ARR Arriva Merseyside

Timetable

Show all stops
ScrollARR
719
Balmer Street07:55
Dorothy Street07:55
Queensland Avenue07:55
Manley Place07:56
Sutton Heath Road07:57
Welwyn Close07:58
Sherdley Bus Park07:59
Eaves Lane08:03
Kinmel Street08:06
Baxters Lane08:06
Lancots Lane08:07
Monastery Road08:08
Ellen Street08:08
Robins Lane08:09
Carnegie Crescent08:10
Rolling Mill Lane08:11
Berrys Lane08:12
Meadow Lane08:13