ARR Arriva North West

Timetable

Show all stops
ScrollARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
ARR
500
Murdishaw Cen.--05:32--05:4706:02-06:1706:3206:4707:0207:1707:3207:4708:0208:1708:3208:4709:0209:1709:3209:4710:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1916:3216:4917:0417:2117:3617:5318:0518:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:0522:3523:05
Barnfield Avenue--05:32--05:4706:02-06:1706:3206:4707:0307:1807:3307:4808:0308:1808:3308:4809:0309:1809:3309:4810:0310:1810:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:2016:3316:5017:0517:2217:3717:5418:0618:3619:0619:3620:0620:3521:0521:3522:0522:3523:05
Halton High--05:34--05:4906:04-06:1906:3406:4907:0407:1907:3407:4908:0508:2008:3508:5009:0509:2009:3509:5010:0510:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2116:3416:5117:0617:2317:3817:5518:0718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:0722:3723:07
Brookvale--05:34--05:4906:04-06:2006:3506:5007:0507:2107:3607:5108:0608:2108:3608:5109:0609:2109:3609:5110:0610:2110:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2316:3616:5317:0717:2417:3917:5618:0818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:3822:0822:3823:08
Parkside--05:35--05:5006:05-06:2006:3506:5107:0607:2207:3707:5208:0708:2208:3708:5209:0709:2209:3709:5210:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2416:3716:5417:0917:2617:4117:5818:0918:3919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:0822:3823:08
Palacefields--05:36--05:5106:06-06:2206:3706:5207:0807:2307:3807:5308:0908:2408:3908:5409:0909:2409:3909:5410:0910:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2516:3816:5517:1017:2717:4217:5918:1118:4119:1119:4120:1120:4021:1021:4022:1022:4023:10
Halton Hospital--05:37--05:5206:07-06:2206:3706:5307:0907:2407:3907:5408:1008:2508:4008:5509:1009:2509:4009:5510:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2616:3916:5617:1117:2817:4318:0018:1218:4219:1219:4220:1220:4121:1121:4122:1022:4023:10
Halton Lea South--05:38--05:5306:08-06:2406:3906:5407:1007:2607:4107:5608:1108:2608:4108:5609:1109:2609:4109:5610:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2816:4116:5817:1217:2917:4418:0118:1318:4319:1319:4320:1320:4221:1221:4222:1222:4223:12
Halton Lodge--05:40--05:5506:10-06:2506:4006:5607:1207:2807:4307:5808:1408:2908:4408:5909:1409:2909:4409:5910:1410:2910:4410:5911:1411:2911:4411:5912:1412:2912:4412:5913:1413:2913:4413:5914:1414:2914:4414:5915:1415:2915:4415:5916:1416:3016:4317:0017:1517:3217:4718:0418:1518:4519:1519:4520:1520:4421:1421:4422:1322:4323:13
Thorn Road--05:40--05:5506:11-06:2706:4206:5707:1407:3007:4508:0008:1508:3008:4509:0009:1509:3009:4510:0010:1510:3010:4511:0011:1511:3011:4512:0012:1512:3012:4513:0013:1513:3013:4514:0014:1514:3014:4515:0015:1515:3015:4516:0016:1516:3216:4517:0217:1617:3317:4818:0518:1718:4719:1719:4720:1720:4621:1621:4622:1522:4523:15
Beech Road--05:41--05:5606:12-06:2706:4206:5807:1507:3107:4608:0108:1608:3108:4609:0109:1609:3109:4610:0110:1610:3110:4611:0111:1611:3111:4612:0112:1612:3112:4613:0113:1613:3113:4614:0114:1614:3114:4615:0115:1615:3115:4616:0116:1616:3316:4617:0317:1717:3417:4918:0618:1818:4819:1819:4820:1820:4621:1621:4622:1522:4523:15
Opp. Cherry Tree--05:42--05:5706:12-06:2806:4306:5807:1507:3107:4608:0108:1708:3208:4709:0209:1709:3209:4710:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3316:4617:0317:1817:3517:5018:0718:1818:4819:1819:4820:1820:4721:1721:4722:1622:4623:16
Cherry Tree Avenue--05:42--05:5706:13-06:2806:4306:5907:1607:3207:4708:0208:1708:3208:4709:0209:1709:3209:4710:0210:1710:3210:4711:0211:1711:3211:4712:0212:1712:3212:4713:0213:1713:3213:4714:0214:1714:3214:4715:0215:1715:3215:4716:0216:1716:3416:4717:0417:1817:3517:5018:0718:1918:4919:1919:4920:1920:4721:1721:4722:1622:4623:16
Linkway--05:42--05:5706:13-06:2906:4406:5907:1607:3207:4708:0208:1808:3308:4809:0309:1809:3309:4810:0310:1810:3310:4811:0311:1811:3311:4812:0312:1812:3312:4813:0313:1813:3313:4814:0314:1814:3314:4815:0315:1815:3315:4816:0316:1816:3416:4717:0417:1917:3617:5118:0818:1918:4919:1919:4920:1920:4821:1821:4822:1722:4723:17
Windsor Grove--05:43--05:5806:13-06:2906:4407:0007:1707:3307:4808:0308:1908:3408:4909:0409:1909:3409:4910:0410:1910:3410:4911:0411:1911:3411:4912:0412:1912:3412:4913:0413:1913:3413:4914:0414:1914:3414:4915:0415:1915:3415:4916:0416:1916:3516:4817:0517:1917:3617:5118:0818:2018:5019:2019:5020:2020:4821:1821:4822:1722:4723:17
RED ADMIRAL--05:43--05:5806:14-06:3006:4507:0107:1807:3407:4908:0408:2008:3508:5009:0509:2009:3509:5010:0510:2010:3510:5011:0511:2011:3511:5012:0512:2012:3512:5013:0513:2013:3513:5014:0514:2014:3514:5015:0515:2015:3515:5016:0516:2016:3616:4917:0617:2017:3717:5218:0918:2118:5119:2119:5120:2120:4921:1921:4922:1822:4823:18
LANGDALE ROAD/HEATH ROAD--05:44--05:5906:15-06:3006:4507:0107:1807:3507:5008:0508:2108:3608:5109:0609:2109:3609:5110:0610:2110:3610:5111:0611:2111:3611:5112:0612:2112:3612:5113:0613:2113:3613:5114:0614:2114:3614:5115:0615:2115:3615:5116:0616:2116:3716:5017:0717:2117:3817:5318:1018:2118:5119:2119:5120:2120:5021:2021:5022:1822:4823:18
LANGDALE ROAD SHOPS--05:45--06:0006:15-06:3106:4607:0207:1907:3607:5108:0608:2208:3708:5209:0709:2209:3709:5210:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3816:5117:0817:2217:3917:5418:1118:2218:5219:2219:5220:2220:5121:2121:5122:1922:4923:19
IVY STREET--05:45--06:0006:16-06:3206:4707:0307:2007:3707:5208:0708:2208:3708:5209:0709:2209:3709:5210:0710:2210:3710:5211:0711:2211:3711:5212:0712:2212:3712:5213:0713:2213:3713:5214:0714:2214:3714:5215:0715:2215:3715:5216:0716:2216:3916:5217:0917:2317:4017:5518:1218:2318:5319:2319:5320:2320:5121:2121:5122:2022:5023:20
UNION STREET--05:46--06:0106:17-06:3306:4807:0407:2107:3807:5308:0808:2408:3908:5409:0909:2409:3909:5410:0910:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:0915:2415:3915:5416:0916:2416:4016:5317:1017:2417:4117:5618:1318:2418:5419:2419:5420:2420:5221:2221:5222:2122:5123:21
DELPH BRIDGE--05:47--06:0206:18-06:3306:4807:0407:2207:3907:5408:0908:2508:4008:5509:1009:2509:4009:5510:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4116:5417:1117:2517:4217:5718:1418:2518:5519:2519:5520:2520:5321:2321:5322:2122:5123:21
Bridge Street--05:47--06:0206:18-06:3406:4907:0507:2307:4007:5508:1008:2608:4108:5609:1109:2609:4109:5610:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2615:4115:5616:1116:2616:4216:5517:1217:2617:4317:5818:1518:2618:5619:2619:5620:2620:5421:2421:5422:2222:5223:22
Runcorn High Street Bus Station--05:49--06:0406:20-06:3606:5107:0707:2507:4207:5708:1208:2808:4308:5809:1309:2809:4309:5810:1310:2810:4310:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1315:2815:4315:5816:1316:2816:4416:5717:1417:2817:4518:0018:1718:2818:5819:2819:5820:2820:5621:2621:5622:2422:5423:24
ASHLEY WAY--05:59--06:1406:30-06:4607:0107:1707:3507:5308:0808:2308:3908:5409:0909:2409:3909:5410:0910:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:1015:2515:4015:5516:1016:2516:4016:5617:0917:2617:4017:5718:1118:2818:3719:0719:3720:0720:3721:0521:3522:0522:3323:0323:33
DOCTORS PUB--06:00--06:1506:31-06:4707:0207:1807:3607:5308:0808:2308:3908:5409:0909:2409:3909:5410:0910:2410:3910:5411:0911:2411:3911:5412:0912:2412:3912:5413:0913:2413:3913:5414:0914:2414:3914:5415:1015:2615:4115:5616:1116:2616:4116:5717:1017:2717:4017:5718:1118:2818:3819:0819:3820:0820:3821:0621:3622:0622:3323:0323:33
WIDNES TOWN HALL--06:00--06:1506:31-06:4707:0207:1807:3607:5408:0908:2408:4008:5509:1009:2509:4009:5510:1010:2510:4010:5511:1011:2511:4011:5512:1012:2512:4012:5513:1013:2513:4013:5514:1014:2514:4014:5515:1115:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5817:1117:2817:4117:5818:1218:2918:3819:0819:3820:0820:3821:0621:3622:0622:3423:0423:34
VINE STREET--06:01--06:1606:32-06:4807:0307:1907:3707:5508:1008:2508:4108:5609:1109:2609:4109:5610:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1115:2715:4215:5716:1216:2716:4216:5817:1117:2817:4117:5818:1318:3018:3919:0919:3920:0920:3921:0721:3722:0722:3423:0423:34
Windmill Centre--06:01--06:1606:32-06:4807:0307:1907:3707:5508:1008:2508:4108:5609:1109:2609:4109:5610:1110:2610:4110:5611:1111:2611:4111:5612:1112:2612:4112:5613:1113:2613:4113:5614:1114:2614:4114:5615:1215:2815:4315:5816:1316:2816:4316:5917:1217:2917:4217:5918:1318:3018:3919:0919:3920:0920:3921:0721:3722:0722:3423:0423:34
Green Oaks--06:03--06:1806:34-06:5007:0507:2107:3907:5708:1208:2708:4308:5809:1309:2809:4309:5810:1310:2810:4310:5811:1311:2811:4311:5812:1312:2812:4312:5813:1313:2813:4313:5814:1314:2814:4314:5815:1415:3015:4516:0016:1516:3016:4517:0117:1417:3117:4418:0118:1518:3218:4119:1119:4120:1120:4121:0921:3922:0922:3623:0623:36
The Bradley-----06:18--06:50-07:21-07:57-08:27-08:58-09:28-09:58-10:28-10:58-11:28-11:58-12:28-12:58-13:28-13:58-14:28-14:59-15:31-16:01-16:30-17:01-17:31-18:01-18:32-19:1119:4120:1120:4121:0921:3922:09---
Leigh Avenue-----06:19--06:51-07:22-07:58-08:28-08:59-09:29-09:59-10:29-10:59-11:29-12:00-12:30-13:00-13:30-14:00-14:30-15:00-15:32-16:02-16:32-17:03-17:33-18:03-18:33-19:1219:4220:1220:4221:1021:4022:10---
Leigh Avenue-----06:20--06:52-07:23-07:59-08:29-09:00-09:30-10:00-10:30-11:00-11:30-12:00-12:30-13:00-13:30-14:00-14:30-15:01-15:33-16:02-16:32-17:03-17:33-18:03-18:34-19:1319:4320:1320:4321:1121:4122:11---
The Albion-----06:21--06:53-07:25-08:01-08:31-09:02-09:32-10:02-10:32-11:02-11:32-12:02-12:32-13:02-13:32-14:02-14:32-15:03-15:35-16:04-16:34-17:05-17:35-18:05-18:36-19:1419:4420:1420:4421:1221:4222:12---
Widnes Rec.-----06:22--06:54-07:25-08:01-08:31-09:02-09:32-10:02-10:32-11:02-11:32-12:03-12:33-13:03-13:33-14:03-14:33-15:04-15:36-16:05-16:35-17:06-17:36-18:06-18:36-19:1519:4520:1520:4521:1321:4322:13---
Ball O Ditton-----06:23--06:55-07:26-08:02-08:32-09:03-09:33-10:03-10:33-11:03-11:33-12:04-12:34-13:04-13:34-14:04-14:34-15:05-15:37-16:06-16:36-17:07-17:37-18:07-18:37-19:1619:4620:1620:4621:1421:4422:14---
Chesnut Lodge-----06:23--06:55-07:27-08:03-08:33-09:04-09:34-10:04-10:34-11:04-11:34-12:04-12:34-13:04-13:34-14:04-14:34-15:06-15:38-16:07-16:36-17:07-17:37-18:07-18:38-19:1619:4620:1620:4621:1421:4422:14---
Liverpool Road-----06:23--06:55-07:27-08:03-08:33-09:04-09:34-10:04-10:34-11:04-11:34-12:05-12:35-13:05-13:35-14:05-14:35-15:07-15:38-16:07-16:37-17:08-17:38-18:08-18:38-19:1619:4620:1620:4621:1421:4422:14---
Crossway-----06:24--06:56-07:28-08:04-08:34-09:05-09:35-10:05-10:35-11:05-11:35-12:06-12:36-13:06-13:36-14:06-14:36-15:08-15:39-16:08-16:38-17:09-17:39-18:09-18:39-19:1719:4720:1720:4721:1521:4522:15---
Alexander Drive-----06:25--06:57-07:28-08:04-08:34-09:05-09:35-10:05-10:35-11:05-11:35-12:06-12:36-13:06-13:36-14:06-14:36-15:09-15:40-16:09-16:38-17:09-17:39-18:09-18:39-19:1819:4820:1820:4821:1621:4622:16---
Blundell Arms-----06:25--06:57-07:29-08:05-08:35-09:06-09:36-10:06-10:36-11:06-11:36-12:07-12:37-13:07-13:37-14:07-14:37-15:10-15:41-16:10-16:39-17:10-17:40-18:10-18:40-19:1819:4820:1820:4821:1621:4622:16---
Borrowdale Road-----06:26--06:58-07:30-08:06-08:36-09:07-09:37-10:07-10:37-11:07-11:37-12:08-12:38-13:08-13:38-14:08-14:38-15:11-15:42-16:11-16:40-17:11-17:41-18:11-18:41-19:1919:4920:1920:4921:1721:4722:17---
Queens Avenue-----06:27--06:59-07:31-08:07-08:37-09:08-09:38-10:08-10:38-11:08-11:38-12:09-12:39-13:09-13:39-14:09-14:39-15:12-15:43-16:12-16:41-17:12-17:42-18:12-18:42-19:2019:5020:2020:5021:1821:4822:18---
Coronet Way-----06:27--06:59-07:31-08:07-08:37-09:08-09:38-10:08-10:38-11:08-11:38-12:09-12:39-13:09-13:39-14:09-14:39-15:12-15:43-16:12-16:41-17:12-17:42-18:12-18:42-19:2019:5020:2020:5021:1821:4822:18---
Ditchfield Place-----06:27--06:59-07:32-08:08-08:38-09:09-09:39-10:09-10:39-11:09-11:39-12:10-12:40-13:10-13:40-14:10-14:40-15:13-15:43-16:12-16:41-17:12-17:42-18:12-18:42-19:2019:5020:2020:5021:1821:4822:18---
Wyncroft Road-----06:28--07:00-07:32-08:08-08:38-09:09-09:39-10:09-10:39-11:09-11:39-12:10-12:40-13:10-13:40-14:10-14:40-15:13-15:44-16:13-16:42-17:13-17:43-18:13-18:43-19:2119:5120:2120:5121:1921:4922:19---
St. Michaels-----06:29--07:01-07:33-08:09-08:39-09:10-09:40-10:10-10:40-11:10-11:40-12:11-12:41-13:11-13:41-14:11-14:41-15:14-15:45-16:14-16:43-17:14-17:44-18:14-18:44-19:2219:5220:2220:5221:2021:5022:20---
New Inn-----06:30--07:02-07:34-08:10-08:40-09:11-09:41-10:11-10:41-11:11-11:41-12:12-12:42-13:12-13:42-14:12-14:42-15:15-15:46-16:15-16:44-17:15-17:45-18:15-18:44-19:2219:5220:2220:5221:2021:5022:20---
Marshgate-----06:30--07:02-07:34-08:10-08:40-09:11-09:41-10:11-10:41-11:11-11:41-12:12-12:42-13:12-13:42-14:12-14:42-15:15-15:46-16:15-16:44-17:15-17:45-18:15-18:45-19:2219:5220:2220:5221:2021:5022:20---
Old Station-----06:30--07:02-07:35-08:11-08:41-09:12-09:42-10:12-10:42-11:12-11:42-12:13-12:43-13:13-13:43-14:13-14:43-15:16-15:46-16:15-16:44-17:15-17:45-18:15-18:45-19:2319:5320:2320:5321:2121:5122:21---
Harrison Street-----06:31--07:03-07:36-08:12-08:42-09:13-09:43-10:13-10:43-11:13-11:43-12:14-12:44-13:14-13:44-14:14-14:44-15:17-15:47-16:16-16:45-17:16-17:46-18:16-18:46-19:2319:5320:2320:5321:2121:5122:21---
MERSEYVIEW----05:4306:32-06:1307:04-07:37-08:13-08:43-09:14-09:44-10:14-10:44-11:14-11:44-12:15-12:45-13:15-13:45-14:15-14:45-15:18-15:48-16:17-16:46-17:17-17:47-18:17-18:47-19:2419:5420:2420:5421:2221:5222:22---
Merseyview----05:4306:33-06:1307:05-07:37-08:13-08:43-09:14-09:44-10:14-10:44-11:14-11:44-12:15-12:45-13:15-13:45-14:15-14:45-15:18-15:49-16:18-16:47-17:18-17:48-18:18-18:47-19:2519:5520:2520:5521:2321:5322:23---
Garnetts Lane----05:4406:33-06:1407:05-07:38-08:14-08:44-09:15-09:45-10:15-10:45-11:15-11:45-12:16-12:46-13:16-13:46-14:16-14:46-15:19-15:49-16:18-16:47-17:18-17:48-18:18-18:48-19:2519:5520:2520:5521:2321:5322:23---
Pickerings Farm----05:4406:34-06:1407:06-07:38-08:14-08:44-09:15-09:45-10:15-10:45-11:15-11:45-12:16-12:46-13:16-13:46-14:16-14:46-15:19-15:50-16:19-16:48-17:19-17:49-18:19-18:48-19:2519:5520:2520:5521:2321:5322:23---
Halegate Farm----05:4506:35-06:1507:07-07:40-08:16-08:46-09:17-09:47-10:17-10:47-11:17-11:47-12:18-12:48-13:18-13:48-14:18-14:48-15:21-15:51-16:20-16:49-17:20-17:50-18:20-18:49-19:2619:5620:2620:5621:2421:5422:24---
The Wellington----05:4606:37-06:1607:09-07:42-08:18-08:48-09:19-09:49-10:19-10:49-11:19-11:49-12:20-12:50-13:20-13:50-14:20-14:50-15:23-15:53-16:22-16:51-17:22-17:52-18:22-18:51-19:2819:5820:2820:5821:2621:5622:26---
Village Green----05:4706:38-06:1707:10-07:43-08:19-08:49-09:20-09:50-10:20-10:50-11:20-11:50-12:21-12:51-13:21-13:51-14:21-14:51-15:24-15:54-16:23-16:52-17:23-17:53-18:23-18:52-19:2919:5920:2920:5921:2721:5722:27---
Aran Close----05:4706:38-06:1707:10-07:43-08:19-08:49-09:20-09:50-10:20-10:50-11:20-11:50-12:21-12:51-13:21-13:51-14:21-14:51-15:24-15:54-16:23-16:52-17:23-17:53-18:23-18:52-19:2919:5920:2920:5921:2721:5722:27---
Baileys Lane----05:5006:41-06:2007:13-07:46-08:22-08:52-09:23-09:53-10:23-10:53-11:23-11:53-12:24-12:54-13:24-13:54-14:24-14:54-15:27-15:57-16:26-16:55-17:26-17:56-18:26-18:55-19:3220:0220:3221:0221:3022:0022:30---
Hale Drive----05:5206:43-06:2207:15-07:48-08:24-08:54-09:25-09:55-10:25-10:55-11:25-11:55-12:26-12:56-13:26-13:56-14:26-14:56-15:29-15:59-16:28-16:57-17:28-17:58-18:28-18:57-19:3320:0320:3321:0321:3122:0122:31---
Eastern Avenue----05:5206:43-06:2207:15-07:48-08:24-08:54-09:25-09:55-10:25-10:55-11:25-11:55-12:26-12:56-13:26-13:56-14:26-14:56-15:29-16:00-16:29-16:58-17:28-17:58-18:28-18:57-19:3420:0420:3421:0421:3222:0222:32---
Oldbridge Road----05:5306:44-06:2307:16-07:49-08:25-08:55-09:26-09:56-10:26-10:56-11:26-11:56-12:27-12:57-13:27-13:57-14:27-14:57-15:30-16:00-16:29-16:58-17:29-17:59-18:29-18:58-19:3420:0420:3421:0421:3222:0222:32---
Little Heath Road----05:5306:44-06:2307:16-07:49-08:25-08:55-09:26-09:56-10:26-10:56-11:26-11:56-12:27-12:57-13:27-13:57-14:27-14:57-15:30-16:01-16:30-16:59-17:29-17:59-18:29-18:58-19:3520:0520:3521:0521:3322:0322:33---
Parade Crescent----05:5406:45-06:2407:17-07:50-08:26-08:56-09:27-09:57-10:27-10:57-11:27-11:57-12:28-12:58-13:28-13:58-14:28-14:58-15:31-16:02-16:31-17:00-17:30-18:00-18:30-18:59-19:3520:0520:3521:0521:3322:0322:33---
Harefield Road----05:5506:46-06:2507:18-07:51-08:27-08:57-09:28-09:58-10:28-10:58-11:28-11:58-12:29-12:59-13:29-13:59-14:29-14:59-15:32-16:02-16:31-17:00-17:31-18:01-18:31-19:00-19:3620:0620:3621:0621:3422:0422:34---
Lovel Road----05:5506:46-06:2507:18-07:51-08:27-08:57-09:28-09:58-10:28-10:58-11:28-11:58-12:29-12:59-13:29-13:59-14:29-14:59-15:32-16:03-16:32-17:01-17:31-18:01-18:31-19:00-19:3620:0620:3621:0621:3422:0422:34---
Damwood Road----05:5606:47-06:2607:19-07:52-08:28-08:58-09:29-09:59-10:29-10:59-11:29-11:59-12:30-13:00-13:30-14:00-14:30-15:00-15:33-16:04-16:33-17:02-17:32-18:02-18:32-19:01-19:3720:0720:3721:0721:3522:0522:35---
Liverpool John Lennon Airport04:3305:03-05:3305:5806:49-06:2807:21-07:54-08:30-09:00-09:31-10:01-10:31-11:01-11:31-12:01-12:32-13:02-13:32-14:02-14:32-15:02-15:35-16:06-16:35-17:04-17:34-18:04-18:34-19:03-19:3920:0920:3921:0921:3722:0722:37---
Dunlop Road04:3405:04-05:3405:5906:51-06:2907:23-07:56-08:32-09:02-09:33-10:03-10:33-11:03-11:33-12:03-12:34-13:04-13:34-14:04-14:34-15:04-15:37-16:08-16:38-17:07-17:36-18:06-18:36-19:05-19:4020:1020:4021:1021:3822:0822:38---
Stirling Road04:3505:05-05:3506:0006:51-06:3007:23-07:56-08:32-09:02-09:33-10:03-10:33-11:03-11:33-12:03-12:34-13:04-13:35-14:05-14:35-15:05-15:38-16:09-16:39-17:08-17:37-18:07-18:36-19:05-19:4120:1120:4121:1121:3922:0922:39---
Estuary Banks04:3605:06-05:3606:0106:52-06:3107:24-07:57-08:33-09:03-09:34-10:04-10:34-11:04-11:34-12:04-12:35-13:05-13:36-14:06-14:36-15:06-15:39-16:11-16:40-17:09-17:38-18:08-18:37-19:06-19:4120:1120:4121:1121:3922:0922:39---
Leeward Drive04:3705:07-05:3706:0206:53-06:3207:25-07:58-08:34-09:04-09:35-10:05-10:35-11:05-11:35-12:05-12:37-13:07-13:37-14:07-14:37-15:07-15:40-16:13-16:42-17:11-17:40-18:09-18:38-19:07-19:4320:1320:4321:1321:4122:1122:41---
Windward Drive04:3805:08-05:3806:0306:54-06:3307:26-07:59-08:35-09:05-09:36-10:06-10:36-11:06-11:36-12:06-12:38-13:08-13:38-14:08-14:38-15:08-15:41-16:14-16:43-17:13-17:41-18:10-18:39-19:08-19:4320:1320:4321:1321:4122:1122:41---
Estuary Boulevard04:3905:09-05:3906:0406:55-06:3407:27-08:00-08:36-09:06-09:37-10:07-10:37-11:07-11:37-12:07-12:39-13:09-13:39-14:09-14:39-15:09-15:42-16:15-16:44-17:14-17:42-18:11-18:40-19:09-19:4420:1420:4421:1421:4222:1222:42---
New Mersey Shopping Park04:3905:09-05:3906:0406:56-06:3407:28-08:01-08:37-09:07-09:38-10:08-10:38-11:08-11:38-12:08-12:39-13:09-13:40-14:10-14:40-15:10-15:43-16:16-16:46-17:15-17:43-18:12-18:41-19:10-19:4520:1520:4521:1521:4322:1322:43---
Banks Road04:4005:10-05:4006:0506:56-06:3507:28-08:01-08:37-09:07-09:38-10:08-10:38-11:08-11:38-12:08-12:40-13:10-13:41-14:11-14:41-15:11-15:44-16:17-16:46-17:16-17:44-18:13-18:41-19:10-19:4520:1520:4521:1521:4322:1322:43---
Vineyard Street04:4105:11-05:4106:0606:57-06:3607:29-08:02-08:38-09:08-09:39-10:09-10:39-11:09-11:39-12:09-12:41-13:11-13:42-14:12-14:42-15:12-15:45-16:18-16:48-17:18-17:45-18:14-18:42-19:11-19:4620:1620:4621:1621:4422:1422:44---
Island Road South04:4205:12-05:4206:0706:59-06:3707:31-08:04-08:40-09:10-09:41-10:11-10:41-11:11-11:41-12:11-12:43-13:13-13:44-14:14-14:44-15:14-15:47-16:21-16:51-17:20-17:48-18:16-18:44-19:13-19:4720:1720:4721:1721:4522:1522:45---
Liverpool South Parkway04:4405:14-05:4406:0907:01-06:3907:33-08:06-08:42-09:12-09:43-10:13-10:43-11:13-11:43-12:13-12:45-13:15-13:46-14:16-14:46-15:16-15:49-16:23-16:53-17:23-17:50-18:18-18:46-19:15-19:4920:1920:4921:1921:4722:1722:47---
Hamlin Road04:4405:14-05:4406:1007:02-06:4007:34-08:07-08:43-09:13-09:44-10:14-10:44-11:14-11:44-12:14-12:46-13:16-13:47-14:17-14:47-15:17-15:50-16:24-16:54-17:24-17:51-18:19-18:47-19:16-19:5020:2020:5021:2021:4822:1822:48---
Whitehedge Road04:4705:17-05:4706:1307:05-06:4307:37-08:12-08:47-09:17-09:47-10:17-10:47-11:17-11:47-12:17-12:49-13:19-13:50-14:20-14:50-15:21-15:54-16:27-16:57-17:27-17:54-18:22-18:50-19:19-19:5320:2320:5321:2321:5122:2122:51---
Cressington Station04:4805:18-05:4806:1307:05-06:4307:38-08:13-08:47-09:17-09:48-10:18-10:48-11:18-11:48-12:18-12:50-13:20-13:51-14:21-14:51-15:22-15:54-16:28-16:58-17:28-17:55-18:23-18:51-19:20-19:5320:2320:5321:2321:5122:2122:51---
Fletcher Drive04:4805:18-05:4806:1307:05-06:4307:38-08:13-08:48-09:18-09:48-10:18-10:48-11:18-11:48-12:18-12:50-13:20-13:51-14:21-14:51-15:22-15:55-16:28-16:58-17:28-17:55-18:23-18:51-19:20-19:5320:2320:5321:2321:5122:2122:51---
Beechwood Road04:4905:19-05:4906:1407:06-06:4407:39-08:15-08:49-09:19-09:49-10:19-10:49-11:19-11:49-12:19-12:51-13:21-13:52-14:22-14:52-15:24-15:56-16:29-16:59-17:29-17:56-18:24-18:52-19:21-19:5420:2420:5421:2421:5222:2222:52---
Riversdale Road04:4905:19-05:4906:1507:07-06:4507:40-08:15-08:49-09:19-09:50-10:20-10:50-11:20-11:50-12:20-12:52-13:22-13:53-14:23-14:53-15:24-15:56-16:30-17:00-17:30-17:56-18:24-18:52-19:21-19:5520:2520:5521:2521:5322:2322:53---
Stratford Road04:5005:20-05:5006:1507:07-06:4507:41-08:16-08:50-09:20-09:51-10:21-10:51-11:21-11:51-12:21-12:53-13:23-13:54-14:24-14:54-15:25-15:57-16:31-17:01-17:31-17:57-18:25-18:53-19:22-19:5520:2520:5521:2521:5322:2322:53---
Lynmouth Road04:5005:20-05:5006:1607:08-06:4607:41-08:17-08:51-09:21-09:51-10:21-10:51-11:21-11:51-12:21-12:53-13:23-13:54-14:24-14:54-15:26-15:58-16:31-17:01-17:31-17:58-18:26-18:54-19:23-19:5620:2620:5621:2621:5422:2422:54---
Brabant Road04:5105:21-05:5106:1707:09-06:4707:42-08:19-08:52-09:22-09:52-10:22-10:52-11:22-11:52-12:22-12:54-13:24-13:55-14:25-14:55-15:27-15:59-16:32-17:02-17:32-17:59-18:27-18:55-19:24-19:5720:2720:5721:2721:5522:2522:55---
Silver Leigh04:5205:22-05:5206:1807:10-06:4807:44-08:21-08:54-09:24-09:54-10:24-10:54-11:24-11:54-12:24-12:56-13:26-13:57-14:27-14:57-15:29-16:01-16:34-17:04-17:34-18:00-18:28-18:56-19:25-19:5820:2820:5821:2821:5622:2622:56---
Jericho Farm Close04:5305:23-05:5306:1907:11-06:4907:45-08:22-08:55-09:25-09:55-10:25-10:55-11:25-11:55-12:25-12:57-13:27-13:58-14:28-14:58-15:30-16:02-16:35-17:05-17:35-18:01-18:29-18:57-19:26-19:5920:2920:5921:2921:5722:2722:57---
Otterspool Drive04:5305:23-05:5306:1907:11-06:4907:45-08:22-08:55-09:25-09:55-10:25-10:55-11:25-11:55-12:25-12:57-13:27-13:58-14:28-14:58-15:30-16:02-16:35-17:05-17:35-18:01-18:29-18:57-19:26-19:5920:2920:5921:2921:5722:2722:57---
Bempton Road04:5405:24-05:5406:2007:12-06:5007:46-08:24-08:57-09:27-09:57-10:27-10:57-11:27-11:57-12:27-12:59-13:29-14:00-14:30-15:00-15:32-16:04-16:36-17:06-17:36-18:02-18:30-18:58-19:27-20:0020:3021:0021:3021:5822:2822:58---
Festival Gardens04:5505:25-05:5506:2107:14-06:5107:48-08:25-08:58-09:28-09:58-10:28-10:58-11:28-11:58-12:28-13:00-13:30-14:01-14:31-15:01-15:33-16:05-16:38-17:08-17:38-18:04-18:32-19:00-19:29-20:0120:3121:0121:3121:5922:2922:59---
Promenade Gardens04:5605:26-05:5606:2207:14-06:5207:49-08:26-08:59-09:29-09:59-10:29-10:59-11:29-11:59-12:29-13:01-13:31-14:02-14:32-15:02-15:34-16:06-16:39-17:09-17:39-18:05-18:32-19:00-19:29-20:0220:3221:0221:3222:0022:3023:00---
Brittannia Inn04:5705:27-05:5706:2307:15-06:5307:49-08:27-09:00-09:30-10:00-10:30-11:00-11:30-12:00-12:30-13:02-13:32-14:03-14:33-15:03-15:35-16:07-16:39-17:09-17:39-18:05-18:33-19:01-19:30-20:0320:3321:0321:3322:0122:3123:01---
Royden Way04:5805:28-05:5806:2407:16-06:5407:51-08:28-09:01-09:31-10:01-10:31-11:01-11:31-12:01-12:31-13:03-13:33-14:04-14:34-15:04-15:36-16:08-16:41-17:11-17:41-18:07-18:34-19:02-19:31-20:0420:3421:0421:3422:0222:3223:02---
Royden Way04:5805:28-05:5806:2407:17-06:5407:52-08:29-09:02-09:32-10:02-10:32-11:02-11:32-12:02-12:32-13:04-13:34-14:05-14:35-15:05-15:37-16:09-16:42-17:12-17:42-18:08-18:35-19:03-19:32-20:0420:3421:0421:3422:0222:3223:02---
Brunswick Station04:5905:29-05:5906:2507:18-06:5507:53-08:30-09:03-09:33-10:03-10:33-11:03-11:33-12:03-12:33-13:05-13:35-14:06-14:36-15:06-15:38-16:10-16:43-17:13-17:43-18:09-18:36-19:04-19:33-20:0520:3521:0521:3522:0322:3323:03---
Navigation wharf05:0005:30-06:0006:2607:19-06:5607:54-08:32-09:05-09:35-10:05-10:35-11:05-11:35-12:05-12:35-13:07-13:37-14:08-14:38-15:08-15:40-16:12-16:44-17:14-17:44-18:10-18:37-19:05-19:34-20:0620:3621:0621:3622:0422:3423:04---
Pleasant Hill Street05:0105:31-06:0106:2707:20-06:5707:55-08:33-09:06-09:36-10:06-10:36-11:06-11:36-12:06-12:36-13:08-13:38-14:09-14:39-15:09-15:41-16:13-16:45-17:15-17:45-18:11-18:38-19:06-19:35-20:0720:3721:0721:3722:0522:3523:05---
Parliament Street05:0205:32-06:0206:2807:20-06:5807:55-08:33-09:06-09:36-10:06-10:36-11:06-11:36-12:06-12:36-13:08-13:38-14:09-14:39-15:09-15:41-16:13-16:45-17:15-17:45-18:11-18:38-19:06-19:35-20:0820:3821:0821:3822:0622:3623:06---
Queens Wharf05:0205:32-06:0206:2807:21-06:5807:56-08:34-09:07-09:37-10:07-10:37-11:07-11:37-12:07-12:37-13:09-13:39-14:10-14:40-15:10-15:42-16:14-16:46-17:16-17:46-18:12-18:39-19:07-19:36-20:0820:3821:0821:3822:0622:3623:06---
Gower Street05:0305:33-06:0306:2907:22-06:5907:57-08:35-09:08-09:38-10:08-10:38-11:08-11:38-12:08-12:38-13:10-13:40-14:11-14:41-15:11-15:43-16:15-16:47-17:17-17:47-18:13-18:40-19:08-19:37-20:0920:3921:0921:3922:0722:3723:07---
Liverpool ONE Bus Station05:0405:34-06:0406:3007:23-07:0007:58-08:36-09:09-09:39-10:09-10:39-11:09-11:39-12:09-12:39-13:11-13:41-14:12-14:42-15:12-15:44-16:16-16:48-17:18-17:48-18:14-18:41-19:09-19:38-20:1020:4021:1021:4022:0822:3823:08---
Download PDF Timetable