ARR Arriva Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
ARR
49
Preston New Road07:1007:4008:1008:4008:5509:1009:2409:3909:5510:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:3518:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:00
Pool Street07:1107:4108:1108:4108:5609:1109:2509:4009:5610:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:3618:0118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:01
New Lane07:1107:4108:1108:4108:5609:1109:2609:4109:5710:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:3718:0118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:01
The Crescent07:1207:4208:1208:4208:5709:1209:2609:4109:5710:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:3718:0218:3219:0219:3220:0220:3221:0221:3222:0222:3223:02
Blundell Lane07:1307:4308:1308:4308:5809:1309:2809:4309:5910:1410:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:3918:0318:3319:0319:3320:0320:3321:0321:3322:0322:3323:03
Verulam Road07:1407:4408:1408:4408:5909:1409:2909:4410:0010:1510:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:4018:0418:3419:0419:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:04
Botanic Gardens07:1507:4508:1508:4509:0009:1509:3009:4510:0110:1610:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:4118:0518:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:05
Off Botanic Road07:1607:4608:1608:4609:0109:1609:3109:4610:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:4218:0518:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:05
Peets Lane07:1707:4708:1708:4709:0209:1709:3209:4710:0310:1810:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:4318:0618:3619:0619:3620:0620:3621:0621:3622:0622:3623:06
High Park Place07:1807:4808:1808:4809:0309:1809:3309:4810:0410:1910:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:4418:0718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:0722:3723:07
Hesketh Drive07:1907:4908:1908:4909:0409:1909:3409:4910:0510:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:4518:0818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:08
Wennington Road07:1907:4908:1908:4909:0409:1909:3409:4910:0510:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:4518:0818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:08
Norwood Avenue07:2007:5008:2008:5009:0509:2009:3509:5010:0610:2110:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:4618:0918:3919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:0922:3923:09
Grange Avenue07:2107:5108:2108:5109:0609:2109:3609:5110:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:4718:1018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:10
Zetland Street07:2207:5208:2208:5209:0709:2209:3709:5210:0810:2310:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:4818:1118:4119:1119:4120:1120:4121:1121:4122:1122:4123:11
Mount Street07:2307:5308:2308:5309:0809:2309:3809:5310:0910:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:4918:1218:4219:1219:4220:1220:4221:1221:4222:1222:4223:12
Hoghton Street07:2407:5408:2408:5409:0909:2409:3909:5410:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:5018:1318:4319:1319:4320:1320:4321:1321:4322:1322:4323:13
Union Street07:2507:5508:2508:5509:1009:2509:4009:5510:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:5118:1318:4319:1319:4320:1320:4321:1321:4322:1322:4323:13
Hill Street07:2607:5608:2608:5609:1109:2609:4109:5610:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:5218:1418:4419:1419:4420:1420:4421:1421:4422:1422:4423:14
The Monument07:2707:5708:2708:5709:1209:2709:4209:5710:1310:2810:4310:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1315:2815:4315:5816:1316:2816:4316:5817:1317:2817:5318:1518:4519:1519:4520:1520:4521:1521:4522:1522:4523:15
Eastbank Street07:2807:5808:2808:5809:1309:2809:4309:5810:1410:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:5418:1618:4619:1619:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:16
Wellington Street07:2807:5808:2808:5809:1309:2809:4409:5910:1510:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:5518:1618:4619:1619:4620:1620:4621:1621:4622:1622:4623:16
Westcliffe Road07:2907:5908:2908:5909:1409:2909:4510:0010:1610:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:3117:5618:1718:4719:1719:4720:1720:4721:1721:4722:1722:4723:17
Gloucester Road07:3008:0008:3009:0009:1509:3009:4610:0110:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:5718:1818:4819:1819:4820:1820:4821:1821:4822:1822:4823:18
Lulworth Road07:3108:0108:3109:0109:1609:3109:4710:0210:1810:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:3317:5818:1918:4919:1919:4920:1920:4921:1921:4922:1922:4923:19
York Road07:3208:0208:3209:0209:1709:3209:4810:0310:1910:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:5918:2018:5019:2019:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:20
Birkdale Station07:3308:0308:3309:0309:1809:3309:4910:0410:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3518:0018:2018:5019:2019:5020:2020:5021:2021:5022:2022:5023:20
Bolton Road07:3408:0408:3409:0409:1909:3409:5010:0510:2110:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3618:0118:2118:5119:2119:5120:2120:5121:2121:5122:2122:5123:21
Eastbourne Road07:3408:0408:3409:0409:1909:3409:5110:0610:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3718:0218:2218:5219:2219:5220:2220:5221:2221:5222:2222:5223:22
Stanley Avenue07:3508:0508:3509:0509:2009:3509:5210:0710:2310:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:3818:0318:2218:5219:2219:5220:2220:5221:2221:5222:2222:5223:22
Barrett Road07:3608:0608:3609:0609:2109:3609:5210:0710:2310:3810:5311:0811:2311:3811:5312:0812:2312:3812:5313:0813:2313:3813:5314:0814:2314:3814:5315:0815:2315:3815:5316:0816:2316:3816:5317:0817:2317:3818:0318:2318:5319:2319:5320:2320:5321:2321:5322:2322:5323:23
Clifford Road07:3708:0708:3709:0709:2209:3709:5410:0910:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:4018:0518:2418:5419:2419:5420:2420:5421:2421:5422:2422:5423:24
Sandon Road07:3708:0708:3709:0709:2209:3709:5410:0910:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:4018:0518:2418:5419:2419:5420:2420:5421:2421:5422:2422:5423:24
Halsall Road07:3808:0808:3809:0809:2309:3809:5510:1010:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4118:0618:2518:5519:2519:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:25
Central Avenue07:3908:0908:3909:0909:2409:3909:5610:1110:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:4218:0718:2518:5519:2519:5520:2520:5521:2521:5522:2522:5523:25
Waterloo Road07:3908:0908:3909:0909:2409:3909:5610:1110:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:4218:0718:2618:5619:2619:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:26
Leybourne Avenue07:4008:1008:4009:1009:2509:4009:5710:1210:2810:4310:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1315:2815:4315:5816:1316:2816:4316:5817:1317:2817:4318:0818:2618:5619:2619:5620:2620:5621:2621:5622:2622:5623:26
Guildford Road07:4108:1108:4109:1109:2609:4109:5810:1310:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:4418:0918:2718:5719:2719:5720:2720:5721:2721:5722:2722:5723:27
Philip Drive07:4208:1208:4209:1209:2709:4209:5910:1410:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0017:1517:3017:4518:1018:2818:5819:2819:5820:2820:5821:2821:5822:2822:5823:28
Mary Avenue07:4308:1308:4309:1309:2809:4310:0010:1510:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3116:4617:0117:1617:3117:4618:1118:2918:5919:2919:5920:2920:5921:2921:5922:2922:5923:29
George Drive07:4408:1408:4409:1409:2909:4410:0110:1610:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3216:4717:0217:1717:3217:4718:1218:2918:5919:2919:5920:2920:5921:2921:5922:2922:5923:29
Mill Road07:4508:1508:4509:1509:3009:4510:0210:1710:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3316:4817:0317:1817:3317:4818:1318:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30
Liverpool Road07:4608:1608:4609:1609:3109:4610:0310:1810:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:4918:1418:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:0123:31
Leamington Road07:4608:1608:4609:1609:3109:4610:0310:1810:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3416:4917:0417:1917:3417:4918:1418:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:0122:3123:0123:31
Ainsdale Station07:4708:1708:4709:1709:3209:4710:0410:1910:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3517:5018:1518:3219:0219:3220:0220:3221:0221:3222:0222:3223:0223:32
Delamere Road07:4808:1808:4809:1809:3309:4810:0510:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3516:5017:0517:2017:3617:5118:1518:3219:0219:3220:0220:3221:0221:3222:0222:3223:0223:32
Shore Road07:4808:1808:4809:1809:3309:4810:0510:2010:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3616:5117:0617:2117:3617:5118:1618:3319:0319:3320:0320:3321:0321:3322:0322:3323:0323:33
Sevenoaks Avenue07:4908:1908:4909:1909:3409:4910:0610:2110:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3717:5218:1718:3419:0419:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34
Westminster Drive07:5008:2008:5009:2009:3509:5010:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3716:5217:0717:2217:3817:5318:1718:3419:0419:3420:0420:3421:0421:3422:0422:3423:0423:34
Frailey Close07:5108:2108:5109:2109:3609:5110:0810:2310:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:3916:5417:0917:2417:3917:5418:1818:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:0523:35
Liverpool Road07:5308:2308:5309:2309:3809:5310:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5517:1017:2517:4117:5618:1918:3619:0619:3620:0620:3621:0621:3622:0622:3623:0623:36
Orchard Lane07:5308:2308:5309:2309:3809:5310:1010:2510:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4117:5618:2018:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:0722:3723:0723:37
Brookdale07:5408:2408:5409:2409:3909:5410:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5617:1117:2617:4217:5718:2018:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:0722:3723:0723:37
Lilac Avenue07:5508:2508:5509:2509:4009:5510:1210:2710:4210:5711:1211:2711:4211:5712:1212:2712:4212:5713:1213:2713:4213:5714:1214:2714:4214:5715:1215:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5717:1217:2717:4317:5818:2118:3819:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:0823:38
Vale Crescent07:5708:2708:5709:2709:4209:5710:1410:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:2916:4416:5917:1417:2917:4518:0018:2318:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:1022:4023:1023:40
Liverpool Road------------------------------------17:45-18:23---------23:1023:40
Pinfold Lane------------------------------------17:46-18:24---------23:1123:41
Easedale Drive------------------------------------17:46-18:24---------23:1123:41
Longcliffe Drive------------------------------------17:47-18:25---------23:1223:42
Download PDF Timetable