:3610:5610:5611:1611:1611:3611:3611:5611:5612:1612:1612:3612:3612:5612:5613:1613:1613:3613:3613:5613:5614:1614:1614:3614:3614:5614:5615:1615:1615:3615:3615:5615:5616:1616:1616:3616:3616:5616:5617:1617:1617:3617:3617:5618:1618:3618:5519:4420:2921:2922:1423:14
Port Causeway05:20-05:4406:1806:48--07:38--07:5807:5808:1808:1808:3808:3808:5808:5809:1809:1809:3809:3809:5809:5810:1810:1810:3810:3810:5810:5811:1811:1811:3811:3811:5811:5812:1812:1812:3812:3812:5812:5813:1813:1813:3813:3813:5813:5814:1814:1814:3814:3814:5814:5815:1815:1815:3815:3815:5815:5816:1816:1816:3816:3816:5816:5817:1817:1817:3817:3817:5818:1818:3818:5719:4620:3121:3122:1623:16
Shore Drive05:22-05:4606:2006:50--07:40--08:0008:0008:2008:2008:4008:4009:0009:0009:2009:2009:4009:4010:0010:0010:2010:2010:4010:4011:0011:0011:2011:2011:4011:4012:0012:0012:2012:2012:4012:4013:0013:0013:2013:2013:4013:4014:0014:0014:2014:2014:4014:4015:0015:0015:2015:2015:4015:4016:0016:0016:2016:2016:4016:4017:0017:0017:2017:2017:4017:4018:0018:2018:4018:5919:4820:3321:3322:1823:18
Willowbank Road05:23-05:4706:2106:51--07:41--08:0208:0108:2208:2108:4208:4109:0209:0109:2209:2109:4209:4110:0210:0110:2210:2110:4210:4111:0211:0111:2211:2111:4211:4112:0212:0112:2212:2112:4212:4113:0213:0113:2213:2113:4213:4114:0214:0114:2214:2114:4214:4115:0215:0115:2215:2115:4215:4116:0216:0116:2216:2116:4216:4117:0217:0117:2217:2117:4217:4118:0118:2118:4119:0019:4920:3421:3422:1923:19
Legh Road05:24-05:4806:2206:52--07:43--08:0408:0308:2408:2308:4408:4309:0409:0309:2409:2309:4409:4310:0410:0310:2410:2310:4410:4311:0411:0311:2411:2311:4411:4312:0412:0312:2412:2312:4412:4313:0413:0313:2413:2313:4413:4314:0414:0314:2414:2314:4414:4315:0415:0315:2415:2315:4415:4316:0416:0316:2416:2316:4416:4317:0417:0317:2417:2317:4417:4318:0318:2318:4319:0219:5120:3621:3622:2123:21
New Ferry Park05:24-05:4806:2206:52--07:43--08:0408:0308:2408:2308:4408:4309:0409:0309:2409:2309:4409:4310:0410:0310:2410:2310:4410:4311:0411:0311:2411:2311:4411:4312:0412:0312:2412:2312:4412:4313:0413:0313:2413:2313:4413:4314:0414:0314:2414:2314:4414:4315:0415:0315:2415:2315:4415:4316:0416:0316:2416:2316:4416:4317:0417:0317:2417:2317:4417:4318:0318:2318:4319:0219:5120:3621:3622:2123:21
Hassal Road05:26-05:5006:2406:54--07:45--08:0608:0508:2608:2508:4608:4509:0609:0509:2609:2509:4609:4510:0610:0510:2610:2510:4610:4511:0611:0511:2611:2511:4611:4512:0612:0512:2612:2512:4612:4513:0613:0513:2613:2513:4613:4514:0614:0514:2614:2514:4614:4515:0615:0515:2615:2515:4615:4516:0616:0516:2616:2516:4616:4517:0617:0517:2617:2517:4617:4518:0518:2518:4519:0319:5220:3721:3722:2223:22
Knowsley Road05:27-05:5106:2506:55--07:46--08:0708:0608:2708:2608:4708:4609:0709:0609:2709:2609:4709:4610:0710:0610:2710:2610:4710:4611:0711:0611:2711:2611:4711:4612:0712:0612:2712:2612:4712:4613:0713:0613:2713:2613:4713:4614:0714:0614:2714:2614:4714:4615:0715:0615:2715:2615:4715:4616:0716:0616:2716:2616:4716:4617:0717:0617:2717:2617:4717:4618:0618:2618:4619:0419:5320:3821:3822:2323:23
Rock Lane West05:27-05:5106:2506:55--07:46--08:0708:0608:2708:2608:4708:4609:0709:0609:2709:2609:4709:4610:0710:0610:2710:2610:4710:4611:0711:0611:2711:2611:4711:4612:0712:0612:2712:2612:4712:4613:0713:0613:2713:2613:4713:4614:0714:0614:2714:2614:4714:4615:0715:0615:2715:2615:4715:4616:0716:0616:2716:2616:4716:4617:0717:0617:2717:2617:4717:4618:0618:2618:46-19:5320:3821:3822:2323:23
Bedford Road05:28-05:5206:2606:56--07:48--08:0908:0808:2908:2808:4908:4809:0909:0809:2909:2809:4909:4810:0910:0810:2910:2810:4910:4811:0911:0811:2911:2811:4911:4812:0912:0812:2912:2812:4912:4813:0913:0813:2913:2813:4913:4814:0914:0814:2914:2814:4914:4815:0915:0815:2915:2815:4915:4816:0916:0816:2916:2816:4916:4817:0917:0817:2917:2817:4917:4818:0818:2718:48-19:5420:3921:3922:2423:24
Rock Ferry Station05:29-05:5306:2706:57--07:50--08:1008:1008:3008:3008:5008:5009:1009:1009:3009:3009:5009:5010:1010:1010:3010:3010:5010:5011:1011:1011:3011:3011:5011:5012:1012:1012:3012:3012:5012:5013:1013:1013:3013:3013:5013:5014:1014:1014:3014:3014:5014:5015:1015:1015:3015:3015:5015:5016:1016:1016:3016:3016:5016:5017:1017:1017:3017:3017:5017:5018:0918:2918:50-19:5620:4121:4122:2623:26
Rockville Street05:29-05:5306:2706:57--07:51--08:1108:1108:3108:3108:5108:5109:1109:1109:3109:3109:5109:5110:1110:1110:3110:3110:5110:5111:1111:1111:3111:3111:5111:5112:1112:1112:3112:3112:5112:5113:1113:1113:3113:3113:5113:5114:1114:1114:3114:3114:5114:5115:1115:1115:3115:3115:5115:5116:1116:1116:3116:3116:5116:5117:1117:1117:3117:3117:5117:5118:1018:2918:51-19:5620:4121:4122:2623:26
Old Chester Road05:30-05:5406:2806:58--07:52--08:1208:1208:3208:3208:5208:5209:1209:1209:3209:3209:5209:5210:1210:1210:3210:3210:5210:5211:1211:1211:3211:3211:5211:5212:1212:1212:3212:3212:5212:5213:1213:1213:3213:3213:5213:5214:1214:1214:3214:3214:5214:5215:1215:1215:3215:3215:5215:5216:1216:1216:3216:3216:5216:5217:1217:1217:3217:3217:5217:5218:1118:3018:52-19:5720:4221:4222:2723:27
Oriel Road05:30-05:5406:2806:58--07:52--08:1208:1208:3208:3208:5208:5209:1209:1209:3209:3209:5209:5210:1210:1210:3210:3210:5210:5211:1211:1211:3211:3211:5211:5212:1212:1212:3212:3212:5212:5213:1213:1213:3213:3213:5213:5214:1214:1214:3214:3214:5214:5215:1215:1215:3215:3215:5215:5216:1216:1216:3216:3216:5216:5217:1217:1217:3217:3217:5217:5218:1118:3018:52-19:5720:4221:4222:2723:27
Mersey Walk05:31-05:5506:2906:59--07:53--08:1408:1308:3408:3308:5408:5309:1409:1309:3409:3309:5409:5310:1410:1310:3410:3310:5410:5311:1411:1311:3411:3311:5411:5312:1412:1312:3412:3312:5412:5313:1413:1313:3413:3313:5413:5314:1414:1314:3414:3314:5414:5315:1415:1315:3415:3315:5415:5316:1416:1316:3416:3316:5416:5317:1417:1317:3417:3317:5417:5318:1218:3118:53-19:5820:4321:4322:2823:28
Green Lane Station05:32-05:5606:3007:00--07:54--08:1508:1408:3508:3408:5508:5409:1509:1409:3509:3409:5509:5410:1510:1410:3510:3410:5510:5411:1511:1411:3511:3411:5511:5412:1512:1412:3512:3412:5512:5413:1513:1413:3513:3413:5513:5414:1514:1414:3514:3414:5514:5415:1515:1415:3515:3415:5515:5416:1516:1416:3516:3416:5516:5417:1517:1417:3517:3417:5517:5418:1318:3218:54-19:5920:4421:4422:2923:29
Argyle Street South05:33-05:5706:3107:01--07:55--08:1608:1508:3608:3508:5608:5509:1609:1509:3609:3509:5609:5510:1610:1510:3610:3510:5610:5511:1611:1511:3611:3511:5611:5512:1612:1512:3612:3512:5612:5513:1613:1513:3613:3513:5613:5514:1614:1514:3614:3514:5614:5515:1615:1515:3615:3515:5615:5516:1616:1516:3616:3516:5616:5517:1617:1517:3617:3517:5617:5518:1418:3318:55-20:0020:4521:4522:3023:30
Birkenhead Central Station05:35-05:5906:3307:03--07:57--08:1708:1708:3708:3708:5708:5709:1709:1709:3709:3709:5709:5710:1710:1710:3710:3710:5710:5711:1711:1711:3711:3711:5711:5712:1712:1712:3712:3712:5712:5713:1713:1713:3713:3713:5713:5714:1714:1714:3714:3714:5714:5715:1715:1715:3715:3715:5715:5716:1716:1716:3716:3716:5716:5717:1717:1717:3717:3717:5717:5718:1518:3418:57-20:0120:4621:4622:3123:31
Birkenhead Bus Station05:3705:1506:0106:3507:0506:5307:0307:5907:2307:2508:2008:1908:4008:3909:0008:5909:2009:1909:4009:3910:0009:5910:2010:1910:4010:3911:0010:5911:2011:1911:4011:3912:0011:5912:2012:1912:4012:3913:0012:5913:2013:1913:4013:3914:0013:5914:2014:1914:4014:3915:0014:5915:2015:1915:4015:3916:0015:5916:2016:1916:4016:3917:0016:5917:2017:1917:4017:3918:0017:5918:1718:3618:59-20:0320:4821:4822:3323:33
Catherine Street05:3805:1606:02--06:5407:0408:0007:2407:2608:2108:2008:4108:4009:0109:0009:2109:2009:4109:4010:0110:0010:2110:2010:4110:4011:0111:0011:2111:2011:4111:4012:0112:0012:2112:2012:4112:4013:0113:0013:2113:2013:4113:4014:0114:0014:2114:2014:4114:4015:0115:0015:2115:2015:4115:4016:0116:0016:2116:2016:4116:4017:0117:0017:2117:2017:4117:4018:0118:0018:1818:3719:00-20:0420:4921:4922:3423:34
Shaw Street05:4005:1806:04--06:5707:0708:0307:2707:2808:2308:2308:4308:4309:0309:0309:2309:2309:4309:4310:0310:0310:2310:2310:4310:4311:0311:0311:2311:2311:4311:4312:0312:0312:2312:2312:4312:4313:0313:0313:2313:2313:4313:4314:0314:0314:2314:2314:4314:4315:0315:0315:2315:2315:4315:4316:0316:0316:2316:2316:4316:4317:0317:0317:2317:2317:4317:4318:0318:0318:2118:3919:02-20:0520:5021:5022:3523:35
Victoria Road05:4105:1906:05--06:5807:0808:0407:2807:3008:2508:2408:4508:4409:0509:0409:2509:2409:4509:4410:0510:0410:2510:2410:4510:4411:0511:0411:2511:2411:4511:4412:0512:0412:2512:2412:4512:4413:0513:0413:2513:2413:4513:4414:0514:0414:2514:2414:4514:4415:0515:0415:2515:2415:4515:4416:0516:0416:2516:2416:4516:4417:0517:0417:2517:2417:4517:4418:0518:0418:2218:4019:04-20:0620:5121:5122:3623:36
Victoria Fields05:4105:1906:05--06:5907:0908:0507:2907:3008:2508:2508:4508:4509:0509:0509:2509:2509:4509:4510:0510:0510:2510:2510:4510:4511:0511:0511:2511:2511:4511:4512:0512:0512:2512:2512:4512:4513:0513:0513:2513:2513:4513:4514:0514:0514:2514:2514:4514:4515:0515:0515:2515:2515:4515:4516:0516:0516:2516:2516:4516:4517:0517:0517:2517:2517:4517:4518:0518:0518:2318:4119:04-20:0620:5121:5122:3623:36
Highgreen Road05:4205:2006:06--07:0007:1008:0607:3007:3208:2708:2608:4708:4609:0709:0609:2709:2609:4709:4610:0710:0610:2710:2610:4710:4611:0711:0611:2711:2611:4711:4612:0712:0612:2712:2612:4712:4613:0713:0613:2713:2613:4713:4614:0714:0614:2714:2614:4714:4615:0715:0615:2715:2615:4715:4616:0716:0616:2716:2616:4716:4617:0717:0617:2717:2617:4717:4618:0718:0618:2418:4219:06-20:0820:5321:5322:3823:38
Highpark Road05:4305:2106:07--07:0207:1208:0807:3207:3308:2808:2808:4808:4809:0809:0809:2809:2809:4809:4810:0810:0810:2810:2810:4810:4811:0811:0811:2811:2811:4811:4812:0812:0812:2812:2812:4812:4813:0813:0813:2813:2813:4813:4814:0814:0814:2814:2814:4814:4815:0815:0815:2815:2815:4815:4816:0816:0816:2816:2816:4816:4817:0817:0817:2817:2817:4817:4818:0818:0818:2618:4319:07-20:0820:5321:5322:3823:38
Elm Road North05:4505:2306:09--07:0407:1408:1007:3407:3508:3008:3008:5008:5009:1009:1009:3009:3009:5009:5010:1010:1010:3010:3010:5010:5011:1011:1011:3011:3011:5011:5012:1012:1012:3012:3012:5012:5013:1013:1013:3013:3013:5013:5014:1014:1014:3014:3014:5014:5015:1015:1015:3015:3015:5015:5016:1016:1016:3016:3016:5016:5017:1017:1017:3017:3017:5017:5018:1018:1018:2818:4519:09-20:1020:5521:5522:4023:40
Cambridge Road05:4505:2306:09--07:0407:1408:1007:3407:3508:3008:3008:5008:5009:1009:1009:3009:3009:5009:5010:1010:1010:3010:3010:5010:5011:1011:1011:3011:3011:5011:5012:1012:1012:3012:3012:5012:5013:1013:1013:3013:3013:5013:5014:1014:1014:3014:3014:5014:5015:1015:1015:3015:3015:5015:5016:1016:1016:3016:3016:5016:5017:1017:1017:3017:3017:5017:5018:1018:1018:2818:4519:09-20:1020:5521:5522:4023:40
Osmaston Road05:4505:2306:09--07:0407:1408:1107:3407:3508:3108:3108:5108:5109:1109:1109:3109:3109:5109:5110:1110:1110:3110:3110:5110:5111:1111:1111:3111:3111:5111:5112:1112:1112:3112:3112:5112:5113:1113:1113:3113:3113:5113:5114:1114:1114:3114:3114:5114:5115:1115:1115:3115:3115:5115:5116:1116:1116:3116:3116:5116:5117:1117:1117:3117:3117:5117:5118:1118:1118:2818:4519:09-20:1020:5521:5522:4023:40
Dovedale Close05:4605:2406:10--07:0507:1508:1107:3507:3608:3108:3108:5108:5109:1109:1109:3109:3109:5109:5110:1110:1110:3110:3110:5110:5111:1111:1111:3111:3111:5111:5112:1112:1112:3112:3112:5112:5113:1113:1113:3113:3113:5113:5114:1114:1114:3114:3114:5114:5115:1115:1115:3115:3115:5115:5116:1116:1116:3116:3116:5116:5117:1117:1117:3117:3117:5117:5118:1118:1118:2918:4619:10-20:1120:5621:5622:4123:41
Grainger Avenue05:4705:2506:11--07:0607:1608:1207:3607:3708:3208:3208:5208:5209:1209:1209:3209:3209:5209:5210:1210:1210:3210:3210:5210:5211:1211:1211:3211:3211:5211:5212:1212:1212:3212:3212:5212:5213:1213:1213:3213:3213:5213:5214:1214:1214:3214:3214:5214:5215:1215:1215:3215:3215:5215:5216:1216:1216:3216:3216:5216:5217:1217:1217:3217:3217:5217:5218:1218:1218:3018:4719:11-20:1220:5721:5722:4223:42
Ennerdale Road05:4705:2506:11--07:0707:1708:1307:3707:3708:3308:3308:5308:5309:1309:1309:3309:3309:5309:5310:1310:1310:3310:3310:5310:5311:1311:1311:3311:3311:5311:5312:1312:1312:3312:3312:5312:5313:1313:1313:3313:3313:5313:5314:1314:1314:3314:3314:5314:5315:1315:1315:3315:3315:5315:5316:1316:1316:3316:3316:5316:5317:1317:1317:3317:3317:5317:5318:1318:1318:3118:4719:12-20:1220:5721:5722:4223:42
Birkenhead Bus Station05:49-06:1306:3607:06--------------------------------------------------------------------------
Conway Park Station05:50-06:1406:3707:07--------------------------------------------------------------------------
Palmwood Close05:5005:2606:14--07:0707:1708:1407:3707:3808:3408:3408:5408:5409:1409:1409:3409:3409:5409:5410:1410:1410:3410:3410:5410:5411:1411:1411:3411:3411:5411:5412:1412:1412:3412:3412:5412:5413:1413:1413:3413:3413:5413:5414:1414:1414:3414:3414:5414:5415:1415:1415:3415:3415:5415:5416:1416:1416:3416:3416:5416:5417:1417:1417:3417:3417:5417:5418:1418:1418:3118:4819:12-20:1320:5821:5822:4323:43
Hamilton Square Station05:53-06:1706:4007:10--------------------------------------------------------------------------
Commonfield Road05:5505:2806:19--07:1007:2008:1707:4007:4008:3708:3708:5708:5709:1709:1709:3709:3709:5709:5710:1710:1710:3710:3710:5710:5711:1711:1711:3711:3711:5711:5712:1712:1712:3712:3712:5712:5713:1713:1713:3713:3713:5713:5714:1714:1714:3714:3714:5714:5715:1715:1715:3715:3715:5715:5716:1716:1716:3716:3716:5716:5717:1717:1717:3717:3717:5717:5718:1718:1718:3418:5019:15-20:1521:0022:0022:4523:45
Woodside Interchange05:55-06:1906:4007:10--------------------------------------------------------------------------
Hamilton Square Station05:56-06:2006:4107:11--------------------------------------------------------------------------
Cheshire Lines Building05:56-06:2006:4107:11--------------------------------------------------------------------------
Argyle Street05:58-06:2206:4307:13--------------------------------------------------------------------------
Download PDF Timetable